MALUG

Magyar LEGO Users Group
Pontos idő: 2017. dec. 13. 7:26

Időzóna: UTC

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 65 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: MOC: Z
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 24. 17:10 

Köszönöm.

Feltettem még pár képet, kiegészítő feature-okkel (pl: szárny).

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 23. 18:49 

Nem vitás, hasonlít :) , jó lett, gratulálok :!:

LEGO alkotásaim

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 23. 15:19 

Nah, vasárnapi mechalkotás eredménye egy (többé-kevésbé autentikus) Gurren-Lagann.

Album:
http://s409.photobucket.com/albums/pp17 ... renLagann/

Az eredeti (nem képről, inkább fejből dolgoztam):
http://i40.photobucket.com/albums/e240/ ... Lagann.jpg

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 16. 11:19 

A gonosz varázsló lakótornya nagyon tetszik, jó részletes.

A sárkányverem elég egyszerű lett, de azt minek is díszítgetni :)

A törp sírbolt is nagyon tetszik főleg kívülről, bocs, de a belseje annyira nem jön be, bár én se tudom mi hiányzik belőle :ty102:

LEGO alkotásaim

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 16. 7:05 

Howdy!

Közelmúltban 3 castle moc-ot is alkottam, gondoltam megosztom veletek:

http://i409.photobucket.com/albums/pp17 ... cs0001.jpg

Gonosz varázslóm kapott egy lakótornyot, 3 emelet, itt is inspirált Majisto's Magical Workshop készlet (noha nem nyílik szét).

http://i409.photobucket.com/albums/pp17 ... cs0008.jpg

Sárkányverem. 'nuff said. Az ötlet a Dark dragon's den-ből jött.

http://i409.photobucket.com/albums/pp17 ... cs0012.jpg

Végül meg egy kis tereptárgy: Törpe sírbolt. Teteje levehető a jobb átláthatóság végett.

Több képet mindannyiukről itt találtok:
http://s409.photobucket.com/albums/pp17 ... ievalMOCs/

Enjoy :wink:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. ápr. 16. 11:23 

A barna patit havertól, a pulykát meg tesóm régi scala-szetjéből bányásztam elő. Medieval Market Village-el egész korrekt falut is adna ki :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. ápr. 16. 8:47 

Nagyon jók, de a legjobb a szekér, az első kisebb szekér, a másik 8 kerekű és 6 ló vontatta szekér kicsit túlzás :) . A ház is nagyon fajin :) , az pedig vicces, hogy az egeret kergeti a macska, azt meg a kutya.
Honnan tudtál barna patkányt beszerezni :?: Nekem csak fehér és szürke volt meg olyan ami a két hátsó lábán állt, de az is szürkében.
És neked meg van a Mediaval Market Village, vagy pedig a pulykát külön vetted :?:

LEGO alkotásaim

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. ápr. 16. 4:55 

Na szünetben összehoztam pár újabb MOC-ot, castle témában.

Elsőként:
http://s409.photobucket.com/albums/pp175/Z_v1/Festival/

Egy kis partmenti ünneplésszerűség kocsmával.

http://s409.photobucket.com/albums/pp17 ... armachine/

Plusz a többiek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 11. 11:52 

Idézet:
Na most itt csak azt nem értettem hogy hol vannak az orkok mert akik a falat védik azok az SW-s harcosok bár elmennek orknak.

Gamorrean őrre gondolsz sw harcos alatt?Amíg nem volt fantasy era castleba és nem voltak orkok addig többnyire őket használták orknak fantasy mocban.

Két hét alatt majdnem 300 hszom törlődött.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 8. 1:40 

Igen jó MOC-jaid vannak és én is hosszan véleményezem remélem nem baj.

A vár

A várnak a kapuja bejön bár fura a barna meg a szürke lánc. A két bástyán a számszeríjasok igen jól vannak elhelyezve ezért a védelem is jó a falon járőröző katona is bejön. A kapu tetején ahova a láncok vannak felrögzítve ott az a fogó rész is bejön de a sárkány fej visz mindent. Az oldalsó kis titkos ajtó is nagyon bejön alkalmanként belehet menekülni aztán rácsapni az ajtót az üldöződre az meg betöri az orrát. A belső térben a fekete létra ami a falra vezet nagyo bejön úgy mint az a létra ami az egyik bástya tetejébe vezet. Egyedül az nem tetszik hogy három zöld alaplapot használtál miért nem 1 nagyot? Valamint a lovak kis etetője is tetszik de a kovács részleg visz mindent főleg a kalapács ja és az a kis rejtekhely a fekete ládának na az mindent visz.5/5

A varázs kunyhó

A ház tetetje nagyon bejön csak valami kéményt hiányolok. A ház előtt az a kis emberke mi akar lenni? Egy szolga? A fenyőfa tetején a papagáj igen ötletes. Ja a bejáratról egy ajktót hiányolok de bejön az is főleg a kis ablakok. A lépcső mellett a sapka tartó is ötletes jómagam is sokszor gondolkodtam ilyen sapka tartókon. A ház szétnyithatósága megintcsak alkalmassá tenné mint készlet. A varázsló pipája mindent visz ez tény. A varázsló kis magán szobájánál a polc ahol a varázs könyve van meg a varázs italok na ezt sok készletnél hiányoltam de te megoldottad. A varázsló kis magán fotele is bejön főleg mögötte a kis köpeny és korona tartó nem beszélve a privát kristály gömbről. A szoba másik végében a varázspálcatartó és a bagoly részleg is nagyon bejön. Alatta a kis magán főzde is nagyon bejön ezt is hiányolom a készletekben. 5/5

Ork barikád

Na most itt csak azt nem értettem hogy hol vannak az orkok mert akik a falat védik azok az SW-s harcosok bár elmennek orknak. A falon a dárdára feltűzött csonti ötletes nem beszélve a pajzsokról a falon és a fal minden féle lógó deszkával kitoldása amivel azt iddézed hogy egy sokat megpróbált falat védenek az orkok. Bár a fal belsejébe én valami kis harcos tábort képzeltem a létra is bejön ez a MOC igen jó lett készletnek is elmenne csak nem ezekkel a minifigekkel. 5/5

Gólem

Na most ez a MOC nagyon tetszik mivel ötletes. A feje nem igen jön be de elmegy viszont a testén az a tekercs na az ami mindent visz hiszen ha jól gondolom az tartja életben. Részemről a gólem igen jó kis készlet kiegészítő lenne mint a mágusok testőre akik létre hozták. Az is tetszik hogy knights alkatrészekből oldottad meg a karjait és a lábait és a kardja is bejön. 5/5

Piros Mecha

A feje nagyon jól meglett oldva a fegyvere az a géppuska mármint annak a megoldása is iszonyat jó bár a piros nem a kedvenc színem ez mégis bejön igen jó kis védő lenne belőle. 5/5

Sárga mecha

Ez kicsit jobban bejött mint a piros csatában simán megcélozza az ellenfelét és keresztben átfúrja. A másik fegyvere viszont jobb mint a fúró nevezhetnénk méreg rakétának a lényeg hogy négy van belőle és azzal akár távolról is kilövi az ellenfelét. Valamint megemlíteném a vállán lévő fegyvereket is amik megintcsak gyarapítják igen széles fegyver arzenálját mivel ez a mecha a fegyveres típusba tartozik és van fúrója a föld alatt belehetne küldeni az ellenséghez. 5/5

Gonosz mágus

Na ez jött be a leginkább az ilyen MOC minifigeket mindig is kedveltem de főleg a gonoszokat. Ennek a minifignek a fejét ismerem megis van a botja is nagyon bejön de a tűz kígyó ami körülötte van na az visz mindent. 5/5

Kocsma

Na ez a Lion-os kocsma is mindent visz. Az első képen az egyik lovag éppen egy combal csalogatja a kutyát na az nagyon ötletes. A kocsmában az a hordós csap nagyon ötletes ilyet se láttam még. A gerendákon bújkáló barna patkány megint csak nagyon bejön. A felakasztott kulcs is nagyon ötletes. Többet nem igen tudnék mondani mert a minifigeket nem igen látom viszont a mulatozás nagyon bejön. 5/5

Törpe tank

Na ezt tartottam a leg készlet képesebbnek igazán nem tudtam hogy ez a bányászáshoz kelle vagy a harchoz de a harchoz alkalmasabb a kerekeken lévő tüske megint csak egy jó ötlet de készletben már volt. A forgő pengék pedig az útba kerülő ellenséget cafatokra darabolja ezért ez a MOC nagyon bejön igen készlet képed MOC. 5/5

Remélem jól véleményeztem :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008. szept. 1. 12:55 

Örülök hogy tetszenek! A gólem a "jó" oldalhoz tartozik, A crown katonáim támogatja.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008. szept. 1. 12:46 

De attól még az összes 5 :ty23: ! Csk azt nemtom, hogy a Gólem gonosz vagy jó?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008. aug. 31. 19:52 

Nekem a törpe tank tetszik a legjobban, de szerintem "bányászgépnek" is beillene.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008. aug. 31. 19:44 

Malug Ákos jóvoltából (mégegyszer köszönöm!) ide került a topik, az összes mocom tematizálás nélkül idekerül ezentúl.

A nyári "termés":

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=340055

Sorjában:
ork barrikád
Gólem (mit mond, mit mond? :D )
2-féle mecha
Gonosz varázsló
Kocsma
És zárásképp törpe "tank"

Enjoy!

Z

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008. jún. 15. 13:38 

a varázsló háza ngyon jó, de a vár sem rossz :)

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 65 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC