MALUG

Magyar LEGO Users Group
Pontos idő: 2017. júl. 26. 0:41

Időzóna: UTC

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: LEGO dobozképek
HozzászólásElküldve: Tegnap, 19:26 

Az sem volt mindig megoldás, ha volt hozzá útmutató. Pl a basic család 720-as számú készlete. http://www.peeron.com/scans/720-1/18 Ok nem árultak zsákba macskát kerek perec ott volt, hogy egy motor set is kell majd, de nekem az nem volt a teherautót mégis meg akaratam építeni, és bár nem volt nagy építészeti kihívás mégis platek és brikkek felhasználásával elkészítettem a motor elem "másolatát" és már kész is volt a teherautó.
:)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. máj. 6. 19:03 

Jó, csak erre, hogy "nincs a dobozok hátlapján található alternatív modellekhez összerakási útmutató" nem az kellett volna legyen a lépés, hogy az alternatív modellek képeit szüntetik meg a dobozok hátlapján, hanem hogy - (hatásszünet) - kiadnak hozzájuk összerakási útmutatót.

Ők a könnyebb utat választották, csak ez sivárságot eredményez. Igaz, nincs panasz se.

Kiegészítés: Ha valóban a mostani gyereke szülei panaszkodtak, hogy nincs a hátlapi alternatív modellekhez összerakási útmutató, akkor azt hiszem, van jogalapom kijelenteni: okosabbak vagyunk, mint az új generációk, mert mi, a nyolcvanas években képesek voltunk magunktól is összerakni ezeket a modelleket puszta képek alapján. Vagy legalább is megpróbáltuk.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. máj. 6. 18:24 

Valahol azt olvastam, hogy ez egy tudatos lépés volt a cég részéről (hogy nincsenek alternatív építmények a készletből a dobozok hátulján), mert a szülők nehezményezték, hogy nincs hozzá összerakási útmutató.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: LEGO dobozképek
HozzászólásElküldve: 2017. máj. 6. 14:03 

Azon gondolkodtam,hogy miért nem készülnek alternatív építési képek már a dobozok határa. simán lehetne vakon is összerakatni LEGO fanokkal 1-1 készlet alkatrészeiből csak a témát megadva...Lehet, hogy jobbak is születnének, mint a hivatalos. És ma már egy összerakási sem akkora feladat, pláne, ha csak online elérhető.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC