MALUG

Magyar LEGO Users Group
Pontos idő: 2018. feb. 19. 20:10

Időzóna: UTC

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: k e p f e l t o l t e s
HozzászólásElküldve: 2013. máj. 3. 21:46 

Úgy néz ki, megint vissza fogom rakni, mert most egy neméppen gyerekbarát reklámot futtatnak minden kép mellett...

Senki ne használja lécci. Helyette BrickShelf, flickr, indafotó, stb.

Akos

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. okt. 9. 19:25 

egy ideje nem törölnek, levettem a tiltólistáról.

Akos

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010. júl. 29. 19:00 

Megint töröltek, ha jól látom legalább 2009 májusig. :(
Tucatnyi hsz-t sőt 1-2 komplett topikok kellett törölni, MOC-osat is :cry:

Úgyhogy ünnepélyesen elegem lett a k e p f e l t o l t e s -ből, felraktam a tiltólistára a szót. Tehát ha valaki oda tölt fel (am amúgy szíve joga), és ide belinkeli, akkor egyből látja, hogy más képtárat kell keresnie. Így egy idő után nem lesz több emiatt törlendő hsz vagy topik. Persze még van kb. 80 hsz, amik még működnének, mittudomén 1 évig (a legfrisebb), de valahol véget kell vetni ennek az állandó kényszer-moderálásnak, amin a törléseik okoznak... A még élő, de kicenzúrázott képeket is meg lehet nézni, pld. idézés után kopipészt-tel.

Tehát no more.

Akos

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: k e p f e l t o l t e s
HozzászólásElküldve: 2009. nov. 24. 14:16 

Kedves tagok, azt vettem észre, és egy ideje figyelem is, hogy a kepfeltoltes-re feltöltött képek gyanúsan soxor törlődnek. Azt nem tudom, hogy a törlésben mi a rendszer, talán a feltöltés ideje számít, tehát az öregebb képek törlődnek. A fórumon most rengeteg olyan hsz-t töröltem, ami értelmét vesztette, mivel a benne lévő kép már nem volt fent a kepfeltoltesen. Fordított időrendi sorrendben mentem, a legelső jó kép ez volt: http://18+/080707/lego01b_w ... es.hu_.jpg

Előtte mindet törölték. Az ezutániak pedig megvannak, bár mindet nem ellenőriztem le, csak pár darabot. Szerinem tehát egy idő után szó nélkül törlik a képeket. Ezt amúgy megtehetik, mert:

Idézet:
A Felhasználó tudomásul veszi, hogy az általa feltöltött tartalmakat Szolgáltató bármikor indoklás nélkül letörölheti.

A Felhasználó tudomásul veszi, hogy az általa feltöltött tartalmak helyett, vagy azokon Szolgáltató bármikor jogosult bármilyen reklámot megjelentetni.

Mivel elég sok MALUG-os használja itt a fórumon képeinek linkelésére a képfeltoltest, folyamatos problémát fog jelenteni, hogy komplett topikok vesztik értelmüket a hiányzó képek miatt. Nem akarom "betiltani" a kepfeltoltes használatát, de arra felhívom a felhasználók figyelmét, hogy ha topik-átnézéskor elveszett képes és ezáltal értelmét vesztett hozzászólásokat vagy topikokat találok, azokat bejelentés nélkül törlöm. Ez amúgy nem csak a kepfeltoltes-re vonatkozik, BrickShelf-re vagy bármelyik egyéb képmegosztó oldalra is. A különbség csak az, hogy a kepfeltoltes felhasználóinak semmit sem kell tenniük azért, hogy a képeik elérhetetlenné váljanak, a szolgáltató automatikusan "elintézi" nekik. :D

Akos

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC