MALUG

Magyar LEGO Users Group
Pontos idő: 2017. feb. 25. 22:44

Időzóna: UTC

Fórum szabályok

Csak akkor válaszolj, ha az adott kérést akarod teljesíteni, egyéb dolgokra használd a saját topikod. Csak egy topikod legyen, abban folyamatosan tedd fel eladásra kínált dolgaid, majd szedd is le, ami már nem aktuális. A kínált dolgok mellé lehetőleg képet vagy linket is rakj. Kereskedelmi jellegű hirdetések csak az üzemeltetők elõzetes engedélyével helyezhetők el. A Kínál rovat alapvetően a LEGO rajongók saját készleteinek egymás közötti adás-vétele céljából lett létrehozva. Ennek megfelelően üzleti haszonszerzés céljából hirdetni nem lehet! A MALUG üzemeltetői fenntartják a jogot, hogy a kereskedelmi típusú hozzászólásokat töröljék. Amennyiben hirdetni szeretnél, kérjük vedd fel velünk a kapcsolatot a malug@malug.hu címen. 90 nap inaktivitás után a topikok automatikusan törlődnek.

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2016. dec. 13. 20:58 

Átgondoltam mire van szükségem és az alábbi készletek eladása mellett döntöttem. Árakat nem írok (de tisztában vagyok a valós piaci árakkal) így azokat a vevőktől várom (Kalandorok kíméljenek). Egyenlőre a nagy részük szortimenterekben vannak így még azokat ha konkrét megegyezés születik válogatom is kifelé. Részleteket privátban majd pedig mailben vagy telefonon keresztül tudjuk megbeszélni. A 8457, 8654, 8682 össze lettek építve így azokról tudok képeket küldeni.

Készletszámok:

ELKELT - 8417 komplett, dobozzal, leírással, matricák felragasztva, pótalkatrészekkel
ELKELT- 8428 (8432), komplett, leírással
ELKELT - 8457, komplett, leírással, pótalkatrészekkel. Matricák megvannak de sajnos már peregnek (nem vészes)
ELKELT - 8436, komplett, dobozzal (belső kicsik nincsenek), leírásokkal, pótalkatrészekkel.
- 8421, komplett, dobozzal, leírásokkal, pótalkatrészekkel, matricák az íven vannak
- 8285, komplett, dobozzal, leírásokkal, pótalkatrészekkel, matricák szépen felragasztva
- 8275, komplett, dobozzal, leírásokkal, pótalkatrészekkel,
ELKELT - 8291, komplett, leírással, pótalkatrészekkel, matricák felragasztva
ELKELT - 8292, komplett, dobozzal, leírásokkal, pótalkatrészekkel, matricák szépen felragasztva
- 8386, komplett, matricák nincsenek (se doboz, se leírás)
ELKELT - 8145, a doboz bontott de a csomagok bontatlanok (kivéve 1-et amiből kivettem egy MOC építéshez a dísztárcsákat de már visszaraktam), leírás megvan, a matricák az íven
- 8653, komplett, dobozzal, leírásokkal, matricák szépen felragasztva
- 8654, komplett, leírás van, matricák felragasztva de 1-2 felválós már egy kicsit de nem vészes
ELKELT - 8682, komplett, dobozzal,leírással, pótalkatrészekkel. Matricák szépen felragasztva
- 60016 - Új, bontatlan zacskók de a doboz ki lett nyitva. Garantáltan hiánymentes. Matricaív, leírás természetesen érintetlen

Most pedig az üröm az örömben. A helyhiány miatt a dobozokat a ragasztások mentén szétvágtam ( kivéve amelyikhez nincs ;-) illetve egyben van a 8417, 8436 doboza. Egy jó papírragasztóval összerakhatóak.

Személyesen Debrecenben vagy postán keresztül utánvéttel tudom megoldani az átadásukat.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC