MALUG

Magyar LEGO Users Group
Pontos idő: 2017. okt. 23. 4:03

Időzóna: UTC

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 13 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Lego Ninjago Movie
HozzászólásElküldve: 2017. okt. 2. 16:37 

Jó persze lehet módosítani és egyébként amennyire én látom ez az egyetlen szett amin nincs matrica. Vagy tévednék? Ti láttátok a filmet?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. okt. 1. 20:10 

Omega Tahu írta:
Folyó már van hozzá. Én szerintem a Ninjago City Chase jobb szett. Látványos kis standdal, ázsiai stílusú rendőr autóval és 5 figurál jobban megéri plusz olcsóbb is.

Úgy értettem, hogy mondjuk egy fél méter hosszú folyószakaszt készíteni és abba ezt beépíteni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. okt. 1. 12:38 

Folyó már van hozzá. Én szerintem a Ninjago City Chase jobb szett. Látványos kis standdal, ázsiai stílusú rendőr autóval és 5 figurál jobban megéri plusz olcsóbb is.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. okt. 1. 12:29 

Tényleg szuper készlet. Én megvettem. Erdőrészletet építve, fákkal körbevéve jól néz ki. Már csak egy folyót kell hozzá építeni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. okt. 1. 11:36 

Nekem a függőhidas készlet tetszik. Az annyira frankón párosítható mind pirates, mind castle témához, hogy az már fáj :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. szept. 30. 18:48 

Igazából Cole Mech-ét idén Decemberben fogják kiadni és ez már hivatalos. Nem akarják megkeverni a kiadási dátumot az eredeti Ninjago témával.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. szept. 30. 18:47 

Nekem megvan a 4 lábú lépegető-vízenlépő ,még nem raktam össze,de Nya fantasztikus ,LDD-ben készítek hozzá egy Ninja Mech-et ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. szept. 30. 17:12 

Jó olvasni, hogy valaki ennyire lelkesen tud örülni egynémely témának. Bevallom én sem vagyok/voltam nagy rajongója a Ninjago témakörnek, de a film kapcsán elkészített hős gépek nekem is nagyon megtetszettek. Különösen az a fekete egykerekű jármű, amit idén végül nem is adtak ki. Igazán fantáziadúsak lettek. A kék repülőizé, a négylábú lépegető, meg a fehér óriásturmixgép mind szenzációs. A cápasereg cuccai annyira nem tetszenek, de a jövőre érkező cápás lépegető megint valami eszement jó cuccnak néz ki. Ha kiskölök volnék még, biztosan nyaggatnám ezekért az ősöket.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. szept. 29. 19:53 

Én pedig pont a sorozatra álltam rá, pont mielött az első előzetes megjelent úgyhogy valamennyire képben voltam még akkor is ha tudtam a Film egy teljesen új történetet mond el. Lesz amúgy egy másik nagy szett is, Garmadon Cápa robotja aminek a neve: Garmadon, Garmadon, GARMADON! Találó nem? :D

Mindenképpen írok majd a Quake Mech- ről. Egyébként szerontem a legjobb kisebb méretű szett az a Ninjago City Chase. 5 minifigura, egy jópofa rendőr jármű és egy árús stand. Nekem az a másik kedvencem ebből a Wave-ből. Kívánci vagyok hogy lesz-e harmadik Wave mert eddig minden Lego fipmes téma után volt. Most persze azért lesz Decemberi megjelenés ezeknél hogy ne ütközzön egybe a Sima Ninjago januári szettjeivel.
Egyébként az azokról megjelent képeket láttad? Az új évad neve Son's of Garmadon ( Garmadon fiai ) és nekem úgy tűnik mintha valakik a rossz oldalról vissza akarnák hozni Garmadon-t valamilyen áldozati rituálé szerepében. Elég különös de legalább a vizuális térhatáson sokat javítottak és ez látszik is a nemrég bemutatott előzetesből. Nekem tetszok Lloyd új zöld kocsija. Amúgy tudtad hogy ugyanazokat az arc és ninja ruha dizájnt fogják használni az új évadhoz mint amit a Lego Film szettehez? Bizony! TV Show Lloyd most pont úgy néz ki mint Filmbeli Lloyd és ez a szetteknél is így lesz. Amúgy nekem tetszik az új Lloyd Design. Zöld szeme lesz neki is. Csak hogy ne zavarják össze a Filmet megkedvelő új Ninjago rajongókat. :lol:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. szept. 29. 19:28 

Én az utóbbi évben ráálltam a Ninjagora, főleg a sárkányos szettekre, magát a sorozatot nem követem.

Igen láttam a képeket, nagyon ötletes szett Cole Quake Mech-je, mondjuk nincs bennem hogy meg kéne szereznem, de mindenképpen nézek majd róla videókat.

Ha esetleg beszerezted írj róla :)

Nekem alapvetően a rossz fiúk gépei bejönnek, nagyon szürreálisak és szerintem ezért tetszenek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. szept. 29. 19:10 

Nekem is pont az a szett van meg! :D Imádom és egyértelműen a legjobb szett ebben a témában. Van még két CMF Lloyd minifigurám.
El kell mondjam, hogy a mostani Ninjago Movie téma az eddigi legkidolgozottabb és legrészletesebb szettekből álló téma amit A Lego valaha alkotott és ezzel sokan egyetértenek. Én nem vagyok Ninjago rajongó, eddig hidegen hagyott a téma de miután megnéztem az első előzetest és láttam a szetteket, egyértelmű volt számomra hogy ez valami elképesztő és részlet gazdag téma lesz ahol mindenki megtalálja azt amit keres.

Engem nem nagyon érdekelnek a "vizi rossz fiú járműmek". A Lightning Jet és a Fire Mech érdekelt, főleg az utóbni de amint kiderült hogy ennek sem hajlítható be a térde, passzoltam.

Jelenleg a Second Wave szettjei érdekelnek azon belül is Cole Quake Mech-je ami valami abszolút elképesztően királyul néz ki. Láttad már a képeket róla? Idén Decemberben jönnek ki és azt az egy szettet meg még a Ninjago City Chase-t beszerzem de tervezek egy spinnert is beszerezni hamár azt is visszahozták. Na meg CMF Cole-t a Mech-jéhez :D

A filmet nem láttam csak részeket belőle és egyenlőre nem tervezem megnézni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. szept. 29. 18:58 

Szia!

Nekem megvan a Zöld Ninja Mechanikus Sárkánya, szép kis szett, nekem nagyon bejön, esetleg Te beszerezted?

A másik amikkel még szemezek azok a 70609: Manta Ray Bomber és a 70610: Flying Jelly Sub, tetszik a felépítésük.

A filmet ma láttam és hát ... szódával elmegy.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Lego Ninjago Movie
HozzászólásElküldve: 2017. jún. 30. 15:24 

Üdv!
Namost tudom hogy valószínűleg sokakat nem érdekel a hamarosan megjelenő Ninjago Movie, talán mert egyáltalán nem kötődik a TV sorozathoz, hanem a Lego Univerzumban foglal helyet, ahol az előző két film is, viszont mivel nem láttam egyikről sem témát, ezért úgy gondoltam, hogy nyitok egyet ennek, mivel személyszerint ez igérkezik a legjobbnak az eddigiek közül és megérdemel egy külön témát.

Érdekelne hogy nektek mi a véleményetek a nemrég nyilvánosságra hozott szettekről ár-érték arányról vagy melyiket vennétek meg szívesen. Persze az is érdekel mit gondoltok a film eddigi előzeteséről.

Nekem a Zöld Ninja Mechanikus Sárkány tetszik nagyon meg a Ninjago Városi üldözés. És nektek? Írjátok le nyugodtan.

A magyar árak még nem nyilvánosak de, A képek és egyébb információk a szettekről megtalálhatk itt a Brickset-en:

https://brickset.com/sets/theme-The-LEGO-Ninjago-Movie

További Képek pedig itt találhatóak:

http://www.thebrickfan.com/the-lego-nin ... et-images/

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. :D

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 13 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC