Nosztalgia

Re: Nosztalgia

HozzászólásSzerző: stxrc1 » 2011. ápr. 20. 7:55

KÖSZ.
stxrc1

HozzászólásSzerző: Viktor24 » 2011. ápr. 19. 21:49

Ugyanazok.
Viktor24

Tartózkodási hely: Folyton változik, ha csak nem körülöttem forog az univerzum

HozzászólásSzerző: stxrc1 » 2011. ápr. 19. 18:41

Sziasztok!

Bocs ,de mik azok a zámor golyók?
Lehet velük helyettesíteni, a 8894 lövedékeit?
stxrc1

HozzászólásSzerző: Toa Tamatu » 2011. jan. 7. 20:21

Szeretek nosztalgiázni, annyira hogy a megmaradt '01,'02 -es és 03 -as darabjaim maradékát dobozaikba raktam, és a legtöbbet igyekszewm összeépíteni, jó visszaemlékezni amikor az első készletemet, Tahut építem össze.
Toa Tamatu

HozzászólásSzerző: Z » 2010. júl. 17. 8:28

Hogy 06 óta nem voltak említésre méltó alapelemek (végtagokra értem nem a díszítésekre)? Igen az elég meh volt, a lego nem ment túlzásba. Én mindig is az akartam hogy legyen derékmozgás canistereken is : \
Z

HozzászólásSzerző: cardas » 2010. júl. 3. 19:35

ja, nekem is van egy ilyen érzésem, de már talán 2008 óta, mert az nekem már nem annyira bionicle, az alkatrészek miatt. ezt érti valaki :?:
cardas

HozzászólásSzerző: Marus » 2010. jún. 26. 19:01

Bár még a Vorox és a Phantoka tartályos és titán méretű makutáknak, valamint árny matoránoknak volt hangulata.....Pl: Icarax nagyon jó volt és a hangulata is nagyon ott van :D
Marus

HozzászólásSzerző: makarix » 2010. jún. 26. 17:10

Igazad van, nemrég szereztem csak meg a Hagah Toákat és jobban örültem mint a Voroxnak vagy efféle cuccoknak.
http://hu.bionicle.wikia.com

Alkossunk meg magyarország Bionicle-wikijét!
makarix

HozzászólásSzerző: Marus » 2010. jún. 26. 15:55

Nem tudom, ti érzékelitek-e, de a 2001-2005-ig lévő készleteknek van valami "kisugárzásuk" amitől olyan titokzatosak és valahogy a legrosszabb készletbe se tudok belekötni.....Egyszerűen nem tudom megmagyarázni, de tudjátok miről beszélek nem :?: :?: Úgy elfogja az embert a nosztalgia és a szép emlékek, ami "megszépíti a készletet". Még ha nem is volt mindig az enyém, pl nálam a neten rendelt, régóta áhított Kurahk váltja ki leginkább ezt a hatást, pedig csak 2 éve, hogy az enyém. De a pár hetes Visorak's Gate is. Valyon hogy csinálják? Még talán a 2006-2007 ami egy picit még kiváltja ezt belőlem, de 2008 után már csak a 8998-as Toa Mata Nui, de csak hangyányit. Talán a név miatt. De a többi olyan "lerágott csont", nem adja azt a hangulatot.............
Marus

HozzászólásSzerző: bioexofan » 2010. jún. 26. 7:26

Nekünk még nem volt internetünk, de talán gépünk igen, s a helyi kocsmába jártam internetezni :D , mindig max egy óra és végig MNOG-oztam. Bár ez nem volt annyira jó, mert mindig hiba volt valahol. :?
bioexofan

HozzászólásSzerző: Z » 2010. jún. 26. 7:17

Viktor24 írta:csigalassú gépén, hogy a MNOG epizódok betöltődjenek, és megnézhessük őket. Azokat se értettem, de látványosak voltak.

Ó igen! Imádtam a 01-02 közti szakaszt, főleg hogy csak ritkán juthattam géphez és akkoris lassú volt, meg nem volt hang. Komolyan mai szammel nézve a flashepizódok villámgyorsak. Ja meg a hosszas agyalások és elakadások a MNOG-ban... good times.
Z

HozzászólásSzerző: bioexofan » 2010. jún. 26. 7:09

Az én bátyám is mindig ezt mondja, de valamilyen rejtélyes okból sosincs ideje. :D Meg most már ő is lenézi a legót, és folytonos vitánk, hogy a BIONICLE sokkal komolyabb és még bonyolultabb, mintahogy a filmekben látszik. Persze lusta elolvasni egy websorozatot is, s nem hisz nekem.
Nekem is 2005-től lett internet hozzáférésem, de a készleteket előre már csak a mahriknál tudtam. :roll:
Tegnap este egy kis nosztalgia partyt tartottam. Megnéztem a régebbi évek commercial-jait pl. Jó hangulat teremtő volt. De sajnos elment ettől a kedvem a MOC-olástól.
bioexofan

HozzászólásSzerző: maxilos » 2010. jún. 25. 20:34

Nekem a 2007-es év volt a legkedvesebb,a leghangulatosabb,és a legtöbb kedvenc készletem is ebben az évben jött ki(nem véletlenül vállaltam a BIO WIKIN a 2007-tel kapcsolatos dolgok fordítását)na meg még egy több,mint 160 oldalas történetet is írtam az éves történetről,kicsit kisajátítva

2001-03 között is jó hangulata volt a Bio-nak,és legalább több évig egy helyet ismertünk meg jobban.2004-05 között is jó évek voltak,ekkor változott legtöbbet a Bio karakterek felépítése,és jelentek meg igazából a titánok és a játékkészletek.A SV-ok a kedvenceim,és nagyon sajnálom,hogy nem szerepeltek annyira a filmekben.
2006 is tetszett,a Pirakák és az Inikák egyaránt remek hatost alkottak.
2007-ről már írtam,de 2008 nem tetszett annyira.Még itt is az Ignikát hajkurászták egy ideig,aztán meg a legerősebb Makuták meghaltak,és a legösszekuszáltabb történeteket is 2008-ból olvashattuk a sokféle websztoriban.
2009 egy nagy lehetőség volt,és nagy bukás lett a vége számomra,mikor idén befejezték a Bio-t 6 kis csóró készlettel. Sokkal több lehetőség lett volna a Bara Magnás sztoriban,de így egy évre nem sok értelme volt elkezdeni,írom utólag.
CANNIBAL CORPSE 4EVER
EMMURE
ENTER SHIKARI
ATTACK ATTACK
LIKE MOTHS TO FLAMES
WE CAME AS ROMANS
FIVE FINGER DEATH PUNCH

Egy kis LOTR: http://www.youtube.com/watch?v=Wb5QEaM9p2k
maxilos

HozzászólásSzerző: bioexofan » 2010. jún. 25. 20:25

Nekem is a kezdet tetszett a legjobban, a könyveket nagyon sokszor elolvastam. Még a Fény maszkja(álarca) című film is jóhangulatú volt, leszámítva a hibákat, meghogy nem mutattak olyan sokat Mata Nuiból.
2004 sokkal jobban tetszett, mint 2005. De utólag az se volt annyira rossz, de 2004 azért még mindig jobb!
2006 elöszőr nagyon furcsák voltak a pirakák, később az inikák. De végülis stop-motion filmek és pózolhatóság szempontjából a legjobb év, de ezek nem annyira fontosak.
2007 kicsit csalódott voltam, mert újszerűbb karakterekre számítottam, s nem adtak hat matorant. De Mahri Nuinak nem volt rossz hangulata.
2008 ott sajnálom nagyon, hogy a malugon megnéztem a linkeket a még nem végleges készletekről. Amikor hivatalosan is elkezdődött rájöttem, hogy nagyon jó hangulata van. Még ha volt is pár idegesítő dolog benne, de azok a phantokás videók jók voltak.
2009 Ez a legellentétesebb a többivel. Ugyanis amikor benne voltam tetszett, utólag nem annyira.
2010 NO COMMENT!
bioexofan

HozzászólásSzerző: malum » 2010. jún. 25. 19:47

Nekem a 2001-2003- as történet volt a kedvencem.A karakterek,a készletek,a könyvek.....
az egész nagyon hangulatos és jó volt.Az első nég könyvet,amit kiadtak magyarul meg is vettem,párszor már el is olvastam őket.Mata Nui szigete,és az azon játszódó évek és történeteik voltak a legjobbak....röviden a kezdet
Egyáltalán nem zavart,hogy a tartályos készleteknek nem volt könyök és térdmozgatása.
Még 2004 és 2005 is úgyahogy tetszett,bár történetileg előbb volt,mint az első 3 év.Ezekben az években fejlőddött ki a térd és a könyök mozgatás.
2006 már nem volt olyan jó.A készletek tetszettek,de már nem volt olyan jó,mint az előző évek.Ugyan ez a vélemények a '07-es és a '08 az évekről is.Nem jelent meg a készletekben új végtagdarab,de torjo is csak a Phantokákban.A történetben pedig végig az Ignikát kergették.Ez még az első években izgalmas volt,de később már unalmas.2009 törénete tetszett,de én azért nem tettem volna ezt a kitérőt Bara Magnára.A készletekben nem nagyon volt új darab,de a legjobban az Agorikban volt zavaró a túlzott hasonlóság a AV matoranokkal
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi
http://www.youtube.com/user/Psycho0212/videos
malum

Következő

Vissza: BIONICLE / HERO FACTORY