MALUG

Magyar LEGO Users Group
Pontos idő: 2017. nov. 19. 10:18

Időzóna: UTC

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: KovJonas épít
HozzászólásElküldve: 2017. nov. 9. 18:33 

Hű de rég írtam ide! :( Sajnos mostanság kevés időm volt építeni, viszont a Rebrick Freighten Wars versenyére kipréselem egy űrtaxit...ami természetesen a nemrég nyílt LEGO House-hoz viszi az utasait :) Jöhetnek a vélemények:

Kép
Spacetaxi to the LEGO House by BrickJonas, on Flickr

Kép
Spacetaxi to the LEGO House by BrickJonas, on Flickr

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. máj. 13. 6:28 

Nagyon szépen köszi! :) Örülök ha tetszik!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. máj. 12. 20:54 

Nekem nagyon tetszenek. :ty109: Hasonló méretben (is) építve tudom, milyen kihívás a snotokat összehozni, amit kiválóan abszolváltál, gratula.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. máj. 12. 16:51 

Szevasztok ismét! :)

Ezúttal sokkal kisebb méretarányban építettem, ez nagy kihívást jelentett számomra, hisz egyáltalán nem vagyok az ilyen apróságokhoz hozzászokva. A következő két építményem megtervezéséhez és elkészítéséhez 2-2 hét kellett és nem bántam meg. Első próbálkozásnak szerintem nem rossz. Egyébként a kreálmányok a LEGO Rebrick Mini Building Madness versenyére készültek, természetesen a cél az, hogy esetleg az összes modulárist megnyerjem, viszont ahogy elnézem a maradék 1600 pályamunkát, nem látok erre sok esélyt. :P De legalább megpróbáltam, tapasztalatnak nagyon is jó volt.

Grand Hotel - Rebrick oldal

Kép

Kép

Kép

Erling's Café - Rebrick oldal

Kép

Kép

Kép

Amit úgy gondolom érdemes megemlítenem az az, hogy bár virtuális kockákat használtam (építéshez Mecabrickset használtam, rendereléshez Blendert), minden építési technikát / csatlakozást kipróbáltam igazi kockákkal is, valamint lecsekkoltam az összes alkatrészt és színt, így mindkét épület teljes mértékben megépíthető a valóságban is. Ez gondolom így fair azokkal szemben, akik igazi kockákból építették a műveiket a versenyre. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. jan. 9. 11:04 

Köszi! :D
Igen, tervben van/volt, viszont a YouTube valamiért nagyon szigorúan veszi a külső linkeket, ezért először kérelmezni kell az Ideas-tól, hogy jóváhagyja a link elhelyezését. Eléggé fura. Minden esetre elküldtem a kérelmet, majd meglátom mit tehetek.. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. jan. 9. 10:57 

Szia!

A projekt is jó, a videó is. :)
Én felugró blokként is beraknám a támogatást kérő szöveget, nem csak a végére. Hátha közben már rákattintana valaki.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. jan. 9. 8:54 

Sziasztok!
Igaz nem MOC, de egyik építményemhez készült ez a videó.. Első 3D animáció próbálkozás. :D A 2 dimenziós részekben (háttér, átmenet, szöveg) egyik ismerősöm, zanna segített (vele készítettük együtt az Ideas projektet).

A videó igazából csak egy kísérlet, hogy mit tudok kihozni a 3 dimenziós animációból, valamint a projekt hirdetésének céljából készült - mert sokan szívesebben néznek meg egy videót, mint olvasnak el egy hosszabb szöveget, vagy képeket nézegetnek. Vélemények jöhetnek! ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. nov. 6. 17:51 

Na igen, mégse éri meg új képpel felrakni, mert másodjára már nem hat az újdonság erejével. Jó ez így. :ty109:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. nov. 6. 17:34 

Köszi szépen! :) - jött néhány új szavazat!
Így ha ti is megosztjátok biztosan gyorsabban fog terjedni, mert már néha nem is merem kirakni sehova nehogy már rám szóljanak hogy unalmas vagyok :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. nov. 6. 13:56 

Én nem változtatnék, jó az eredeti kép is.
Megosztottam a projekted a fácsebúk LEGO adás-vétel csoportjában, remélhetőleg onnan is kapsz szavazatokat.
Egy már megy is tőlem

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. nov. 5. 18:33 

Hát igen... ez is egy lehetőség, viszont rengeteg blogon megosztották már (az update fülön a legutolsó frissítésben találsz egy listát az összes eddigi blogról, linkekkel együtt), közülük néhány nagyobb is van - The Brothers Bricks, Zusammengebaut, Brick Fanatics, meg most ugye a Brickset (ami egymaga majdnem 500 szavazatot hozott eddig). Nagyon sajnálnám az eddig beleölt időt és munkát. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. nov. 5. 18:30 

KovJonas írta:
Számomra a legnagyobb gondot az jelenti, hogy nem lehet lecserélni a projekt képét.. Valószínűleg többen kattintanának rá, ha az új képek közül lenne valamelyik a fő kép, mert ha megnézitek a mostani modellt, meg amit januárban készítettem, akkor azért "árnyalatni" különbség észrevehető :P
Még azt lehet, hogy törlöd, és újra felteszed az új képpel. Talán megéri beáldozni az eddigieket, a gyorsabb haladás reményében. Persze ez megjósolhatatlan.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. nov. 5. 17:22 

Köszi srácok! :D
Hun_Sector: szerintem ez még a "Brickset effekt" hatása. :) Ha beleszámolom a 182 napot, amit 5000 szavazatnál kapnék, akkor napi 17 új szavazat kellene a cél eléréséhez, ami sajnos eléggé húzós - de ha tudtok olyan helyet (online.. :D ), ahol sok olyan ember fordul meg, akit érdekelhet a projekt, akkor szóljatok ;)

Számomra a legnagyobb gondot az jelenti, hogy nem lehet lecserélni a projekt képét.. Valószínűleg többen kattintanának rá, ha az új képek közül lenne valamelyik a fő kép, mert ha megnézitek a mostani modellt, meg amit januárban készítettem, akkor azért "árnyalatni" különbség észrevehető :P

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. nov. 5. 16:34 

Amíg beloginoltam, addig 3 új szavazatot kaptál... :D Könnyűszerrel meglesz a tízezer, ha így haladunk.
Szurkolok neked, ez a készlet 'must have' kategória.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. nov. 5. 15:42 

Grat, nagyon hangulatos, ilyenek valók ideas készletnek. Azt hiszem brickseten mindent kiveséztek. Jöhet is ki készletként, szurkolok, hogy elérje a 10000-et, és tovább is menjen. :ty109:

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC