MALUG

Magyar LEGO Users Group
Pontos idő: 2017. nov. 20. 3:55

Időzóna: UTC

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 102 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Poénos készletek
HozzászólásElküldve: 2017. jún. 20. 20:23 

10582 készlet duplo erdő állatai. ez jól hangzik, de mi van a készleten? Egy kék ruhás emberke a kezében fog egy hatalmas nagy vasvillát, dolgozzon az aki akar egy akkora vasvillával, ez a munka jobb lehet, mint egy konditerem. Állítólag ezek erdő állatai, van egy kecske, egy őzike, és egy kis vaddisznó. Be vannak zárva egy karámba, etető vályúval. Mióta erdő ez, nem inkább vadaspark. Miért kell a vad állatokat bezárni a karámba?
gondolom természetes környezetben a kislány nem biztos, hogy mosolyogna, ha találkozna egy kis vaddisznóval, én kb annyit mondanék, hogy de aranyos, de hol az anyja? és arcomra fagyna a mosoly.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017. jún. 2. 14:34 

újabb friends készletek. Ma a boltban láttam újdonságként új készleteket. Csak abból kettő havas téli időjárású volt.
41323 készlet Snow resort chalet.
41321 készlet Snow resort off roader
álltam a viszonylag hűvös üzletben és arra gondoltam, hogy még kb 5 perccel ezelőtt egy kerékpáron ültem határozottan 30 fok körüli hőmérséklet volt, és szó szerint folyt rólam a víz, ezek a lányok meg a hóban szaladgálnak nyáron, a mellé helyezett készletben pedig pálmafák, tengerpart tűző napsütés és hajókirándulás. Én már alig várom a telet, hátha kiadnak valami bikinis friends lánykészletet. a húsvéti nyuszit hiányolom egy kicsit.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. jan. 29. 19:22 

Ezen sorokat egy legos oldalhoz írtam, de ide is illik, így átmásolom:a cumis üveg hatalmas, a mai trend, hogy a méretek csökkennek, ez emberléptékben minimum másfél literes üditő méret.. Továbbá a festő lány miért a legnagyobb tömegben festi a kerítést? plusz a kertész lány rátesz egy lapáttal, hiszen a lány lefesti a kerítést, és a friss festésbe beleragad a leszáradt fű...Focizás közben nem szoktak füvet nyírni...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. jan. 19. 13:48 

Megneztem mindharom keszletet es szerintem tokeletesen passzolnak az amerikai eletmodba. Egy gyerekkel tenyleg megeshet, hogy a biciklije moge koti a huzos kiskocsit es abba belerakja az allatait, hogy legyen utas. Legalabbis amerikai filmekben es neha a valosagban is elofordul, ertelmesebb szulo ilyenkor kimenti az allatot... (kiveve a kutyakat, mert ok altalaban szeretik ha egy bicikli mogott huzzak oket egy nyitott gurulo utanfutoban)

A bulis keszletben a hal egyertelmuen a kifogott, macskakaja kategoria, a friends szabalyai szerint ha haziallat lenne, akkor lehetne ra masnit rakni. :D

A sztaros keszletben pedig a kamera az alap, vagy biztonsagi celbol vagy reality-t forgatni. Mivel a hatter alapjan Hollywood Hills-en van az epulet, ezert az utobbi a realisabb. Az etelek kozott a szusi viszont otletes, fekete alapon, festett feher rizs es betet, igy az alapszin es a festes pont toketletesen hozza a kivul hinaros szusi kulsejet.

Mindharom keszlet jol megfogja azt a csillogo eletformat amit a legtobb az uzleti elvarasoknak megfelelo amerikai kislany szeretne maganak. Szerintem a keszletek sikeresek lesznek, meg akkor is ha kulturalisan nem igazan Europanak keszultek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2016. jan. 14. 19:11 

http://alpha.bricklink.com/pages/clone/ ... =41111#T=A
Döbbenet ez a készlet, a címe is és a hozzá tartozó tartalom: Parti vonat hörcsögökkel?
a 41114 készletben pedig a macska mit keres a kút mellett? Mivel ez egy parti készlet így habfürdő parti ez? (jaj szegény cica, állítólag a macskák félnek a víztől) de lehet, hogy a kútból a macska kihalászta a halat... (szegény hal)
41122 készletnél a róka biztos veszett, mert nagyon közel ment a szőke hajú lányhoz. http://alpha.bricklink.com/pages/clone/ ... 2-1#T=S&O={}

http://alpha.bricklink.com/pages/clone/ ... 5-1#T=S&O={}
Így tűnik a friends lányokat meglátogatták a citys rablók, hogy videokamerát szereltek fel a házukra...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. márc. 27. 20:25 

Öööö az nem rúzs a száján, hanem cumi. A nagy fehér pedig cumi, hanem cumis üveg. Ha cumi lenne a sapkája, az lenne cumi süveg.

Akos

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. márc. 27. 15:16 

http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=10585-1
Nagy a kisgyerek, és még nagyobb a cumija (a gyerek a méretét tekintve márt alsós általános iskolás lehet, de akkor miért van babakocsiban?) Továbbá a gyerek száját az anyuka rúzsozza...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. márc. 27. 15:14 

Én először azt hittem a cégértáblára, hogy az egy hotdog... http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=10246-1

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. márc. 21. 10:25 

Na ida jutott a világ!

Akos

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. márc. 21. 10:13 

41072 készletnél rákerestem a Naida névre, hogy ő kicsoda, és hogy van-e neki előzménye, honnan eredhet a név eredete, és elég érdekes dolgot hozott ki a kereső, már a keresés legelején, ez egy finn ige (vulgáris, 18-as karika kell hozzá FELNŐTT TARTALOM :ty18: ) Nem írom le, mit jelent, mert gyerekek is vannak ezen az oldalon. és ez a keresőben az első hivatalosnak tűnő találata ez volt, mert wikipedia volt...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. márc. 12. 19:37 

http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=10584-1 az óriás szürke mókus rátámad a gyerekre?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015. márc. 12. 19:32 

Scala babák tudnak építkezni. A nagy rózsaszín babaház leírásánál a lány és a figura feláll egy-egy korlátra, és csak úgy lazán felhelyezik a tetőtartó gerendát. Semmi daru, semmi biztosítókötél. a 9. számú képnél pedig a fiú figura kiáll az ablakba és itt sincs állványzat amikor beigazítja a tetőt, hol vannak ilyenkor a munkafelügyelők?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013. ápr. 7. 8:51 

6151 készlet. Árgép oldalon ez a leíró szöveg a készletre: Lego DUPLO Csipkerózsika szobája (6151)

Fenn, a magasban a kastély tornyát gyönyörű rózsák keretezik, Csipkerózsika alszik ott puha, kék ágyában. Tudja, hogy csak egy jóképű herceg csókja fogja megtörni a varázslatot, és ébreszti fel őt álmából.

Mindez nagyon szép, csakhogy a dobozon Csipkerózsika nem alszik, hanem integet valakinek.. Hogy fogja, így jóképű herceg csókjával felébreszteni? Viszont ha a kép a csókjelenet után van, akkor hol a herceg? Talán elszaladt?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013. márc. 24. 17:57 

Hát ööö, a figura minifig méretű, a repcsi meg kisebb méretarányú. Ebbe már beleférne:
Kép

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013. márc. 24. 17:44 

9674 készletet hogyan vezeti a pilóta?

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 102 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő

Időzóna: UTC