MALUG

Magyar LEGO Users Group
Pontos idő: 2017. dec. 13. 15:12

Időzóna: UTC

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Mahri
HozzászólásElküldve: 2010. ápr. 30. 18:48 

Nekem a 2008-as Toáknál jobban tetszenek,de az Inikák sztem jobbak voltak.
A Mahrikban épp az a jó,hogy nem hasonlítanak egymásra,igazából ők voltak az elős Toa szária,ahol ez előfordult.Valójában gonosz tartályos készleteknél is 2007-ben ketdődött ugyanez.
A Mahrik kinézete nagyon hasonlít valami humanoid és tengeri állat összekeverésére.Ez végül is inkább pozitívan kellene hasson,mert aki ismeri as törénetet,az tudja,hogy a Verem vize mutálta őket vízlégzőkké.
Hahli szárnyai pl. a legjobb új darabok közé tartoznak a Mahrin belül.De a testfelépítésük is végre különbözött,és Kongunál még újfajta torso elemet is gyártottak.
A maszkjaik egyaránt csodálatosak voltak,sztem a legszebb maszkgyűjtemény,ha lehet így nevezni egy széria maszkjait.Itt használták először az üveget a maszk alatt,és emiatt az adott 3 maszk azóta is a kedvenceim közé tartozik.
A fegyverek is szépek és változatosak voltak,különösen Jaller és Nuparu fegyverei tetszenek.
A csövek is feldobták őket,Kongu pl. nem tetszene a cső meg a feje hátuljára szerelt tartály nélkül.
Jaller pedig az egyetlen olyan tartályos készlet,aki valamilyen kiegészítővel büszkélkedhet.

ATTACK ATTACK
LIKE MOTHS TO FLAMES
WE CAME AS ROMANS
FIVE FINGER DEATH PUNCH

Egy kis LOTR: http://www.youtube.com/watch?v=Wb5QEaM9p2k

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Mahri
HozzászólásElküldve: 2010. ápr. 30. 7:48 

Tartózkodási hely: Folyton változik, ha csak nem körülöttem forog az univerzum
Felülbírálom alábbi véleményemet. Elhatároztam, hogy újból felfedezem a Mahrikat, mert már jó ideje porosodnak ott a szekrényben. És figyelembe véve, hogy '07 óta milyen egyéb Toákat vagy Toa felépítésű készleteket kaptunk, nem is olyan rosszak.

Sokan gúnyolták őket, amiért némelyikük olyan szörnyszerű (pl. Hewkii), vagy hogy nincs egységes kinézetük, de ez engem már nem zavar annyira. Mi több, a kedvenc Toáim közé tartoznak, főképp a változatosságuk miatt. A maszkok is szerintem a jobb Kanohik közül valók. Egyedül (megint) Hewkiié az, amelyik tényleg jobban elmenne szörnyfejnek, mint maszknak. A csövek és tartályok is sokat dobnak a külsejükön, kellően "búvárossá" teszik őket. Kongo pl. egy igazán semmitmondó és unalmas készlet a csöve és System légzőtartálya nélkül... illetve, sokkal inkább az, mint velük együtt.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. aug. 29. 9:51 

Osztájoznám a szetteket:
Jaller nagyon tetszik a kardja és a maszkja is elég jó lett.És test felépités is jó meg a rák.
Bár elfogult vok a piromániám miatt :D
5 PONT!
Kongu
Jó ez a metál zöld szín És a maszk formája is teszik illik hozzá...És erősnek néz ki!Viszont a toa fegyver elhagyása nagy baj!
Ennek ellenére
5 PONT.
Hahli
Tetszik az üveg a maszknál.Viszont az a tépet szárny nem tom mi.
Olyan mint egy élőholt angyal.És a toa fegyvere sem nagyon nyerte el a teszésemet!
Nemtom vagy 4 vagy 5 pont valahol a 2 közt tán 4 és fél?
Hewkii:Tehén lepényhal...
3pont mert kedves vok :)
nuparu :
OFF
3 és fél pont
Matoro:nyegle panda kampó kézzel.
2 ÉS FÉL PONT

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. feb. 26. 14:28 

Tartózkodási hely: Folyton változik, ha csak nem körülöttem forog az univerzum
Hú, nem tudok dönteni felőlük. Egyrészt jók, mert nem klónok és van pár érdekes elemük. Másrészt a felépítésük írtó gyatra. Kar-elemek lábaknak? Vékony felkar és 3-szor olyan vastag alkar? Görnyedt testartás? Összevissza színek (néhánynál)? Már számtalanszor használt megoldások, amikben semmi újítás nincs? És... sorozatvető fegyverek??? Tudom, jól néznek ki, na de ezek már nem illenek ide. Ehh...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Mahri
HozzászólásElküldve: 2007. feb. 4. 10:35 

http://www.brickset.com/browse/themes/? ... oa%20Mahri

Jaller:

Jópontok:
-Szíösszeállítás (már hiányzott a narancssárga).
-Jó pózolhatóság.
-Van hozzá rák.
-A maszkj is nagyon jól néz ki (végre egy tisztességes Kanohi, amit Toához adtak ki)
-A kardja jól néz ki.
-És valahogy jól hatott a készletnek, hogy a kardja nem szimmetrikus.

Rosszpontok:
-Sok régi darab.
-Kicsit hiányos az álla alatt (de legalább így jobban tudja mozgatni a fejét).
-Cordak.

Azt már nem is írom, hogy nem képes semmilyen mozgásra, mert tavaly, és most egyiksem képes :P .

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC