MALUG

Magyar LEGO Users Group
Pontos idő: 2018. dec. 15. 3:13

Időzóna: UTC

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 

Értékelés
Kiváló 64%  64%  [ 7 ]
27%  27%  [ 3 ]
Közepes 9%  9%  [ 1 ]
Gyenge 0%  0%  [ 0 ]
Rossz 0%  0%  [ 0 ]
Szavazatok száma : 11
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: 8982 - Strakk
HozzászólásElküldve: 2011. jan. 21. 15:21 

Régóta megvan.A kedvencem a Glatorian szériából.
A fejszéje jól kidolgozott, a vállpáncéljai szépek(ahogy a sisak is), a teste jól meg lett csinálva és jól pózolható.
Nekem 5/5

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. jan. 20. 22:06 

Szerintem úgy néz ki mint egy Punk. :mrgreen: Kellemesen csalódtam benne mikor legelőször kinyitottam(ami már rég volt), jól néz ki a fejszéje, baltája. Tetszik a vállain fityegő jég kristályos elem, bár még nem tudtam mire hasznosítani, vállpáncélon kívül.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. jan. 20. 20:42 

Az nem csákány,hanem fejsze.
Am nekem nemigazán tetszik,de a darabok jól jönnek egy Jég Toához,vagy a Jég Elemi Lordhoz.
Szerintem olyan 3/5

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. jan. 16. 20:36 

Ez is megvan. :) :D

Tetszik benne a vállpáncéldarab, a csákány, a gonosz vigyora és a görnyedsége. Egyetlen negatívum a Thornax két részre bontása, továbbá néha a válla összeakad a másik vállával. :mrgreen:

Attól még 5/5

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 4. 10:11 

Nekem is megvan!!!!!!én a csákánya és a nem teljesen szokásos inika felépítés miatt vettem meg!!!!mikor összeraktam öt percig nézegettem a csákányát hogy milyen hatalmas!!!!!ez kicsit görnyedt tartás jól áll neki.
elmondja róla hogy kissé már benne jár a korban és azt hogy aljas!!!!!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 3. 17:34 

Nekem megvan.Nagyon tetszik,sót ő a 2. kedvencem a glatik közül(az első Gresh)
Tetszik ez a "görnyedt" testalkata :D És a modora is bejön,csaló harcosok is vannak(neki meg jól is áll ez a szerep)A jégcsákánya,a sisakja meg a vállai a kedvenceim :ty23: A készlet 5-ös,egyetlen hibája az hogy kevés darabos,de ez se baj,meg én amúgy sem a darabok mennyiségére hajtok. :ty31:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 2. 10:29 

nekem meg van és nem rossz készlet. bár a feje kicsi, azért mata nuit nem haladja meg. nem rossz ötlet ez a karakter csak a vállpáncéljai rosszul bannak megoldva. no meg nem az a nemes harcos.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 1. 14:13 

Nekem nics meg de látam a haveromnál és ott naon tetszett a testmegoldása de úgy néz ki (ha lehajtodd a fejszéjét) mint egy (félig rokkant) öreg ember :D

Én még ezt csinálom a Legozáson kivül
Kép

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: 8982 - Strakk
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 1. 13:48 

http://brickset.com/detail/?Set=8982-1
Kép

A készletről:
Mikor az első képeket megláttam róla,már akkor tudtam,hogy melyik Glatoriant fogom elsőnek megvenni.A proto-hoz képest nem sokat változott,ellentétben pl. Skrallal.Csak azt sajnálom,hogy kevés darabos,összesen 46.Ennek ellenére máig is ő a kedvenc Glatorianom.3000Ft-ba került,mint a többi tartályos készlet mostanában.Január végén vettem meg.

A doboza:
nekem nagyot tetszik a Glatorianok doboza,végre könnyebb leszedni a doboztetőt,mint a Mistikáknál.A doboztetőt nagyon szépen megcsinálták,tetszenek rajta azok a pöttyök.A doboz egyébként ugyanolyan,mint a gLatorian Legends-eknek,csak a teteje más.Strakk dobozán a háttér nagyon jó lett.Valami jeges kamrában,elsetleg valami nagyteremben lehet lefotózva,egy lépcső előtt,hasonlóan Skrallhoz és Malumhoz,stb.A lépcsőn valami lények látszódnak,és a többi Glati dobozán is vannak hasonlók.Strakk előtt felfelé álló jégcsapok vagy mik vannak,így még jobban mutat a dobozon a minta. :D A dobozon ott van Strakk neve,alatta a Bionicle logó,és még egy Thornax is van mellette.Alulra meg ki van írva,hogy Glatorian.

Adoboz hátulján ott van Metus és Strakk,mindketten valami fura beállásban.Rajta van a Thornax lövési funkciója,Strakk Bio-kódja,és az új életszámlálós játék is fel van tűntetve.

Strakk:
mint már írtam,ő a kedvenc Glatorianom.Örülök,hogy a filmben is jut valamennyi szerephez.Viszonylag nem látszik,de volt benne néhány új darab:csuklók,életszámláló egy darabja,csákány,fej,Thornax és a lövő részei,új vállpáncélok,és sisak.A testfelépítése nagyon tetszik,igaz,hogy itt is aszokásos Inika torsot használták,de legalább más módszerrel.Ha oldalról nézzük,a feje kicsit előre látt,de ez nem zavar,mert ott vannak azok a nagy vállpáncélok.Azok a készlet talán legjobb része,kísérve Strakk hatalmas jégcsákányával.A vállvértjei valami jéghegyre emlékeztetnek,és remekül mutatnak rajta.Hátulról nem valami jók,elég üresek.Teszik,hogy előre nyúlnak,és így Strakk erősebbnek,nagyobbb darabnak tűnik.A Thornax lövőt a szokásos módon kell a kezébe tenni,és úgy oldottam meg,mint Greshek.A jégcsákányt imádom,az idei fegyverek közül a legjobb.Elég puha anyagból van,,úgyhogy én inkább vigyázok rá.Összességében kiválót adok rá,minden szempontból. :D

ATTACK ATTACK
LIKE MOTHS TO FLAMES
WE CAME AS ROMANS
FIVE FINGER DEATH PUNCH

Egy kis LOTR: http://www.youtube.com/watch?v=Wb5QEaM9p2k

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC