MALUG

Magyar LEGO Users Group
Pontos idő: 2018. aug. 19. 7:43

Időzóna: UTC

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 

Értékelés
Kiváló 40%  40%  [ 2 ]
0%  0%  [ 0 ]
Közepes 40%  40%  [ 2 ]
Gyenge 20%  20%  [ 1 ]
Rossz 0%  0%  [ 0 ]
Szavazatok száma : 5
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: 7179 - Bulk & Vapour
HozzászólásElküldve: 2011. ápr. 14. 18:32 

Ma meglett a készlet és egy érdekes dologra lettem figyelmes: 2010-es készlet létére a 2011-es gömbcsuklós rövidcsatlakozó van benne (Bulk kezénél és lábánál és Vapournál is szintén kéz és láb). Erről tud valaki valamit? :?: :idea:
Végül is nem zavar, mert kevésbé törős alkatrész, de fura, hogy került bele. Vagy először itt volt? :roll:

Nekem kifejezetten tetszik :D ......
Bulknak ugyan nincs rendes keze, de a két fegyverrel+ csővel+ Jetpackkal nagyon jó néz ki!
Vapour rendes canister méretű. A kezén a corroder darabok ötletesek és még szépek is! A narancs cső meg bohrok szem mellőzhető lett volna, de engem nem zavar. A rotor féle sisak pedig kékben még jobb is, mint narancsban! A teste is egész jó, csak az a kiálló gömbcsukló zavar, de már a Skarallnal is volt, megszoktam...
Viszont a fegyverek a legjobbak! Különösen a kétágú célzós..... De a másik is jó, azzal legalább tud közelharcolni, mivel hosszabb a penge, mint a meteor kilövő. Amúgy észrevettétek, hogy mindenkinek zöld tölténye van a meteor kilövőben, de neki kék van? Legalább ez is egyedivé teszi. A lábak szokásosak, a kék Ben10-es darab egész jól mutat, és végre teljesen fekete piraka talp :ty109: ......

Egyenlőre 5/5, márha az ára nem a csillagos égbe lesz.....

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010. dec. 24. 23:15 

Ami tetszik: Jó hogy 2 Thornax van hozzá, Bulknak jól áll a jetpack, a cső és a 2 karra szerelt fegyver is.ÍgyBulk még bulkosabb.Vapournak is tetszenek a színei.Ami nem etszik: Stringer fegyója lehetne szürke is, mert úgy lenne kiegyensúlyozott a színkontraszja.Vapour elég véznának látszik és ne mtetszik rotor átszínezett sisakja, mert nem egyedi, túl osk az átszínezett rész.
Nálam: 7,9/10

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 27. 14:42 

Egyetértek veled, ez valóban a leggyengébb Hero Factory készlet.
Ha már átszínezték feketére a Thornax lövőt akkor minek megint ezüst fegyvereket betenni ? :?
Nem vagyok a matricák híve, de idén matricák is vannak már, Vapouron meg egyetlen matrica nincs, pedig lehetnének rajta.
A talpai túl nagyok.
Nem tudom, hogy mi ösztönözte a gyártókat, hogy narancssárgát is tegyenek bele, de nekem nagyon nem tetszik.
Bulk meg alig pózolható, de viszonylag jól lett megoldva, vele nincs különösebb probléma, talán a fekete fegyver.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 25. 19:14 

review:
http://bzpower.com/story.php?ID=4923

Sztem a HF legrosszabb készlete,még Bulk egész jó benne,bár nincs egy rendes keze sem,és ez elég zavaró.Vapour nagyon rosszul néz ki.Engem leginkább egy összedobott MOC-ra emlékeztet,de még annak sem túl jó.A Corroder féle darabok jól néznek ki a kezén,de ez a sárga darab nagyon rosszul mutat rajta.A karjai rendkívül MODERÁLVA lettek.A Rotor sisak se tetszik rajta,legalább már a sisakja lenne külömböző.

Nálam 2/5,de az a 2 pont is Bulkra jár

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010. jún. 28. 18:47 

malum írta:
Engem leginkább egy összedobott MOC-ra emlékeztet

Érdekes. Nekem is ez ugrott be! :P Csak kicsit pontosabban: egy összedobott MOC új és kevés, egyszerű, nagy elemkből. Jól van, már megint elmentem a BIONICLE felé, hiába, ott részletesebbek voltak a karakterek(én úgy vettem észre. De lehet, hogy csak ezek tűnnek egyszerűnek a BIO-khoz képest, mert ez már levitte a korosztály felsőhatárát), mégha az utolsó évben nem is.
Bulk szerintem nagyon jó lett. És szerintem jó oda az a fekete fegyver, ugyan nincsenek szimetriában a színek, mégis harmónikus. :P Talán mert ez jelképezi a fegyver önállóságát( :mrgreen: mos nem a szabadság jogokról beszélek, hanem hogy nem tartozik a testhez).

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010. jún. 28. 14:35 

Tartózkodási hely: Völgyzugolyból ugrottam át Spherus Magnár,mikor jött a kataklizma, gyorsan átszöktem Pandorára
Én teljes mértékben Malummal értek egyet, eléégé béna lett szerintem.

Ami még engem zavar, nem valami nagy dolog, az az hogy ami Bulknak van fegyver, a jobb kezén, zavar hogy fekete, kitűnik a többi rész közül.

J.C.'s AVATAR
LORD OF THE RINGS
GUNS N' ROSES
MANCHESTER UNITED

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: 7179 - Bulk & Vapour
HozzászólásElküldve: 2010. jún. 27. 20:20 

http://www.brickset.com/detail/?Set=7179-1
Kép

Ahhoz képest,hogy minden bizonnyal különkiadás vagy hasonló lesz,eléggé gyérnek tűnik.Pedig én sokat vártam ettől a készlettől még pár hete.
Kapunk egy felfegyverzett és tunungolt Duncan Bulkot,rakétával a hátán meg egy Stringer puskával. A fekete szín nagyon zavaró a sok ezüsz mellett,én nem tudom,miért nem tudtak egy rendes ezüstöt adni neki,még ha az nem is ilyen lett volna. De am jó lett,mivel kapunk egy fejlett Bulk-ot,és a nagyobb készletekben a kisebb készletben kiadott karakterek általában fejletlenebbek.(pl:Furno)
Vapour viszont elég rossz lett. Semmi különleges nincs benne,sőt még a kidolgozására sem ügyeltek. Olyan egyszerű az egész,nuku új alkatrész,csak a HF többi készletéből meg a régebbi darabokból összedobott izé lett. A karjai nem tetszenek,túl rövidek és nincs rendes keze,habár ezen nem csodálkozom annyira.Mondjuk a bal karja tetszik,a fegyvere legalább szép hosszú,és alkalmas rendes harcra.A dupla lövet sem rossz ötlet.A vállai és a színvilága legalább tetszik,na meg nincs matrica se.
Nem tudom,mennyibe fog kerülni,de nem hinném,hogy megveszem.3/5

ATTACK ATTACK
LIKE MOTHS TO FLAMES
WE CAME AS ROMANS
FIVE FINGER DEATH PUNCH

Egy kis LOTR: http://www.youtube.com/watch?v=Wb5QEaM9p2k

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC