MALUG

Magyar LEGO Users Group
Pontos idő: 2018. nov. 19. 22:37

Időzóna: UTC

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 

Értékelés
Kiváló 33%  33%  [ 1 ]
67%  67%  [ 2 ]
Közepes 0%  0%  [ 0 ]
Gyenge 0%  0%  [ 0 ]
Rossz 0%  0%  [ 0 ]
Szavazatok száma : 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: 7157 - Thunder
HozzászólásElküldve: 2010. dec. 24. 21:54 

Szerintem(akárki akármit mond)ez az idei félév legjobban sikerült szettje.Bár mióta beszüntették a BIONICLE-t nem nyúltam LEGO-hoz,de őt valahogy meg kellett szereznem.Szerintem nagyon jól össze van allítva,a színek tökéletesek(bár azt e'iccipiccit sajnálom hogy az alkar/mellkas páncél világosszürke).Ahogy megoldották a kezét/karmait v. alkarját az nagyon kúl!Még a Zamor vagy Thornax vagy nem-is-tudom-mit-mondjak-kilövő is egész mozgatható.Az új elemek is egész jók.Mondjuk a fav-om a Ben 10-es comb( :lol: ),a sisak,meg az új karmok.Összegzésében szerintem.....ööö......9.99999999999999/10 :D Én ezt a készletet csak ajánlani tudom!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: 7157 - Thunder
HozzászólásElküldve: 2010. szept. 1. 18:14 

Egyike azoknak a gonosz HF készleteteknek,amit beszereztem.A színei jól passzolnak,az ezüst páncélok a fekete testalapon jól mutatnak,Bulk mellett szinte benne látjatjuk elősször tartályos készletben így ezeket a színeket.Bár 2005-ben Whenua Hordikában is így voltak a színek elrandezve,de a Hordika Toáknak ezüst páncéljaik voltak.
A ben10-es összekötőelem jól mutat benne,de nem teljesen stabil.Tetszik,hogy a Stars talpat máshol is alkalmazták,jól mutat Thunderben.A torsópáncél jól áll rajta,talán túlságosan kilóg tőle a feje,de amúgy nem zavaró.A változatos páncélzatú vállak is jól illenek hozzá.A jobb keze szépen meg lett csinálva.A HF játékban(Mission Von Nebula) azokból lövi az elektromosságot.A sisakja eleje kissé érdekes lett,de legalább vaáltzatos a többihez képest

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: 7157-Thunder
HozzászólásElküldve: 2010. feb. 8. 19:56 

Ezekről a képekről nekem ő tűnik a legjobbnak a dobozosak közül.Rendesen van páncélja,jól kidolgozott fegyvere meg minden.A színei is igen jól illenek egymáshoz,csak a Ben10-es térdelem nem volt jó ötlet.A sisakja kifejezetten jó lett,és a fegyvere is különleges.Lényegesebb páncélja igazából csak neki van a gonoszak közül(kivéve XPlode-t,akinek van egy Skrall páncél)Egyenlőre nem szavazok,de erősen a 4-5-re hajlok.

ATTACK ATTACK
LIKE MOTHS TO FLAMES
WE CAME AS ROMANS
FIVE FINGER DEATH PUNCH

Egy kis LOTR: http://www.youtube.com/watch?v=Wb5QEaM9p2k

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: 7157 - Thunder
HozzászólásElküldve: 2010. feb. 7. 20:22 

http://brickset.com/detail/?Set=7157-1
Kép

Szem ő lett a legjobb,a közepes méretíer közül.A fegyvere nagyon is elnyerte a tetszésemet.A talpdarab uygan oylan,mint a Stars készleteknek,és jól mutat vele.A BEN10-es térd-darab helyett valami másfélét is tehettek volna bele :ty120: de legalább nem Bio-s,és így nem hasonlít annyira :ty120:

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára malum 2010. szept. 1. 18:21-kor.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC