Deadly Slash

Re: Deadly Slash

HozzászólásSzerző: Deadly Slash » 2009. szept. 26. 12:10

Metus utazása

Metus pont ebben a pillanatban érkezett Vulcanusba,járműve a Desert Hopper V2-es csomó helyen sérült volt ,sisakja tele volt lukkal.
-Ááá Metus megérkeztél.-üdvözölte Raanu
-Na ne mond,erre én is rájöttem.-mondta dühösen Metus
-Mi történt veled?-kérdezte Raanu
-Jobb lesz ha elmesélem.
És így elkezdte meséjét:
„Tudod mért jöttem ide?Glatorianokat akartam neked eladni!Na és hogy hol vannak?Meghaltak!Mind a hárman!
Én a Desert Hopperrel mentem,ők homoki cserkészekkel.
Úti terv az volt hogy minnél gyorsabban ide érjünk.Tajun-t és Tesarát kikerülve.
Ez nem volt jó ötlet.
Nos a terv szerint az út 4 napos lett volna kb.,ennyi idő alatt ide is értünk.Mindennap egy harcos esett el,én is csak éppen úsztam meg.
Elindultunk.
A nap nagyon erősen sütött(állítólag mert ha láttad a Desert Hoppert tudod hogy ha abba ülök nem ér a nap)vizünk volt azért bőségesen.
Már egy ideje úton voltunk,látttuk Tesarát a távolban ,csak ez a rész nagyon kockázatos,mivel a közelben van a Csontvadászok erődje.
Besteledett. Köd ülepedett le a környékre.
Egyszer csak,hátulról mintha sziklaparipák hallatták volna hangjukat.
Egyikük biztosan állította hogy csak a szél..rosszul gondolta.
Semmiből egy csontvadász vágtatott elő és levágta a fejét az egyiknek.
Azonnal elindultunk,teljes gőzzel csontvadász üldözött minket,de sikerült lelőni egy Thornaxxal a paripáról.
A másik kettő már reszketett a halálfélelemtől.
Beseteledett, nem mertünk megállni.
Másnap még erősebben sütött a,mintha a Nagy Lények akartak volna ránk lesújtani.
Nagyon szomjasak voltunk,ami a víztárolónkba volt az mind elpárolgott.
A két Homoki cserkész kidőlt,a másik két Glatorian már gyalog folytatta az utat.
Néhány óra múlva az egyik Glatoriannak kiszáradt a teste,az az meghalt.
Most már én is kezdtem aggodalmaskodni,már csak egy Glatorian maradt,de ő volt a leggyengébb(monológ-még nálam is gyengébb volt,csak rátok akartam sózni).
Este találtunk egy kis folyót,csillapítottuk vele a szomjunkat.
De másnap.
Két Vorox támadott meg minket,Hátulról támadt a Glatorianra.
Azonnal végeztek vele.
Egyikőjüket sikerült likvidálnom a gépemre szerelt Thornax-vetővel.
Aztán nyílsebesen eliramodtam,de a másik követett.Egy kanyonban megbújtam,a Vorox egyre közeledet…
De egyszer csak megunta a keresést és elment.
Másnap sikerült feltöltenem a Thornax-vetőt,és tudtam hogy nemsokára megérkezek,de úgy tűnik ez volt a leghosszabb napom életem során.
Egy Zesk megtámadott,ráugrott a járművemr és megkarmolt-eléggé fájt-De elővedtem kardom és vállába beledöftem(ez döfi!),eddig még nem nagyon kellett magam megvédenem közelharcban,leugrott a gépről és én tüzeltem rá,de mellé ment.
Kiszáltam és felkiáltottam dühömben,-Gyere ha mersz!!!-És nekem ugrott,azt hittem meghaltam-két órán át azt hittem hogy meghaltam,úgy hogy észre se vettem hogy a Zesk tetem ott fekszik rajtam.
Mikor magamhoz tértem,lelöktem magamról az átszúrt Zesk holttestet,beszáltam a gépbe és elindultam-még mindig gombóccal a torkomban.
Mindenfele ügyeltem,azt gondoltam hogy támadnak,én számítottam rá,de nem…...
És megérkeztem.

-Metus hát ez borzasztó,pihenj egy ideig!-mondta Raanu
-Rendben ha így akarod.-válaszoltam(-de nem kellett volna az egészet elhinned!-gondoltam magamban…………………)
"Elérkeztél az utad végéhez...minden útnak végéhez,Toa.És engem úgy hívnak,Tren Krom"
-----------
BIONICLE
J.C.'s AVATAR
LORD OF THE RINGS
GUNS N' ROSES
MANCHESTER UNITED
Deadly Slash

Tartózkodási hely: Völgyzugolyból ugrottam át Spherus Magnár,mikor jött a kataklizma, gyorsan átszöktem Pandorára

HozzászólásSzerző: Deadly Slash » 2009. szept. 10. 18:55

5.Egység..

Szervusztok Osiar vagyok,egy krónikás Ta-metruból,azzal bíztak meg hogy egy ideig kövessem Octasist.Ezt a részt én mondom el nektek.
Mivel véletlenül bele ejtettem a jegyzetek egy részét egy kohóba ejtettem véletlenül.
Ez maradt meg most olvasom akkor.

Octasis összefutott egy toa barátjával,szintén jég toa,a neve Skrolex.
Éppen lófráltunk a Le-koro-i(Mata Nuin)dzsungelben de ahogy én hívom,susnyás.
Egyszer csak..
-Te Skrolex az nem Takron ott?-kérdezte Octasis
-De Igen,és mintha üldöznék.
-Te jó ég az három sötétvadász!
Hát igen,Eliminátor,Gladiátor és Tűzdracax.
Oda futottunk,biztonság kedvéért elővettem Konoka korong lövőmet.
Futás közbe Octasis megszólalt:
-Takron feküdj!
Takron lehajolt és Octasis Takront átugorván leterítette a Tűzdracaxot
Sötét vadász lelökte magáról Octasist,és magasba emelte pengéjét,mindegyikünk azt hitte hogymost vége van…
De Skrolex ott termett és kivédte a csapást.
Eliminátor leadott egy villámot,de Skrolex elugrott,a villám egy fát talált el,ami kigyúlatt.
Takron átvette a tűz felett az irányítást,de Tűzdracax célba vette ám hiába,movel Octasis is leadott egy sorozatot.
Tűzet egyenesen Gladiátorba vitt aki azért olt a földön mert Octasis kigáncsolta.
Aztán a toák egymás mellé álltak,pengéjüket összeérintették,és mind a három azt kiállította:
Egységbe!
És egy érdekes lézert,fagyos valamit lőttek ki.
Lefagytak a csontvadászok,én lőni akartam de mind a hárman leintettek,mivel azt mosnták olyan kemény a jég hogy úgyse érne semmit.
-Szervusztok Nagy Márk ha jobban tettszik akkor Deadly Slash vagyok innen folytatom én!
-Héééé,ki vagy te és mi vagy te?!
-Na jó most én folytatom a mesét!
-Héééééé!
-Na jó most már én folytatom oké?

Odinán vagyunk,Árnyékos termében.
-Sikerült elintézni?-őket kérdezteegy metrumatoran.
-Nem kaptunk még információt-mondta Árnyékos.
És az egyén kisétált az ajtón és visszaváltozott eredeti formájára:Tridaxxá…..
"Elérkeztél az utad végéhez...minden útnak végéhez,Toa.És engem úgy hívnak,Tren Krom"
-----------
BIONICLE
J.C.'s AVATAR
LORD OF THE RINGS
GUNS N' ROSES
MANCHESTER UNITED
Deadly Slash

Tartózkodási hely: Völgyzugolyból ugrottam át Spherus Magnár,mikor jött a kataklizma, gyorsan átszöktem Pandorára

HozzászólásSzerző: Deadly Slash » 2009. szept. 5. 15:43

Eljött tehát a DÖNTŐŐŐŐŐ!! és ti tudjátok meg először(rajtam kívül :D )a végkivitelt!

9.Eljött a nagy nap,a két legerősebb harcos egymásnak feszülhet,hatalmas csata lesz!
Hidjétek el…
Nem fecsérlem a szót,már az arénában vagyunk.
Már Branart lehet látni,de teljesen új páncélzatban,,nincs pajzs,más a kard,és egy Thornax lövő.
Végül is..Spawlernek is más a páncélzata(méreg zöld páncél és Defilakos sisak)
Elmondtam öö,najó legyen,tudjátok meg..én vezettem a döntőt.
Na szóval elmondtam a szabályokat,és indulhatott a küzdelem.
Nem volt komoly kezdés,Branar lőtt egyett a falra,de aztán..huhúú,vissza pattant a falról és hátba találta Spawler-t.Branar felugrott és támadásra emelte pengéjét.Spawler lábaival „elrugta”(komolyan ezt a kifejezést használjuk erre)Branart,repült egy nagyot.
Gyorsan felállt és támadt.De Spawler kivédte,és Branar kardja bele akadt Spawler alkarjaira szerelt pengéibe.
-Jobb vagy mint gondoltam,és nem szoktam alábecsülni ellenfeleim.-mondta Branar
-Nem tudsz, megpuhítani-mondta Spawler
És azzal a mozdulattal kicsavarta Branar kezéből a kardot.
Na most véged,gondolta Spawler.
De meglepetésként Branar odafutott ellenfeléhez,megragadta a karját és eldobta.
Spawler nagyon meglepődött,de most mégjobban mivel Branar odament szó szerint
ráült a Tesaraira,megfogta az egyik lábát és elkezdte húzni,mintha elakarná törni.
Spawler se volt ügyetlen,a szabadon lévő lábával fejbe rúgta szabadon lévő lábával.
Branar földre dőlt,Spawler hasára térdelt és Branar nyakához szegezte pengéjét.
-Feladod?-kérdezte a Tesarai
-Soha!
És ez után akkor ütést mért Spawler Branarra hogy rögtön elájult.
És a gőztes:Spawler a villámléptű!!!!
És az összes Tesarai néző kifutott az Arénába és a vállukon vidték Raanuhoz aki átadta a díjakat…..
3óra múlva,Roxtus
Éppen Tuma kunyhójába megy mikor egyszer csak azt veszi észre hogy egy Agori jön a kunyhó felöl,nem tudta jól megnézni,vagy Iconoxi vagy pedig Tajuni lehetett.
Azt gondolta hogy ha Tuma elengedte biztos megvolt rá az oka,tehát nem förmedt rá.
-Tuma-mondta Branar
-áá Üdvözöllek körömben,győztél?
-Nem…
-Micsoda!?-mondta Tuma dühösen,de ekkor csoda történt,lenyugodott és azt mondta:
Nem baj,úgy se lesz több Torna mivel ElJön a SKRALL ideje……………..
-----------
BIONICLE
J.C.'s AVATAR
LORD OF THE RINGS
GUNS N' ROSES
MANCHESTER UNITED
Deadly Slash

Re: Deadly Slash alkot

HozzászólásSzerző: Deadly Slash » 2009. aug. 24. 7:36

8.Tarix nagyon ideges volt.Tudta hogy Spawler.Tudta hogy nagyon ügyes és okos harcos.
Hogy tudná legyőzni?Talán sok,gyors de nem olyan erős csapás,vagy kevés csapás de azok legyenek kemények?
A gondolat menetet Berix szakította meg.
-Hello Tarix!-mondta-Van valamim a számodra.
-És pedig?-kérdezte Tajun bajnoka.
-Eeeeegy vízágyú!Ami könnyű és egy kézzel is lehet irányítani!
-Az komoly.-mondta flegmán-És mit akarsz vele kezdeni?-kérdezte csillogó szemmel.
-Hát előbb nézd meg hogy működik!-És azzal elsütötte a szobában.Kiütött egy falat.
-Hékás a szobám!-mondta
-Nem kell megköszönnöd!-mondta Berix mosolyogva
-Megköszönni!? Kilőtted az egyik falat!
-De legalább tágasabb a szobád!
-Haaajj,mit kérsz érte?
-Semmit!
-Semit?-kérdezett vissza meglepődve-Hát jó!
És azzal megkapta a fegyvert.
Másnap:
Spawler v. Tarix volt az a meccs ami az agorik számára a legérdekesebb volt.
Hoppá hoppá..már el is kezdődött.
Tarixnak volt a víz ágyú,egy Thornax vető(töltve) és egy balta amire a Thornax volt fel szerelve.De most a balta a hátán volt.Spawlernek a szokásos alkarjára szerelt pengék s persze Thornax.
Tarix elsüti a vízágyút,BUMM Spawler a falban landol.Nagyon nehezen tud előre haladni mivel a víz vissza nyomja.20 perc után eléri Tarixot és Darabokra vágja az ágyút.
-Na,ez sokat ért-mondta Tarix.
Elővette a baltát és azzal átugrott Spawler felett,és hátba vágta.
Spawler erre válaszolt:legugolt és gáncsot vetett.Tarix elesett De gyorsan felállt.
Támadó pozícióba.Spawler neki futott és mikor már elég közel ért,lehasalt és átcsúszott Tarix lábai között.Felállt és hátba rúgta,Tarix esésben volt,de Spawler átugrott felette,és mielőtt földet ért volna úgy hasba vágta és így a másik irányba esett.
Tarix hebegett-habogott már nem volt észnél,Spawler szólt hozzá:
-Örülök hogy egyszer veled küzdhettem,sajnálom!-mondta
Tarix nem tudott fölkelni,és a bírák már Tarixot alkamatlan a csata folytatására.
Így Spawler v. Branar lesz a döntőben………
-----------
BIONICLE
J.C.'s AVATAR
LORD OF THE RINGS
GUNS N' ROSES
MANCHESTER UNITED
Deadly Slash

HozzászólásSzerző: Deadly Slash » 2009. aug. 16. 11:17

4.Hajsza Tridax után
Mikor indulni készültek,Tridax be suhant a hajóba kivette Helryx kezéből a kapszulát és elfutott vele.
Octasis tüskéket lőtt kirá amitől nem volt már olyan gyors.Tridax belökte a hajó ajtaját,de Octasis még kitudott szállni.
-Állj meg!-kiálltotta
-Hát jó,ezt akarod?-és lenyelte a kapszulát-Szerezd meg!
Tridax Octasis mellé teleportált,megütötte,elkezdett a toa zuhanni az ellenkező irányba,a Makuta odateleportált és ott is megütötte így dőlt a Toa egy másik irányba.S ez így ment pár percig.
Makuta megint ütni készült mikor a Toa megfogta öklét és fejen és gyomron vágta.
Tridax meg hátrált és elővette a buzogányát,ez egy új fejlesztése volt,ez a buzogány tele volt árny piócával,és ha valamihez hottá vágta a gömb széttört és árnypiócák szana szét repültek.
Octasis is elövonta kardjait.
Tridax támadt,szokásos jelenet a buzogány felcsavarodott a kardjára,így eltudta repíteni mesze a buzogányt,éppen leakarta szúrni mikor a Makuta elteleportált a támadás elől,a Toa háta mögött termett és tüzet lővén szeméből hátbalőtte.
-Ugyes harcos vagy,nem gondolkoztál csapat váltáson?-kérdezte Makuta
-Nem és ez sose fordul és sose fordult meg a fejembe!
Tridax felvette buzogányát és támadásba lendült.De Octasisnak sikerült hasba szurnia,a Makuta felsikoltott.Úgy képen törölte Octasis hogy 2 yardot repült.
Tridax gyáván elmenekült és kiküldött 6 Rahkshit.
Octasis felkelt és látta hogy a 6 árnyék katona körülvette.
-Ez túlerő..Nekem.-mondta
Egyik Rahkshit hasba szúrta,mikor a másik neki ugrott,támadását kivédve ellökte magától.
Hátilról támadtak,ő megsebesítette a toát,Octasis feldühödt,és hasba lőtte azt a Rahkshit.
Megfogta az egyiket és neki vágta egy másiknak,támadtak ketten egyszerre.Egyiket hasba lőtte,elvette az erőbotját és lábon szúrta és az rögtön szörnyet halt(Lerahk botja volt)
Nagyon dühös volt(Kurahk szúrta meg)de a végeredmény akkor is Octsis-Rahkshi:6-1
Vissza ment a hajóhoz,beszállt és elindultak.
-Visszaszerezted?-kérdezte Helryx.
Nem.-válaszolta dühösen.

Többet nem alkalmaszták…….
-----------
BIONICLE
J.C.'s AVATAR
LORD OF THE RINGS
GUNS N' ROSES
MANCHESTER UNITED
Deadly Slash

HozzászólásSzerző: Deadly Slash » 2009. aug. 14. 9:02

Tessék két rajz: Sand Bat : http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=4043834
Octasis: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=4043833

és itt van a Torna 7.része:
Másnap kihírdették hogy ki-kiellen fog csatázni a második fordulóban.
Ráadásul ilyen hogy is mondjam..ilyen nagyon béna becenevekkel illeték őket,csak Spawlernek tetszett a sajátja:
Branar a kemény legény kontraaa Gresh a zöldfülűű
Tarix a nagyon bölcs kontraaa Spawler a villémléptü
Ez volt a szünnap amikor nem voltak csaták.De másnap…hahaaa…
Szegény Gresh gondolta magában az összes Tesarai,de visszatérve a szünnaphoz,Gresh próbált új mozdulatokat,támadásokat kiötleni,tudja hogy Branar nagyon kemény ellenfél lesz.
Eközben Roxtusban nagy volt a kavarodotság mivel egy Skrall hadjárattal elfogták Malumot,a száműzött Vulvanusit,csak hogy meg is szökött.
Másnap már kezdődött a második forduló első harca. Szómiszó egy Tesarai se volt kinn ezen ameccsen,mivel tudni lehet már hogy kigyőz..Várjunk csak a lelátón ott kuporog a sok Atakus mellet Tarduk,de ez most lényegttelen. De már kezdődik is a harc.
Branar támad,de Gresh hátraugrik,Branar fut felé,gresh ellöki magától és aztán lő és talál.
Traduk ott ujjongott a lelátón,Atakusok tátott szájjal figyelték.
De Traduk se örülhet mindig..
Hiába kezdett Gresh jól.Branar is lő ezt Gresh még háritani tudja,de Branar odafut hozzá és fellöki.Branar rálép a Tesarai harcosra.Gresh küszködik,nincs Thornaxa hogy le tudja lőni sem elég ereje ahhoz hogy lelökje magáról.De még Branarnak az is közre játszik,hogy egy stadionnyi Atakus szurkol neki.Greshnek végül sikerül hátba rugi Branart aki azzal a lenülettl esik el,de gyorsan feláll.Mind ketten állnak.Gresh ketté szedi dzsungel pajzsát.
Branar támad,de Gresh kivédi és ellöki magátol.Branar kilöki Gresh lábait,és így a dzsungel harcos ismét a földön.Branar Greshbe rugott.Branar újabb rugásra készül de Gresh elgurul és feláll.
-Ebből elég-mondta Branar és ha ezt mondja akkor nem sokára vége is van a harcnak.
Gresh támad egyszer,azt kivédi a Roxtusi,aztán ki akarja rugni a lábait,Branar felgrik és így nem sikerül.Most Branar támad!Fejbe ütötte Gresht pajzsával,aztán négyszer támadt,az utolsót sikerült kivédenie,de akkor lehetett látni hogy alig él.Mindketten tudták azt hogy még egy csapás és neki annyi,búcsuzhat a versenytől.
Branar kilökte a lábait,Gresh elesett,Branar Támadásr emeli karadját,két pillanat,és az egyik fél eszméletlen.
-Vége a mérkőzésnek a győztes Branar a Roxtusi!
-----------
BIONICLE
J.C.'s AVATAR
LORD OF THE RINGS
GUNS N' ROSES
MANCHESTER UNITED
Deadly Slash

HozzászólásSzerző: Deadly Slash » 2009. aug. 13. 16:57

milyen gyorsan gépelek

3.Az árnypióca
Helryx,Krakua,Mazeka és Octasis egy hajó belsejében ülttek,egy olyan hajó belsejében melynek uticélja Destral volt.
-Figyelj Octasis elmondom mi lesz a küldetésed:tudomásunkra jutott hogy Tirdax,Chirox és Mutran Makuta egy olyan lényt készítettek egy kratából amely képes egy lényből kiszipolyozni a fényt.
A te feladatod már pedig az hogy szerezz meg egyet közülük és hozd el nekünk.Ebbe a kis kapszulába kell majd beraknod,ez összezsugorítja és ártalmatlanná teszi…egy időre.
-És tulajdonképpen miért is kell ez a….ő…valami?
-Ha tudjuk hogy készül,akkor azt is tudjuk hogy pusztítsuk el-válaszolta Mazeka
-Ráadásul tudomásunkra jutott Tridax Makuta itt van,úgy hogy vigyázz magadra.-mondta Krakua-itt várunk!
-Remélem túléli-mondta aggódóan Helryx.

Mikor partot ért azonnal aktiválta a Volitak kanohit hogy meg ne hallják.
Ment egy ideig,addig míg egy nagy lyukat nem talált,ott volt az labor bejárata.
Leugrott és nesztelenül földetért.Látott egy ajtót,az ajtó mellé állt falhoz simulva.2 perc múlva kijött egy Rahkshi,gyorsan leütötte és eszméletlenül rogyott össze.Be ment az ajtón,egy folyosó volt,ahol két Rahkshi láttak mindent,Octasis jégtüskékkel gyorsan ártalmatlanította őket ment tovább.
Egy másik ajtón jött még 5 Rahkshi de őket már felülről nézte mivel felugrott vízszinetsbe és tenyeréből és térdéből jég tüskék álltak ki így biztosítani tudta hogy nem esik le.
Könyökéből 10 nagyon aprő tövist növesztett ki azokat az egyik Rahkshira.Ezt hívják gyors halálnak.
A többi őr odafutott hozzá így nem látták hogy leugrik a plafonról és tovább fut.
Bemegy egy ajtón,újabb folyosó de ez sokkal díszesebb volt mint az előzők ebből az következtette hogyközel van a labórhoz.Kinyílt egy ajtó,Octasis gyorsan felugrott,Tridax volt az.
Támadhatnék de az Antidermisz megvédené és így riasztaná a lényeit.
Tridax tovább ment.Octasis leugrott és bement a laborba .Rögtön kiszúrta az árnypiócát,és gyorsan bele tette a lényt a kapszulába.Ekkor kinyílt az ajtó,Tridax volt az.
-Toa?Itt?Hogyan?-mondta értetlenkedve
Octasis elkezdett futni a Makuta felé,Tridax felvette a harci testhelyzetét,de ekkor látta hogy a Toa most csúszik át a lábai köszt.Elkezdett futni,szél sebesen a piócával kezében.
Rahkshik jöttek vele szembe pontosan 3.A két kardját bele dobta az első két katonába,aztán felugrott a falra és ide-oda ugrálva a falakon át jutott a többin,mikor már a Rahkshik mögött volt gyorsan növesztett alkarjára tüskéket és a hátukba lőtte.Tovább futot és már csak egy katonájuk allt az útjában alkarjára növesztett egy nagyobb pengét,két pillanatot kardozott,ez anyiból állt hogy erőbotját pengéjével a katona feje fölé lökte és míg nem tudott védekezni,leszúrta.Tovább futott és összes erejét összegyűjtötte és „kiugrott a bejáraton”.
Futott ahogy bírt a hajó felé.Megérkezett,gyorsan beült.
-Mehetünk!-mondta a jégtoa
-Megvan?-kérdezte Helryx
-Hát persze!
-Remek……….
-----------
BIONICLE
J.C.'s AVATAR
LORD OF THE RINGS
GUNS N' ROSES
MANCHESTER UNITED
Deadly Slash

HozzászólásSzerző: Deadly Slash » 2009. aug. 13. 9:08

remélem tetszik
2.Felkészítés

Octasis egy kabinban ült egy fény matorannal,kinek ugyanolyan maszkja volt mint neki….
-Hol vagyunk?-kérdezte
-Titkios,nem áll módomban elmondani!-válaszolta
-Legalább azt megmondod hogy ki vagy?
-Mazeka vagyok.
-Aha……
A kabin kinyilt és két toa állított be.
-Szervusztok-mondta a víz toa
-Kik vagytok?-kérdezte Octasis
És hol vagyok?
-Én Helryx vagyok,a melletted ülő matorant Mazekának hívják,és a mellettem lévő toa pedig Krakua.-mondta Helryx
-Ahol vagyunk az pedig Mata Nui rendjének a központja,de a sziget nevét nem mondhatjuk meg.-mondta Krakua
-Miért hoztatok ide?-kérdezte a jég Toa
-Van egy feladatunk számodra….de előbb felkell készíteni téged!-modta Helryx
-Hát jó,tudom nagyon sok hőstettet hajtottál végre a nagy szellemért,ezért megteszem.
-Remek!Akkor indulás!-mondta Helryx
Kimentek a kabinból és egy nagy kupolás szobában mentek tovább.
Közben Helryx tájékoztatta Octasit a felkészítésről.
-Most elmondom milkből készítünk fel:Kitartás,gyorsaság és ügyesség.-mondta a toa
-Azok a specialitásaim!-mondta Octasis mosolyogva
-Én a helyedbe nem mosolyognék ezen.-mondta Krakua
-Miért mondod ezt?-kérdezte a jég toa
Megtorpantak,Helryx megfordult és egyenesen Octasis szemébe nézett
-Hát azért mert nem biztos hogy túléled!-mondta
-Ó,vagy úgy,értem!
-De akkor már kezdjük is az elsővel:a gyorsaság próbájával
Egy nagyobb udvarba vezették,de ez nem növényekkel volt tele,á de hogy,teljesen sík volt és a padló protodermisz volt,visszatérve a próbához,ott hagyták az udvar közepén és csak Krakua maradt ott vele.
A föld „kinyilt” öt helyen,és Cordakok emelkedtek ki,de nem a szokványosak,nem kellet ujra tölteni őket.
-Tessék itt vannak a kardjaid!-és azzal odatta neki őket
Na most pedig ezek a kicsikék 10 nagyon éles dárdát lőnek ki egy másodperc alatt.-mondta
És az a feladatod hogy kikerüld a lövedékeket és pusztítsd el a fegyvereket annyira hogy ne műkdjenek!
-Oké,értem-mondta Octasis
Mikor ezt kimondta akkor rászegezték a fegyvereket a toára és elkezdtek tüzelni!
Octasis össze vissza forgolódott és szaltózott közbe a kardjával hadonászott,egy se találta el.
-Dobd el az egyik kardot!-mondta Krakua
Ekkor el is dobta,igen egynesen az egyik Cordakba ami füstölni kezdett és leállt.
Tovább védekezett az egyik kardjával,a felétartó lövedédkeket vágásaival állította meg.
Egy lövedék már el is találta,felüvöltott.Gyorsan növesztett három tövist az alkarjára és az egyik Cordakot meglőtte vele annyira hogy leállt.
-Dobd el a másik kardod is!-mondta Krakua
Rödtön eldobta,most már csak akrobatikus mutatványokat.
Gyorsan növesztett egy tüskét a rüsztjére,felugrott,rugott a levegőben és kilőtte a Cordakot.
Alkarjára 10-et(!)növesztett és 5-öt-5-öt kilőtt a maradék kettőre,és egy pillanat mulva mindegyik füstölt.
Krakua tapsolva ment oda hozzá.
-Remek,szép munka!jön a kövektező próba-mondta
-Tessék!?Nagyon elfáradtam!
-És?Ez miben gátol meg egy toát a feladata teljesítéstől?
A következő próbánál Mazeka vérta egy nagy szakadék alján…
-Szervusz!-mondta
-Hello!-válaszolt Octasis
-A feladatod:mászd meg ezt a meredek falat,miközben éhes repülő vadak támadnak rád!
-Ááááá.. ez kis miska!
S azzal elindult.
-Ja és az elemi erőd csak a mászáshoz használhatod!
-Nem baj!
A tenyeréből,térdéből és a lábfejéből növesztett tüskét.Elkezdett mászni.Már félúton volt amikor Lorakhok meg támadták.
-Lorakhok!?Tudtommal ezek a Makuta lényei!
-Kémünk beszerzett párat!-mondta mosolyogva Mazeka
Már nagyon közel repültek hozzá.Szeme sarkából látott egy indát,gyorsan odamászott és elvágta az inda egyik felét,elrugaszkodott a faltól és éppen az egyik repülő Lorakh fölött volt mikor elvágta az inda másik felét és egyenesen Lorakhon landolt,az indát bele „erőszakolta” a szájába.
Elkezdte vezetni a lényt.Hirtelen a többi Lorakh(3)elkezdte üldözni.Lefékszte a Lorakhját így másik melllé került és míg mellette volt gyorsan ledöfte.Aztán csinált egy dugóhúzót es a kardjait beledobta a Lorakhokba.Mostmár semmi nem állíthatta meg,így fel repült és fent „leparkolta”a lényt.
Fent Mazeka várta
-Hát te meg..lent..aztán fenn..ilyen gyorsan?Hogy?-értethetetlenül Octasis
-Az nem fontos most.Teljesítetted a feladatot,ráadásul észről és remek problémamegoldóképességről tettél tanubizonyságot!Ügyes vagy-mondta mosolyogva Mazeka

Helryx várt rá most.
-Velem fogsz megküzdeni-mondta a víz toa
-Óóó hát jó legyen,ha ezt akarod.
Elkezdett felé futni kardjait elővéve.Helryx buzogányával fejbe vágta majd kilökte a lábait.
-Nem olyan könnyü mi?-mondta a víz toa
Felállt elkezdett futni Helryx felé.A víz toa fejbe akarta vágni,de lehajolt,majd ki akarta lökni lábait ekkor felugrott,Helryx ujra támadt,Octasis felemelte kardját,a buzogány rácsavarodott,meghúzta és Helryx elvesztette fegyveré és ekkor Helryx torkának szegezte egyik kardját.
-Nem olyan könnyü mi?-mondta Octasis mosolyogva
Helryx is elmosolyodott.
-Remek,megfelelsz!...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deadly Slash 2009. aug. 13. 12:51-kor.
-----------
BIONICLE
J.C.'s AVATAR
LORD OF THE RINGS
GUNS N' ROSES
MANCHESTER UNITED
Deadly Slash

HozzászólásSzerző: Deadly Slash » 2009. aug. 12. 19:19

megírtam Octasis Toa kalandjainak első részét!!várom a commenteket

Octasis Toa kalandjai
Írta:Nagy Márk/Deadly Slash

1.rész:Találkozás Kojollal

Octasis éppen egy kis dombon feküdt és bámulta a felhőket mikor megkapta azt a hírt hogy Kojol,Arthaka Makutája Xiára érkezett.Felállt és elkezdte keresni.
Már három órája bandukolt mikor meglátta és gyorsan a legközelebbi szikla mögé bújt hogy a támadás rajta ütésnek tünjön. Kojol éppen elhaladt a szikla elött,mikor két méteres távolságban volt kezét nyujtotta,tenyerével előre a Makuta felé és két nagy jég pengét növesztett ki tenyeréből…
-Most meg vagy te mocsok!-kiálltotta a toa
Ezekre a szavakra a Makuta megfordult,ekkor e jég toa kilőtte a már tövis szerű pengéket Kojolra.
Nem érték el a lövedékek a Makutát mivel tüzet lővén szeméből elolvasztott a őket,és most Octasisra célzott,és lőtt.ekkor felugrott a Toa a mögötte lévő sziklára.
Elrugaszkodott kardjait elővonva ugrott a Makutára
-Tudod mikor győzöl le!-mondta idegesen Kojol-Majd ha Ussal rák vezet egy Vahki szállítót!
És ekkor ellökte a felé „repülő” toát.
Octasis egy sziklába csapódott,de nem adta fel,felkelt és Makuta felé futva lőtte a jég tüskéket.
A lövedékek egy része eltalált az árnymestert,és ezt nem vette jónéven.
A toa megint Kojol felugrott.Most a Makuta mást eszelt ki,maga mögött volt egy szikla,mikor már a repülő toa elég közel volt akkor elteleportált,de Octasis nem volt béna!
Megfordult úgy a levegőben hogy páncélzata szembe volt a földdel,a lába meg a sziklával.
Mikor a sziklához ért akkor onnan is elrugaszkodott és ismét repült a Makuta felé.
Mikor elérte,kardjaival elkezdett hadonászni jobbra-balra,hátha vmelyik vágás eltalája.
Bizony hatszor sikerült megvágni a Makutát.
-Egy nyanvadt Toa nem győzhet le engem!-jelentette ki Kojol
-Hát igen egy Toa téged nem tud legyőzni,viszont én !A! Toa letudlak győzni!
Mikor mondandóját abba hagyta egész karjáról jég töviseket kezdett lövöldözni,ezeket átugrotta Kojol.
-Nekem erre nincs időm,sokkal fontosabb dolgom van-jelentette ki
S ekkor villámot tüzet lővén szeméből meglőtte Octasist és ez a lövés elrepítette egy darabon.
-A következő alkalommal majd elgyőzlek!-mondta a Toa
Mint késöbb kiderült hogy nem lehet kövektező alkalom………..
-----------
BIONICLE
J.C.'s AVATAR
LORD OF THE RINGS
GUNS N' ROSES
MANCHESTER UNITED
Deadly Slash

HozzászólásSzerző: Deadly Slash » 2009. aug. 12. 7:04

Octasis toa Kalandjai:
1.rész:Találkozás Kojollal

2.rész:Felkészítés

3.rész:Helryx feladata:Árnyék pióca

4.rész:Helryx feladata:Hajsza Tridax után

5.rész:A vég....

egy kis ízelítő......
-----------
BIONICLE
J.C.'s AVATAR
LORD OF THE RINGS
GUNS N' ROSES
MANCHESTER UNITED
Deadly Slash

HozzászólásSzerző: Deadly Slash » 2009. aug. 9. 11:26

6.( http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=393645 ő Spawler,ha vki nem tudná)
Metus fel alá sétált a szobájában mikor Gelu benézett hozzá.
-Szervusz barátom!-köszön Gelu
-Győnöd kell Spawler ellen-bunkón Metus
Győznöd kell győznöd,ugye győzöl,nem viselek el még egy kudarcot,Strakk kiakpott így elúszik a nagy pénzem ö… vagyis akarom mondani a pénzünk,te vagy az utóls szponzoráltam a versenyen és ha nem győzől nem tudlak tartani anyagilag és mehetsz vissza etetni a Spikiteket!
-Hé,hé nyugi,nem emlékszel egy csomót nyertél a Branar bunyón,nem emlékszel!
-Oó hoppá bocs bocs,akkor vissza az egész!Nyomás nyomás kifelé…!
-Hé várjál!Nincs vmi ötleted Spawler ellen,elég nehézellene a harc tapasztaltam már!
-Nem tudok semmi tanácsot adni,a lényeg az hogy győzz győzz győzz,és most kifelé kifelé kifelé!!!
Hát nem Metus az aki a legjobban szereti a vendégeket.
Na de most már az Arenaban vagyunk!
Harcosok készenlétben,bíra szokás szerint elmondta a szabályokat és kimondta:Kezdőthet a harc!
Gelu vágni akar de a villámléptűnek becézett harcos gyorsan Gelu háta mögé ugrik,és ellöki Gelut.Míg ő a földön volt Spawler gyorsan ráugrott az Iconoxira.
Gelu gyorsan lelökte magáról,és felált védekező pozicióba.
Spawler is felállt 3 méterre tőle.
Egymás szemébe néztek és elkezdtek lassan körözni egymás körül.
Nagy volt a feszültség,mindenki fejében az a kérdés merült fel: „ki támad elöbb?”
Végül Gelu kezedeményezett.Felugrott,clicerét a levegőbe melte és egyenesen Spawler felé „repült”.Erre Spawler okosan feltartotta Thornax inditóját és hasba lőtte Gelut.
Mostmár Gelu nem Spawler hanem a falfelé repült.Spawler gyorsaságát kiakarta használni,
Elkezdett futni a repülő Gelu felé,már majdnem alatta volt mikor Gelu a falba csopódott(nem voltak messze a faltól).Mikor az Iconoxi veterán lepattant a falról
és földetért,ekkor Spawler ugrott fel és alkarján lévő pengéket maga eléhelyezvén esett Gelura,gykorlatilag leszúrta.
Gelu nagy sérüléseivel feltudott tápászkodni,de gyorsan elsett,és utólsó ájulás elötti leheletével kimondta at hogy:Feladom,fealdooommm……..
-----------
BIONICLE
J.C.'s AVATAR
LORD OF THE RINGS
GUNS N' ROSES
MANCHESTER UNITED
Deadly Slash

HozzászólásSzerző: Deadly Slash » 2009. aug. 4. 6:17

5.Kísért a múlt!.
Tavaj pont az első kvalifikációs(elnézést ha elírtam)harcoknál Tarix-Vastus összecsapás volt.
Akkor a Tesarai harcos jutott tovább,de Tarixnak már Tajun becsületéért is kell küzdenie nem csak a sajátjáért,mivel az előző mérkőzésen Gresh legyőzte Kiinát és következő meccsen Spawler az esélyesebb,Tarix nem hagyhatja hogy az elődöntőkben csupa Tesarai képviselő legyen.
Tehát győznie kell legalább egy meccsen!Csak az a baj hogy Tesara legerősebb harcosát fogta ki ellenfelül,de ő ugyanolyan esélyes mint Vastus,mivel Tarix Tajun bajnoka!
Igen..ez is nagy rangadó lesz,ez a második ilyen meccs.
Tesara és Tajun bajnoka szemtőlszemben!
Na ezgondolták a legizgalmasabb harcnak,méregbe mártott penge és iker balta remek együtt
Hallani őket.
Na de mostmár az Arenaban vagyunk és márt mind a ketten kinn voltak.
Olyan izgalmas volt nézni hogy a két bajnok egy más ellen csatázik!
Tarix máris átugrott ellenfele fölött,megfordult és Vastus hajlatába rúgott.
Vastus kicsit megingott,de gyorsan megfordlut és kivédte az érkező pengék csapását.
A Tesarsai ellökte ellenfele fegyvereit,ezzel a lendülettel forgott egyet és felhasította Tarix páncélját.Tarix nem hagyta magát….gyorsan hasba rúgta és lőtt.
Nem találta el,Vastus elhajolt az érkező,kőkemény Thornax elöl.
Tarix sarkonfordult és elkezdett rohanni a fal felé.
Vastus rohant után.Mikor Tajuni bajnok elég közel volt a falhoz,felugrott,talpal a fal felé érkezett,elrugaszkodott és „repült” Vastus felé.
Vastus elesett,Tarix sérülés nélkül megúszta a szinte már kamikazénak bizonyuló támadást!
Vastus kicsit szédült de még szellemileg egyben volt.
Tarix háttal volt neki,Vastus a kaszájával valósággal bele kapaszkodott
Tarix vállába,magához húzta őt és térdét mélyen bele mélyezté térdét Tarixba
Ez fájhatott!
Mikor elengedte Tarixot akkor ő maga gyorsan megfordult és baltáival levágja vállvérteit
És már kezei nem voltak vállai nem voltak védve,Tarix kihaszálta ezt és lecsapott…..
Vastus nagy sérülésekkel rogyott össze…………..
Nagy küzdelem volt,és Tarix megvédte népe becsületét!
-----------
BIONICLE
J.C.'s AVATAR
LORD OF THE RINGS
GUNS N' ROSES
MANCHESTER UNITED
Deadly Slash

HozzászólásSzerző: Deadly Slash » 2009. júl. 29. 9:24

4.Vulcanusban Raanu megbeszélésre hívta Malumot a tegnapi kitörése után.
-Üdvözöllek!-így Raanu
-Viszont!-Malum
-A tegnapi harc után…..
-Már megbántem a dolgot.
-Nem úgy van az,korábban is voltak kitöréseid de ekkor még nem!
S emiatt Ateróban diszkvalifikáltak a tegnapi ügy miatt!
-Mi,de hát én győztem,és így Strakk jut tovább!?Hah,ez hallatlan!
-Senki nem jut tovább,Strakk nincs olyan,állapotban hogy harcolni tudjon.
De ez mind semmi mivel a Vulcanusi tanács úgy döntött hogy száműzünk téged a sivatagba!
-Tessék!?Száműztök!?A sivatagba!?
Mit gondolsz ha engem száműztök akkor ki fogja megvédeni ezt a porfészket Csontvadásztől,Skralltól,He!?
-Ackar elég erős hozzá és most szereltük fel a Thornatus V9-est….
-De Ackar egy rokant vén ember,mitől véd az meg titeket?
-Én a helyedbe most nem ezen aggódnék,hanem azon hogy hogy fogod túlélni a sivatagban!-Raanu fejezte be a beszélgetés
Másnap…..
Gresh és Kiina összecsapás kerül sorra.Ezen a meccsen csak Tesaraiak és Tajuniak voltak
Nem úgy mint a tegnapi rangadón,ott mindenfélefajta törzsből voltak nézők és az Arena csordultig tele volt!És most?Volt talán egy két Iconoxi(köztük Metus hátha felfedezhet egy új csillagot!)Néhány Vulcanusi,a többi csak Tajuni meg Teasarai ahogy mondtam.
Na már a harcosok kint állnak a csata téren,a bíra elmondja a szabályokat és indulhat a harc!!
Gresh máris egy rugással akar nyitni de Kiina elkapja a lábát és maga mögé húzza.
Dzsungel Glatorian elesik,Kiina megfordul és hátba döfi ellenfelét(Tesaraiak számára ez nem döfi :lol: )
Gresh gyorsan fölkel,Kiina máris támad de Gresh hátraszaltózik és mikor földet ér ellöki Kiinát magától és lő!El is találta!Kiina a földön,gyorsan feltápászkodik,látni hogy a vállvértje teljesen behorpadt a lővéstől,de most Kiina válaszol!
Gresh kivédi ellenfele lövését a pajzsával.Ezután Gresh kettészedi pajzsát és így az alkarjára rakott pengéjével támad.Kiina kivédte szigonyával.Gresh megint vág,Kiina megint kivédi,csak az a baj hogy a szigony kettétört!
-Sebaj-mondja Kiina
És ekkor egyik felét Gresh felé dobja,Gresh fut előre,közbe kivédi,felugrik és fordul 5-öt 6-ot a levegőben,pengéjit Kiina felé tartva!Mindegyik csapás eltalálta Kiinát,így a földre került!
1 perc,2 próbálkoik a felkeléssel de nem sikrül!
-Nem lehet hogy egy 100000 éves fiatal csóka legyőzzön engem!-Kiina panaszkodva
A Tesaraiak viszont boldogak lehetnek,mert egyik képviselőjük tovább jutot,és eddig ez volt a legrövidebb harc!...........
-----------
BIONICLE
J.C.'s AVATAR
LORD OF THE RINGS
GUNS N' ROSES
MANCHESTER UNITED
Deadly Slash

HozzászólásSzerző: Deadly Slash » 2009. júl. 28. 16:57

Strakk vs Malum
maúgy kössz Milennia

3.A tegnapi hatalmas diadal után Tuma gratulálva fogadta a Branart.
-Szép munka volt,kegyetlen voltál,remek!-Tuma gratulál
-Nem nagy szám,visszafogtam magam!-Branar szerénykedik
-Ugye azt tudod hogy tegnap szinte minden Agorit gazadaggá tettél az Arénában?
-Nemmm.
-Nem baj elnyerjük majd amikor tied lesz az első hely!
Branar nem tudta Tuma ezzel mit akart mondani,de nem számít.-gondolta magában.
Másnap egy új csata következett,mondhatni rangadó,a Strakk-Malum összecsapás
Metus bízott az ügyfelében,valahogy nyerni fog,így vagy úgy de nyer!
Ezek voltak Metus gondolatai az Arena lelátóján.
Már a közönség jobban izgult mint maga a két harcos,tudták hogy nagyon fontos összecsapás és azt is hogy nagyon izagalmas,meglepetésekkel teli,hát ezt jól tudták…..
Visszatérve az összecsapáshoz…Strakket látta már a közönség egy ideje és végre már Malum is ki jött már a csatatérre.
A bíra elmondta a szabályokat és így már elkezdődhetett a harc!
Strakk máris támadásra emelte csákányát,de Malum gyorsabb volt,legugolt és kihúzta Strakk lábait a föld felöl.Malum csapásra készült de Strakk ismét megmutatta igazi arcát,belemarkolt a homokba Malum arcába vágta a homokot,elkezdett tüsszögni,köhögni.
Starkk kihasználta a pillanatot és a Vulcanusi harcos felé rohant.
Na ez nem volt jó ötlet!
Strakk úgy lepattant Malumról mint a Thornax a Voroxról.
Malumnak már javúlt a látása de még homályos a szeme fénye,ezt látta Strakk és tanulva az előző esetből a csákányt vágta bele Malumba,úúú ez nagyon fájhatott.
Malum hatalmasat üvöltött,a páncélja és a sisakja fel hasadt,ettől úgy feldühödött
Mint Tuma amikor nem sikerül a terv.
Malum elkapta Strakket és elhajította.
PUFF!Strakk földet ért!Talpra ált,kicsit szédelgett,mikor észhez tért(mostmár tudta hol van)
látta,a vulvanusit,felé tart,nagy,sebes léptekkel.
Starkk megijedt,de gyorsan elmosolyodott
-Nem vagyok buta!
Malum már csak néhány méterre volt,és egyre gyorsabban jött.
1 méter
5 deciméter
3 centi
Starkk ekkor gyorsan elugrott így Malum a falba rohant,Strakk mosolygott mint a „vad thornax” :ty112: .
De Malum állt!Starkkre pillantott,látszott a tűz a szemébe és Starkk már nem volt biztos abban hogy túléli.
Malum belerugott a földön fekvő Iconoxiba,ettől eszméletét vesztve hevert a földön.
-És a győztes Mal……-a bíra nem tudta befejezni a mondatot mert látta ahogy Malum felkapja Starkket az ájultat és ismét elhjítja.
-Leállítani,kiküldeni a többi harcost,fogják le!
Kifutott a több harcos,körül vették.
Gresh a jobb,Tarix a ballábát kapta el,Malum nyúlt már Greshfelé de Vastus gyorsan megragadta a karját Kiina kihasználva Malum zavarodottságát mogfogta a másik kezét,
és mire már a vulvanusi észbe kapott Spawler már rajta is volt és fogta a nyakát.
Gelu segített Kiinnak,Branar meg Vastusnak(meglepő ugye?)
Raanu is kifutott Malum elé.
Malum őt is látta.
-Nyugalom,nyugalom Malum,nyugodj meg!
Ezekre a szavakra lenyugodott,és látta hogy Strakk már ébren van és azt is hogy mosolyog!
Ez volt az az összecsapás ahonnan senki se jutott tovább!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Deadly Slash 2009. júl. 28. 17:06-kor.
-----------
BIONICLE
J.C.'s AVATAR
LORD OF THE RINGS
GUNS N' ROSES
MANCHESTER UNITED
Deadly Slash

HozzászólásSzerző: Deadly Slash » 2009. júl. 28. 8:10

Ebbe nagyon nagy harcok vannak remélem tetszeni fog!

2.
Másnap elkezdődnek a viadalok,első a Perditus-Branar mérkőzés!
Erre a mecsre sokan fogadtak,Metus szinte már a belét is fogadásra adta.
Már minden Agori benn van az Arénában és várják hogy végre elkezdődjenek a viadalok.
Agorik meredt szemmel nézik a kapukat.
5 perc
10 perc
És már 20 percnél járunk mikor kinyílik az első ajtó,azon Perditus lép be
-És most láthatjátok a Roxtusi Branar és a Vulcanusi Perditus viadalát
Most már mind a ketten az aréna közepén álltak.A bíra elmondta a szabályokat,
És végre felharsant az a mondat amire már minden néző várt:-Kezdőthet a harc!
Perditus támad,megpróbálja megszúrni Branart de Branar hátralép és a pajzsával ütütte meg.
Úgy képen vágta Perditust hogy repült vagy három métert.
Fegyvereit elejtette de gyorsan oda kúszott Thornaxához és lőtt egyet.
Branar maga eléhelyezve pajzsát kivédte a lövést.
Perditus gyorsan feltántorgott és futott kardja után de ekkor Branar lőtt.
Ezt Perditus látta szeme sarkából és sikeresen elugrott.
-Jók a reflexeid,pilótának kéne menned.!-Dicséri Branar Perditust
-Hát most inkább az lennék szívesebben!-Válaszol Perditus
Perditus megszerezte kardját és Branar felé futott,Branar nagy,lassú léptekkel haladt Perditus felé.
Mikor összetalálkoztak akkor Branar gyorsabb volt két villanást lehetett látni,no meg azt mikor Perditus kardja széttörik.
Branar hasba rúgta Perditust,ettől elesett.
Branar lefelé tartotta pengéjét és leakarta szúrni ellenfelét,de Perditus szó szerint kigurult a támadás alól.
Felgugolt és gáncsot vetett,Branar ettől elesik,Perditus ökölbe szorítja kezeit és megtámadja Branar,de ő pajzsával kivédi.
Arrébb löki az ellenséges kezeket.
-No lám!
És mikor ezt kimondja egy hatalmasat bevág Branar Perditusnak,ettől az ütéstől úgy tántorog mintha részeg lenne.
Branar eldobja kardját.
-Mér dobtad el kardod?-kérdez Perditus
-Neked nincs kardod,nekem se legyen!-így Branar
-Pajzsom sincs!-mondja mosolyogva Perditus
-Annyira nem vagyok kedves!
Erre Branar odafut Perditushoz,megragadja őt a grabancánál és DURR egy gyomros és DURR kap egyet a fejéhez is.
Ettől Perditus a földre kerül és elájul.
-És a győztes a Roxtusi Branar!!!!!!..............................
-----------
BIONICLE
J.C.'s AVATAR
LORD OF THE RINGS
GUNS N' ROSES
MANCHESTER UNITED
Deadly Slash

Következő

Vissza: Fan Fiction