Makarix- Az erdőben

Re: Makarix- Az erdőben

HozzászólásSzerző: makarix » 2010. júl. 19. 16:43

Kommenteket várok!
http://hu.bionicle.wikia.com

Alkossunk meg magyarország Bionicle-wikijét!
makarix

HozzászólásSzerző: makarix » 2010. júl. 11. 17:04

Most egy ideig nem leszek online(pontosan Szombatig). Addig publikálom, a 6.részt, nagyja küzdelem, keveseb poénok és kacsák...

6.rész

Hajnalodni kezdett mikor egy fekete páncélos Matorán szaladt be hozzánk azt kiáltval, hogy ”kacsák!”. Ha tudtuk volna, ó ha tudtuk volna, mi kezdődött el akkor...

Zavart, és fura szempárok néztek a Matoránra aki imént lépett be hozzánk. Vajon mit jelenthet amit mondott. Hol lennének a környéken kacsák?

-Ööö.... Mi az, hogy kacsák? Milyen kacsa van odakint. – kérdezte Tarduk
-Nem... – lihegett – Azt kérdeztétek ki vagyok. A nevem Kacsák.
-Hihihi- kuncogott Orian
-Mielőtt nevetésbe törnétek ki, a teljes nevem Terry Kacsák.- nyögte- De szólítsatok csak Terry-nek.
-Akkor...Terry.. Üldöznek téged? – kérdezte a nő
-Igen... Végzet Vip... –mielőtt befejezte volna félbeszakította egy moraj

Hatalmas robbanást hallottunk kintről. Kimentünk és észrevettük, hogy a vadászház teraszát teljesen elpusztították. Rahik voltak. Az elpusztult Matorán Univerzum gépszerű állatai. De ezek vadak voltak. Hat fejük volt, hosszú nyakakkal. Hasonló lemez védte koponyájukat mint a Rahkshik páncélja melyek egykor Bara Magnán is pusztítottak. Amilyen növényhez hozzáértek azok savasan bugyborékoltak egyet majd elporladtak. Öten voltak ezek a szörnyek. Az egyik lehelt egyet, a savas köd elért idáig is, Perditus fölemelte védekezésképpen a tálcát melyen a poharak voltak és behajította a felhőbe, mely másodpercek alatt elporladt.

-Istenem! Végünk van! –kiáltotta Tarduk
-Végzet Viperák!- mondta Terry- Van néhány Kanoka Korongom régről, mely segíthet.

Odaadott egy lövőt Tarduknak is, még mi betöltöttük a Thornaxot.Háromig számoltunk és egyszerre tüzeltünk. A Thornaxok robbantak és hátrataszították a fenevadakat. Még Terry és Tarduk korongjai elértek kettőt. Az egyik szerencsékre jéggé fagyott míg a másik összement és fele akkora lett mint a többi. Orian okosan kivárta az egészet és még mielőtt a többi Rahi kiszabadíthatta volna rabásgba esett társukat egy kemény tüskés Thonax-szal szétzúzta a jégszobrot, ezzel megsemmisítve őt.

-Na most mit csináltok ti fogyatékos Robot Kígyók. Nem haraptok bele ebbe a feszes Glatorián fenékpáncélba. Yeah! -kiáltotta Orian
-Hajrá Csajszi! Nyomasd a dumát, hugika! Így kell ezt asszonyom! Yeah. –kiáltottam
-Asszonyom, a jó édes Nagy Lényed, te Skopio ürülék szerű Thornax-fej!- kiabált le Orian.

A küzdelem folytatódott. Sikerült elintéznük az összement lényt úgy, hogy összegyüjtöttünk egy adag robbanó tüskés gyümölcsöt és beletaszítottok, savas lehellete elindította a robbanások láncolatát és végzett vele. De még mindig hárman voltak. Kiterveltük, hogy a kisebb halott vipera tetemét bejuttatjuk a a házba, ott Tarduk és Kacsák levágja az egyik fejét és fegyvert készít belőle. Pár perc után elkészült a Viperaméreg-Lövő. Tarduk kirúgta az ajtót és karjaiban egy fölturbozótt Thornax lövőt tarttot, melyre rákötötte a nyakát és fejét a szörnynek, és egy rudat erősített a nyakához ami segítségével elindítja a savat, mely összekötözött szája miatt egy köpet formájában hagyja el a fegyvert.

-Hahaha. HahaHasta la Vista Bébi! Vagy inkább Dögölj meg Rondaság! –ordította és elsütötte a fegyvert egyenesen a szörny mellkasát célozva.

A sav egyszerűen lecsöpögött a lényről és a az alatta lévő füvet marta szét. Ekkor elkértem a pisztolyt az Agoritól mert egy ötletem támadt.

-Tarduk ideadnád? –kérdeztem
-Persze Karuta.

Megcéloztam a fegyverrel a legnagyobb fát a környéken melyen szernecsére fura karcolatok voltak. A fa rádölt az egyik viperára miután sav széjjelmarta a törzse alját. És ezek a karcolatok azt jelentették, hogy ez egy Anóra-fa, melynek olyan spórája van mely ha rákerül bármely fémre az könnyen rozsdásodó, gyenge fémmé alakul. A spórafelhő szerencsénkre tölünk hat méterre lehetett, és a Végzet Viperák mind benne voltak, sőt az egyik a fatörzs hatalmas súlyának fogságában volt. Így megtámadtam őt a Viperméreg-Lövővel és az azonnal szétmarta testét. Terry pont ekkor lett kész még hárommal melyet Perditus, Orian és Vad használt, így pár percen belül legyőztük ellenfeleinket.

Mikor végre vége volt, megkérdeztük Kacsákot, hogy miért üldözték ezek a lények, erre ő csak annyit mondott: ”Mert féltek valamitől, idegesek lehettek és én a fészkükbe merészkedtem.”

-Hú akkor megnyugodhatunk, hogy nem a medvecukrunkért jöttek Vagy ti Matoránok, hogy is mondjátok? Hamumedve-cukor. –mondta Állat
-Medvecukor? – kérdezte Tarduk

Erre Vad Állat meglengette elöttünk a Vorox végtagokat. De mielőtt ráészmeltünk volna, hogy neki a Voroxláb olyan ízletes mint nekünk a cukor újból megzavartak minket.

-Szóval miattuk voltak idegesek a Rahik!- mondtam

És fölkelt a nap, így elkezdődött legszörnyűbb nap életemben...
Folyt.Köv.

makarix

HozzászólásSzerző: makarix » 2010. júl. 9. 11:18

Nem írtam, le pontosan, hogy Vad az áruló, és...
Ne lődd le a poént. :lol:
Hírek: 8-ik részig megvannak a tervek
6.rész elkészült de csak később publikálom.
Eddigi kommentekre kösz.
És várok még kommenteket.

makarix

HozzászólásSzerző: Marus » 2010. júl. 8. 17:33

Egész jó. Mondjuk számítottam rá, hogy Vad Állat áruló lesz. Kíváncsi leszek a későbbiekre...
Marus

HozzászólásSzerző: makarix » 2010. júl. 8. 10:23

Nem sikerült olyan jól, a következő viszont teljesen új dimenzióba fog tartozni

5.rész
Éjszaka volt. A csapat letáborozott egy közeli vadászházban. Tarduk egy tálcán innivalót tett a kis csapat asztalára. Mindannyian egy korttyal letudták italukat kivéve Orian, aki Glatorián-nő létére szépen kicsiket kortyolva itta meg a pohár tartalmát.

-Most, hogy elintéztük a fakatonákat és Gratan állatjait is, mit csinálunk? –kérdezte a zöld Agori

-Legyőztük?!? Te szinte semmit nem csináltál? – ugratta Perditus Agori társunkat.

-Hagyd békén szegényt. Nem látod teljesen kifáradt. – mondta a nő

-Egyébként ha érdekel titeket, egy ősi ereklye megszerzésért jöttünk el ily messzire. –mondtam

-És mi lenne az? –kérdezte a tűz képviselője kis csapatunkba.

-Mondom egy ősi ereklye. Nagy erővel.

-Oké... Majd holnap megbeszéljük, hogyan folytatjuk az utunkat. – Így Tarduk

-Na és Orian, mit gondolsz, hogy ilyen erős férfiak társaságában vagy mint én?- kérdeztem

-Nagyon megnyugtató, hogy ilyen kőkemény harcosok vesznek körül mint Vad és Perditus... Na meg Tarduk. – Mondta Orian miközben felém nézett és rám kacsintott.

-Egyébként hol van Vad?- kérdezte Tarduk.

**************************************************************************************************************************************************************

Az erdő mélyéről hallatszott a suttogás, egy Álatt hangja volt. Aki mellett hirtelen megjelentek a semmiből a Fatörzs rejtélyes tagjai. Az Állat megszólalt egy torz rekedtes hangon.

-Nem lesz nehéz a bizalmukba férközni, most, hogy azt hiszik, hogy ti meghaltatok.
-A parancs egyértelmű. Tegyél meg mindent az érdekében. – ejtette ki száján a szavakat a törzs vezére, mire az Állat lassacskán elindult oda ahol főhöseink tanyáztak.

****************************************************************************************************************************************************************

Vad Állat végre előjött és leült ujdonsült csapata mellé. Perditus éppen levette páncélját a tenyeréről, hogy megmoshassa azt, mert a Glatoriánok csakis tisztálkodás esetén veszi le páncéljaikat. Egyszer meg is lestem Oriant fürdés közben.

-Mi ez kaján vigyor az arcodon, te? Csak nem arra gondolsz amikor a Dormus folyóba fürödtem és te meglestél? – kiabálta le a fejem az akire éppen gondoltam.

De még mielőtt válaszoni tudtam volna egy Onu-Matorán rohant be a faházunkba.

-Ki ez? –kérdeztem

-Kacsák! –kiáltotta

Na vajon mi fog történni most? Kik ezek a kacsák? Ki ez a Matorán? És megkedvel-e Orian. Bárcsak hamarabb kiderülnének.

Folyt. Köv.

makarix

HozzászólásSzerző: makarix » 2010. júl. 4. 7:44

Igen az ez itt spárata szövegből van , és lesz nyugodt rész/hosszab jelenet is.

makarix

HozzászólásSzerző: bioexofan » 2010. júl. 3. 19:50

Te figyelmesebb vagy nálam! Nekem most esett le! :D :mrgreen: :lol: :wink: Jó-jó. Azt hiszem egyre jobbak lesznek ezek, csak kicsit azt hiányolom, hogy a szereplők kicsit nyugodtan beszélgetnének, pl.: este valami tábortűz körül, s akkor nem zavrja meg őket minden másodpercben valami VAD ÁLLAT! Bár most már ő is csapattag, ha jól értelmeztem. De visszatérve ezt a nyugodt, kicsit lelassult idejű részt is meg lehet viccesen csinálni.
Ezt az egészet azért mondom,mert kicst úgy repül előre a történet, túl gyorsan átjutna, átkeverednek mindenen. De egyébként jó történet. Eléri a célját, vicces, s kezd egy kicsit sajátos hangulata is lenni.
bioexofan

HozzászólásSzerző: cardas » 2010. júl. 3. 19:28

makarix írta:Állat előre lépett a főnökkel szembe aki körülbelül egy méterre állt a gödörtől.

-Nem tehetsz ilyet, ez őrület, nem ölhetsz meg! –mondta halkan a favezér

-Őrület? Nem. EZ ITT A KOPÁR ERDŐK VÖLGYE!!! – Ordította és Vad Állat berugta a főnököt a gödörbe, ezzel jelezve, hogy tegyük mi is ezt.

Minden ellenfelünket belöktük a gödörbe, sőt Perditus annyira belejött, hogy a Voroxok maradványait, a vízkészletünket és egy fadarabot és belökött a gödörbe.

Ez az EZ ITT SPÁRTA!!!!!!! szövegből jött? :D
cardas

HozzászólásSzerző: makarix » 2010. júl. 2. 16:51

Na elkészült, remélem nem hagytam benne helyesírási hibákat és nyelvatniakat sem. Na mindegy, a történet konfliktusa a következő részben kibontakozik. Orianhoz, Tardukhoz, Perditushoz és főhösünkhöz Karutához csatlakozik egy régi simerős és a csapat végleges tagja lesz.

Akkor hát... Ba-ba-ba-BAMM!

4.rész

Esőlesők tetemei feküdtek a dögevő, elállatiasodott homok lények mellett, azaz a Voroxok ketrecében. A ketrec exidián fémből készült amit Iconox jégfalva mellet bányásznak az Agorik, hogy eladhassák azt a fémet ami nem rozsdásodik, még Bara Magna sivatagának viszontagságai között sem. A nap éppen delelt, minket pedig támadóink a veszedelmes, lázadó Fatörzs tagjai betoloncoltak a ketrecünkbe. Mindannyian féltünk mivel tudtuk, hogy egy-két fenevadat elintézünk, de, hogy huszat, vagy még többet.

-Van még egy utolsó kívánságotok? – kérdezte a törzs vezére- Na jó, kit érdekel, úgy sem teljesíteném. Be velük!

Elkezdtünk az életünkért harcolni, Orian és Perditus közösen küzdöttek a Vorox alfahímmel, még én egy sima homokharcost próbáltam elintézni, Tarduk... Hát Tarduk is megpróbált valahogy ellenállni. Ekkor feltűnt valami. Valami ami eltűntette az elmebeteg mosolyt a ”Fa-vezér” szájáról. Egy élőlény, ami percek alatt elintézett hat Voroxot, elég brutális módon. Letépte végtagjaikat és bepakolta őket táskájába. Majd szembekerült az alfahímmel, aki fullánkjával akarta elintéztni őt. De az csak letépte az egészet és elkiáltotta magát.

-Hú-hú ennek jó nagy a .... a farka?!? Ez hülyén hangzott!

-Ki ez a vadállat! – kérdezte az egyik fakatona

-Pontosan, Vad Állat visszatért, hogy segítsen a komáin.- ordította és átszakította a ketrec rácsait.

-Vad hát vissza jöttél? -kérdezte Tarduk

-Egy ilyen állat mint én ki nem hagyna egy jó zúzást!

Elkezdődött a küzdelem, elsőnek Thornaxokat használtunk mellyel hármat le is szedtünk, ellenségünk soraiból. Majd Vad két karjával ”hámozott meg” egy fa Glatoriánt. Orian lándzsájával kiütött egyet, még Perditus nekem segített elcsalni a maradékot a hatalmas gödöröhöz, a Protomélyhez. A Protomélyek voltak azok a helyek ahol az ezüst anyag, a Toák által Energizált Protodermisznek hívottt folyadék előtört a Széttörtéskor. Mikor sikerült oda csalnunk, a kicsiny légiót, Állat előre lépett a főnökkel szembe aki körülbelül egy méterre állt a gödörtől.

-Nem tehetsz ilyet, ez őrület, nem ölhetsz meg! –mondta halkan a favezér

-Őrület? Nem. EZ ITT A KOPÁR ERDŐK VÖLGYE!!! – Ordította és Vad Állat berugta a főnököt a gödörbe, ezzel jelezve, hogy tegyük mi is ezt.

Minden ellenfelünket belöktük a gödörbe, sőt Perditus annyira belejött, hogy a Voroxok maradványait, a vízkészletünket és egy fadarabot és belökött a gödörbe.

-Na ezen is túl vagyunk. Perditus, mostmár elég lesz! –mondtam

Most, hogy leszámoltunk a FÁK-kal, folytathatjuk a küldetésünket, és megkereshetyjük azt amiért valójába eljöttünk, ide a Kopár Erdők Völgyébe...

Folyt. Köv.

makarix

HozzászólásSzerző: bioexofan » 2010. júl. 2. 10:38

Jó poén, nem azért, de például nekem is, amikor elöszőr hallottam Kiina nevét, akkor Kína ugrott be. De amúgy jó, csak így tovább, várom a folytatást!
bioexofan

HozzászólásSzerző: makarix » 2010. júl. 2. 8:28

Na, harcok a következő részben ami hosszab is lesz, Made by Kiina az én ötletem volt.
Következő rész ma délután, vagy holnap délelőtt.

makarix

HozzászólásSzerző: maxilos » 2010. júl. 1. 20:12

Nem rossz,de a harcok hiányoznak belőle,és ha van,azt is gyorsan lekevered.Hanem a poénok azért most is jók voltak,és várom a folytatást.

Nekem nem baj,hogy rövid
CANNIBAL CORPSE 4EVER
EMMURE
ENTER SHIKARI
ATTACK ATTACK
LIKE MOTHS TO FLAMES
WE CAME AS ROMANS
FIVE FINGER DEATH PUNCH

Egy kis LOTR: http://www.youtube.com/watch?v=Wb5QEaM9p2k
maxilos

HozzászólásSzerző: cardas » 2010. júl. 1. 19:33

mielőtt nagyon belemnnénk, ez egy poén sorozat, vagy lesz komolyabb. nekem mindegy, csak szeretném tudni, hogy mivell nézeb szembe. Ja, és hogy jutott eszedbe Made by Kiina :lol: :ty112: ? vagy ,ár hallottad valahol
cardas

HozzászólásSzerző: bioexofan » 2010. jún. 28. 18:32

Érdekes! Jó lett, de az előzőek jobban tetszettek. Várom a folytatást!
Ja és a poénok nem voltak rosszak, szerintem jó, hogy nem úgy álltál hozzá, hogy most csinálok egy nagyon vicces részt! Tehát jó lett. Csak kicsit rövid volt.
bioexofan

HozzászólásSzerző: makarix » 2010. jún. 28. 17:13

Mindegy. Elkészítettem a 3. részt is, a poénok talán most nem lesznek annyira ütösek de ez egy nagyon fontos alapköve a történetnek.

3.rész(ugyanott kezdődik ahol, az előző véget ér)

De igazán csak akkor lepődtünk meg mikor észrevettük a hátunk mögött a sok, érdekes élőlényt. Nem kétséges Glatoriánok voltak, testüket fakéreg fedte, és körmeik tüskékből álltak, arcukat fából készített sisakok védték, kezükben borostyán fegyverek. Hasolnlítottak a Dzsungeltörzs tagjaira, de mi sosem viseltünk ilyesmi páncélt. Inkább növények, moha, de sohase fakéreg. A falu üres volt, úgy látszik Lufa Nuka kimenekítette a Matoránkat. Égett még néhány helyen a tűbortűz így gondolom ma este támadták meg a falut. Tarduk ellőtt egy Thornaxot mely már olyan vörös volt, hogy felrobbant. Ám, meglepetésünkre hirtelen már ott sem voltak a rejtélyes törzs tagjai. Perditus, arréb szökkent és kétoldalú kardjával megpróbált lecsapni az egyik kéreg-harcosra.

-Most véged fafej! – kiáltotta

Ám erre az csak megmarkolta a kardot, és kettétőrte.

-Ó, a Skrall sziklás anyját ! Elfelejtettem, hogy kardomon az állt, hogy Made by Kiina – kárdomkodott Perditus.

Én sem lehettem rest, ezért előkaptam a Ló Kaszát és megpróbáltam fűnyírást tartani, ezeknél a fura élőlényeknél. Most már nem tudott mit tenni áldozatom és párbajba keveredett velem. Ám balszerencsémre kikaptam ellene, mert úgy látszik, hogy nem vette figyelembe a szabályokat és csatlakozott hozzá az egyik társa. Miután Orian is elesett, az ellenség megkötözött minket indákkal, és elhurcoltak. Már megint elhurcolnak minket valahova. Nem hiszem el. Há’ még is hol vagyunk?
Mikor megérkeztünk csodálkozva vettük észre, hogy elértük célunkat a Kopár Erdők Völgyét. A lények vezetője lépett elő, melynek kezében csontpálca volt mely tetején egy Skopio fej szerű faragvány díszelgett.

-Én a népem, a Fatörzs vezetője vagyok. – mondta, de ezt csak hahotázás és kuncogás követte.

-Fatörzs mi? Akkor mi vagyunk a falevelek! – idegesítette őket Orian

-Csendet! Készen álltok arra, hogy fölfalassunk a vad Voroxjainkkal. – szólalt meg a vezér rámutatva a ketrecre tele a Homoktörzs vad tagjaival.

Mindannyian nyeltünk egy nagyot és felkészültünk arra, hogy a Fatörzs, avagy kérges férgesek megölessenek minket . Ez a kaland is inkább egy rémálommá vált, egy rémálommá mely majd visszatekint ránk pár év múlva legsötétebb óráinkba, ha egyáltalán megéljük azt...

Folyt. Köv.

makarix

Következő

Vissza: Fan Fiction