Makarix- Az erdőben

Re: Makarix- Az erdőben

HozzászólásSzerző: bioexofan » 2010. jún. 28. 14:18

Várom! Szerintem jók a poénjaid, jobbak, mint az első részben. A poénokról még annyit, és ez kicsit OFF, hogy én is tettem a történetembe egy-egy viccesebbnek szánt részt. Azok kicsit más fajtább poénok, amik inkább vicces részek, nem poénok. De mivel te írsz egy vicces történetet, gondoltam megkérdezem a véleményed róla. Ja és annak a címe A keresők.
bioexofan

HozzászólásSzerző: makarix » 2010. jún. 28. 13:59

Mindenkinek megvan a saját véleménye.
Holnap vagy holnapután megjelenik az új rész.
http://hu.bionicle.wikia.com

Alkossunk meg magyarország Bionicle-wikijét!
makarix

HozzászólásSzerző: wertuias » 2010. jún. 28. 9:21

Engedtessék meg egy ellenvélemény: szerintem elég erőltetettek a poánok.
A fentiek kizárólag a saját véleményemet és mesterséges szinezéket tartalmaznak. Kivéve, ahol nem.

Eladó készleteim: http://www.bricklink.com/store.asp?p=wertuias
wertuias

HozzászólásSzerző: makarix » 2010. jún. 28. 8:00

Kösz. A harmadik részben több lesz a növény!?!

Off: Desmond Tiny jó az avatarod Undertaker LOL!

makarix

HozzászólásSzerző: Ágost » 2010. jún. 28. 7:01

Sose érdekelt a Bionicle, de ez hihetetlenül jó. :ty109: Állat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
desmond.tiny96@gmail.coml
[url=http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Desmond-Tiny]Brickshelf[/url]|[url=http://www.brickset.com/search/?OwnedBy=Desmond+Tiny]Brickset[/url]
Ágost

HozzászólásSzerző: bioexofan » 2010. jún. 27. 22:28

Ez jó! Szerintem sokkal viccesebb az előzőnél!
bioexofan

HozzászólásSzerző: Marus » 2010. jún. 26. 19:12

Állat állat meg Vad Állat vadállat..... :lol: :ty98: :ty43: :ty43: :ty98: :lol: :ty42: :ty42: :ty37: :ty37:
Eddig egész jó a történet.....És nagyon vicces.....
Marus

HozzászólásSzerző: maxilos » 2010. jún. 26. 19:08

érdekes történet,és mellette szellemes :D
CANNIBAL CORPSE 4EVER
EMMURE
ENTER SHIKARI
ATTACK ATTACK
LIKE MOTHS TO FLAMES
WE CAME AS ROMANS
FIVE FINGER DEATH PUNCH

Egy kis LOTR: http://www.youtube.com/watch?v=Wb5QEaM9p2k
maxilos

HozzászólásSzerző: makarix » 2010. jún. 26. 19:03

A történet még mindig csak kirajzolódni készül, ennél sokkal több, akciódusabb poénosabb részek lesznek.
Na akkor itt van:

2. rész ( ez a rész nagyon kapcsolódik a következőhöz, mely pár nap múlva fog megjelenni)
Köhömm… Köhöm…köhömm. Krákogtam mert az Állatok erődjében elég nagy por volt, sőt minden a hullák porladó szagától bűzlőtt. Nem, ezek nem is hullák, ezek műhullák, gumiból, milyen elmebeteg őrült képes ilyet kitalálni. Persze, Gratan. Tarduk, Perditus, és én egy cellában ültünk, egy félkarú Voroxszal és egy lázadó Állattal. Jófej akartam lenni és beszélgetésbe keveredtem az Álattal, de az duma helyett leharapta a Vorox másik karját.

-Te vadállat!- kiáltotta Perditus ijedtében.

-Honnan tudod, a nevem. – Így a szépség ellentéte. – Én Vad Állat, a lázadó, kiváncsi vagyok erre.

-Hú ennél jobb már ténlegy nem lehet. – mondtam- Hova lett Orian?

-Ö... Gratan megbámulta, azt’ úgy döntött, hogy őt maga mellett tartja.- mondta a zöld agori társunk

Húha, szegény Orian. Bárha nekem lehetőségem lenne kettesbe kerülnöm vele, én is megtenném. Na mindegy. Mivel én még nem éltem a Magháború alatt így csak meséket hallottam Gratanról, ő volt az Elemi Lord kedvenc tábornokainak egyike, csakhogy nem a miénknek, hanem a Gólempofáénak, bár a miénk meg egy sétáló bokor volt. Elgondolkoztunk, hogyan juthatnánk ki ebből a nem éppen kényelmes cellából, majd támadt egy ötletünk. Rávettük Perditus-szal Vad Állatot, hogy a cellán kívül renegeteg Vorox végtag lehet, ezért az Állat fölált és egyszerűen kinyitotta a börtönünk ajtaját.

-Azt a Roxtus-os mindenét! Nyitva volt az ajtó.- Így a tűzfalubéli társunk

-Miért nem tudtátok? – mondta Vad Állat- Úgyis sokkal rosszabb nektek ha elhagyjátok, mert tele van a folyosó őrökkel, akik melleseleg nagyon éhesek. Na pá én másfele megyek!

Hosszas taktikázás, és cselegetés után a trónterem ajtaja előtt lyukadtunk ki, beléptünk és egyszerre elkiáltottuk magunkat: Megmentünk Orian, add föl Gratan túlerőben vagyunk! Ehelyett azt láttuk, hogy Gratan a földön fekszik kiütve, Orian pedig dühösen rugdossa az áruló harcost.

-Mi történt? –kérdeztem

-Az a vadember megfogta a fenékpáncélomat mikor szabadon engedett, én meg moresre tanítottam a perverz állatját.

-Jó akkor mehetünk! –mondta Perditus elgondolkozva azon, hogy milyen szerencsés is Gratan

Éppen az Állatok falvát készültünk elhagyni, mikor megláttuk magunk mögött az Állatok Királyát és a még mindig félkómában lévő árulót egy sereg rusnyasággal. Elkezdtünk szaladni, ahogy lábunk bírta, mígnem szerencsénkre eljutottonk a Matorán faluba, ahova már nem mertek követni a szörnyek mert a falut egy veterán Toa védte, asszem Lefa Nova a neve , vagy Leva Nufa. Mindegy. De igazán csak akkor lepődtünk meg mikor észrevettük a hátunk mögött a sok...

Folyt. Köv.

makarix

HozzászólásSzerző: makarix » 2010. jún. 25. 17:21

Köszi, hamarosan megjelenik a következő rész. :mrgreen:

makarix

HozzászólásSzerző: cardas » 2010. jún. 25. 9:06

na, nagyon jó a fogalmazóképességed, én mindig azzal vagyok bajban, hogy ne ismételjem ugyanazokat a szavakat...
Az az Állat állat meg a falva... :ty119: :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cardas 2010. júl. 1. 19:24-kor.
cardas

HozzászólásSzerző: maxilos » 2010. jún. 24. 19:28

A történetben elhangzott poénok tetszenek,és remélem,hogy hasonlóan folytatódik majd.
CANNIBAL CORPSE 4EVER
EMMURE
ENTER SHIKARI
ATTACK ATTACK
LIKE MOTHS TO FLAMES
WE CAME AS ROMANS
FIVE FINGER DEATH PUNCH

Egy kis LOTR: http://www.youtube.com/watch?v=Wb5QEaM9p2k
maxilos

HozzászólásSzerző: bioexofan » 2010. jún. 24. 18:50

makarix írta:Üdvözletem, erdei gyökerek!

:lol: Ez a legjobb. Egyébként jónak ígérkezik, várom a folytatást! :ty109: Jó a stílusod. Azt hiszem egy-két helyen volt valami kis hiba a megfogalmazásban, de egyébként nekem tetszik!
bioexofan

Makarix- Az erdőben

HozzászólásSzerző: makarix » 2010. jún. 24. 17:17

Az erdőben fan fiction körülbelül 3-4 évvel a mostani események után játszódnak Bota Magnán. Nem annyira akciódus, inkább vicces. Főszepben egy mókamester dzungel glati= Karuta, egy nagy mellű víz glati=Orian, Tarduk és Perditus.
Poénok és akció a következő részekbe ez inkább olyan bevezető.

1.rész

Fölkelt a nap. Enyhén fújt a szél. És egy páncélos egyén úgy gondolta, hogy ez a nap tökéletes egy kis kalandozásra. Bota Magnán élte életét mióta világ a világ, csak arra emlékezvén, hogy egy nagyobb planéta holdján ragadt. A Széttörés, ez volt a kataszrófa melynek nevéből kiderül, hogy mi történt Spherus Magnával azzal a bizonyos nagyobb bolygóval. De nemrégiben egy óriási és egy még egy annális nagyob b robot csapott össze és haláluk után a bolygó újból egy és egész lett. Mikor a Dzsungeltörzs tagjai végre összegyűltek és szereztek egy kis fémet, lecserélték elpenészesedett moharuhájukat a vas kényelmes és hideg páncélzatára. Eme dzsungel harcosokat a Bota magnai Agori elnevezte Glatoriánnak. De főhösünk nem akart harcos lenni ezért összegyűjtöt egy agorit és néhány fajtársát különböző törzsekből, hogy felderítsék a Kopár Erdők Völgyét, mely Bota Magna délkeleti részén helyeszkedik el. Így kezdődött kalandjuk…

Én Karuta volnék, a dzsungel egyik legveszedelmesebb harcosa, kalandora, és mókamestere. Kalandomon 3 kísérőm volt Tarduk, a dzsungel Agori, világhírű felfedező. Orian, egy nő a Víztrözsből domború idomokkal, szemrevaló kis csaj. És Perditus a tűzharcos. Bota Magna egyik városából Botanic-Gardenic-ből indultunk, sajnos útközben összefutottunk néhány idegesító Erdő Lesővel, a lényekkel kiknek karmaik hosszabbak a testüknél is és köpetük fölrabban. Hát, hogy is mondjam ez egy kirobban találkozás volt de a lényeg, hogy túléltük.

Lassan haladtunk a kitaposott ösvényen, tervünk szerint a Le-Matoránok által lakott faluig megyünk csak, és ott megpihenünk csajnos ez sem úgy alakult ahogy elterveztük. Egy órája sétálhattunk, én éppen Oriannak meséltem hősttetteimről, hogy mikor Gresh vagy Vastus nem voltak a közelben, hogyan bántam el egy magam tíz kósza Csont Vadásszal.

- Kettem voltak, te tökfej! Közülük egy sérült,a másik meg kifejzetten gyenge lehetett ha legyőzted- mondta Tarduk

- Hát... Kettő vagy tíz. –kacagott Orian – nem mindegy.

Megint beletiportak a lelkembe. Igenis úgy tűnt mintha rengetegen lennének. Na mindegy. Szóval, ez után a kis megbeszélés után valami éles fütty és sikoly átmenete közötti hangot hallottunk körülbelül 10 méterre, a dzsungelből. Perditus betöltötte a tüskés gyümölcsöt Thornax indítójába. Hirtelen, meglepetésünkre a bokorból előugrott egy fenevad. Hatalmas volt, gépies, egy nagy szarv díszelgett az orrán, hasonló a Matoránok rahijához a Kikanalóhoz, de mégse az volt. És a legmeglebőbb az volt, hogy beszélt.

- Üdvözletem, erdei gyökerek! Mit kerestek az én erdőbe?

- Nini egy beszélő gaz. –mondta a Víztörzsbéli lány.

- Én vagyok Állat, a fajom vezére, és az erdő ura. – mondta a rusnyaság

- Egy állat akit Állatnak hívnak. Húha, ilyet még az Útvesztő Völgye felé vezető úton sem láttam. – így Tarduk

- Tudjátok mit, felfallak titeket. –mondta a szörny és visított egyet

Hangjára mégtöbb lény jelent meg és elkezdték ordibálni: Mi vagyunk Állat! Így kerültünk az Állatok Királyának rabságába. Megkötöztek minket és falvukba hurcoltak. Ami még annál is meglepőbb, hogy a szörnyeknek falvuk van az csak az volt egy trónon egy régi ismerős ült, egy egykori áruló dzsungel Glatorián aki még a Széttörtés előtt a Skrallnak adott el hadititkokat a Magháború alatt. A trónon Gratan mosolygott...

Folyt. Köv.

makarix

Előző

Vissza: Fan Fiction