Hero Factory rajzfilm

Tetszik a Hero Factory rajzfilm?

Nagyon
0
0 szavazat
Kicsit, lehetne jöbb
5
45%
Közömbös vagyok felé
2
18%
Nem, de láttam rosszabbat
1
9%
Nagyon nem
3
27%

Szavazatok száma : 11

Re: Hero Factory rajzfilm

HozzászólásSzerző: Keetongu » 2011. dec. 18. 11:03

[url=http://www.malug.hu/comxs/viewtopic.php?f=15&t=13058]Eladok[/url]
Keetongu

HozzászólásSzerző: Greol » 2011. dec. 18. 8:32

Egy link igazán jól jönne, mert nem találom.
Greol

HozzászólásSzerző: Viktor24 » 2011. dec. 17. 17:59

Az amcsi Hero Factory főoldalra felkerült egy baró új kis videó.
Viktor24

Tartózkodási hely: Folyton változik, ha csak nem körülöttem forog az univerzum

HozzászólásSzerző: Toa Den » 2011. dec. 17. 17:42

Ti miről beszéltek?Milyen videó?
Toa Den

HozzászólásSzerző: Keetongu » 2011. dec. 17. 10:48

Elvileg megkaptuk a nyári készletek neveit is. Azt mondják a videóban látott lila gaztevő neve Dynamo.
Keetongu

HozzászólásSzerző: Viktor24 » 2011. dec. 16. 23:09

Tetszik, ahogy lelövik a későbbi készleteket a videóban, már ha jól gondolom, hogy azok az új szereplők meg izom-Stormer mind azok.

Ám remélem, nem így fog végződni a történet, ahogy bemutatták. Elég... gagyi lenne, ha azt is előre lelőnék.
Viktor24

HozzászólásSzerző: Keetongu » 2011. dec. 16. 22:58

Viszont Stormer elég bénára sikeredett, legalábbis a sorozat kinézete szerint.
Keetongu

HozzászólásSzerző: Nachos » 2011. dec. 16. 20:31

Nem hiába utaltak a Von Nebula c. rész végén, hogy lesz még valami kis ... nagy dolog. :D És szerintem is sokkal érdekesebb így, hogy minden fogoly szabadul.
【ツ】
Nachos

HozzászólásSzerző: Keetongu » 2011. dec. 16. 19:35

Black Phantom?
Edit: Most már látom miről beszélsz. Érdekes lesz a szökés. :D Minden fogoly szabadul? Karaj :D
Keetongu

HozzászólásSzerző: Nachos » 2011. dec. 16. 16:43

Csak én hallom úgy, vagy Black Phantomnak tényleg Joker hangja van ? :o
【ツ】
Nachos

HozzászólásSzerző: Viktor24 » 2011. nov. 24. 14:01

Inkább áthozom ide a beszélgetés-kezdeményt:

bioexofan írta:A herofactory.lego.com-on fenn van magyarul a 6. és a 7. rész. Nem tudom még értékelni a szinkront, mert még nem volt időm őket megnézni (igazság szerint kedvem se).

Én csak belehallgattam egy picit. Kissé slampos. Mintha a színészek unottak lennének, ami érthető is. Főleg Furno-é.

A Vajákosnak ugyanaz a hangja, mint hajdan Makutának. Ami végül is nem baj, mert illik hozzá, és nem ugyanazt a hangszínt használja (na meg persze nincs is annyira eltorzítva a hang, mint Makutánál).
Rocka pedig Meltdown, ha jól emlékszem Meltdown hangjára. Zib hozza a formát, Stormer is elég jó. Waspix is jó lett, a többi állat hangjára nem emlékszem.

De Stringerrel meg mi lett? Mintha egy jelenetben Nex hangján beszélne.
Viktor24

HozzászólásSzerző: Nachos » 2011. szept. 9. 19:31

A hivatalos oldalon azt olvastam, hogy a Vajákos Ember saját maga készítette a fegyverét, mégpedig úgy, hogy egy kő koponyát rátett egy botra és Quaza-t tett bele. Tehát azzal, hogy a végén Stormer kettétöri a bototnem oldódik meg minden probléma, hiszen újra létrehozható. Akár az egész újra megtörténhetne.
【ツ】
Nachos

HozzászólásSzerző: Viktor24 » 2011. szept. 9. 12:51

Nos... nem számítottam sokra, és e tekintetben nem is csalódtam. Messzemenően jobb, mint az első évad, de attól még eléggé erősen közepes egy rajzfilm. Nem tudom, hogy mi az oka -- vagy nem lelik benne nagy örömüket a készítők, vagy tényleg csak ennyire volnának képesek? Voltak benne jó részek, némi ténylegesen megmosolyogtató humor is meg izgalom, de ez elvárt, nem valami spéci, extra dolog.

A Witch Doctor semmit sem ér. Amikor a nagy, túljátszott monológját tartotta, nem tudtam eldönteni, hogy az vicces akart lenni, vagy hogy ijesztőnek szánták-e. De kétlem, hogy az írók értenének a finom humorhoz, szóval biztosan komolynak szánták a jelenetet.

Néhány hang nagyon furcsa volt. Nex ausztrál akcentusát imádtam, a Doctoré és Waspixé (Aki lány? Nem is tudtam.) is tetszett, de Furno 2.0-ás és 3.0-ás testéből nagyon bénán hangzik az a magas hang, és Raw Jaw szintén magas, vinnyogó hangja is szerintem egy nagy mellélövés volt.

Egyéb észrevételek:

A barlangban talált "ősi" páncéldarabok ugyanazok, mint a vadonatúj 2.0-ás upgrade elemei. Aha. Aztán amikor a Witch Doctor "réges-régi" száműzetését mutatják, a Hősök eleve a 2.0-ás páncéljukat viselik. Ezek szerint nem is régen hagyta el őket? De Stormer azt mondja, hogy évtizedeken át a Hero Factory-ben dolgozott. Akkor hogy lehet, hogy Furno nem is hallott róla?

Nem adnak magyarázatot arra, hogy Breez miért nem tartott velük a dzsungelbolygóra. Akkor mi dönti el, hogy melyik Hősöket küldik akcióba? Az, hogy éppen kik szerepeltek a nyitójelenetben? Bah, nagyon béna történetvezetés. Breez tud az állatokkal beszélni, erre pont őt nem viszik?

Fangzből sok volt, de csak egy skorpiót, egy darazsat és egy gorillafántot sikerült a Doctornak összegyűjtenie? Bár tekintettel arra, hogy Raw Jaw mekkora egy puhány volt, lehet, hogy pont a legbénábbakat verbuválta, ezért voltak ilyen kevesen.

Szánalmasabbnál szánalmasabb szövegek tömkelege. Az OK, hogy ezt időnként kifigurázzák és poénra veszik, de lassan unalmas, hogy a fő humor abból fakad, hogy a Hősök milyen gyatra beszólásokkal mulattatják egymást.

Zib kis Hős bemutatójáról, amikor az új páncélokat kapják, meg ne is beszéljünk. Csak annyi hiányzott onnan, hogy "a készletek külön kaphatók".

Összegezvén, szerintem a múltkori epizódhoz képest visszalépés. Abban legalább értelmes gonosztevők is voltak, akik egyszerre voltak fenyegetőek és éles eszűek és nyelvűek is. A Witch Doctor a Fire Lordhoz képest Von Nebula szintű kliséhalmaz, és éppolyan komolyan vehető (értsd: semennyire). Az akció, azt hiszem, tűrhető volt. Semmi különleges e tekintetben. Az animáció küllemre rendben volt, de a szereplők még mindig eszméletlenül túljátsszák a mozgásokat, mintha állandóan rohamuk lenne. Szinte semmi finomság nincs a mozgásukban, és ezt nagyon fárasztó nézni.

Tudom, hogy ez is "csak" egy játékrajzfilm, és nem is rendszeres sorozat, hanem csak egy félévente leadott miniműsor-féleség izé, de ettől még megerőltethetnék magukat az írók. Elvégre nem mintha el kéne hadarniuk a munkát. Más, szintén gyerekeknek való rajzfilmek heti rendszerességgel hozzák a színvonalat, ez meg másfél év után is csak a középszintet súrolja. Vagy talán épp ez az ok? Olyan kevés az epizód, hogy az íróknak nincs elég gyakorlatuk?
Viktor24

HozzászólásSzerző: Keetongu » 2011. szept. 9. 6:11

Viktor24 írta:Sajnos a SPOILER-ekből tudom, hogy
a "Vajákos Ember" legyőzése Von Nebula-stílusú.

Egy az egybe.
http://www.youtube.com/watch?v=iEpJJ8Yj ... ideo_title
Keetongu

HozzászólásSzerző: Nachos » 2011. szept. 8. 16:59

Már majdnem az egész fel van töltve. Szerintem eddig a leggagyibb az összes közül. Ami nekem a leginkább szemet szúr, az az, hogy a fegyvereket nem igazán használják (az más, hogy a medvekarmok hangsugarakat lőnek). Furno fegyvere elvileg pedig egy íj. Waspix meglepő.
【ツ】
Nachos

ElőzőKövetkező

Vissza: Multimédia