Multimédia

Re: Bionicle multimédia

HozzászólásSzerző: Ákos » 2009. szept. 28. 9:07

Hátööö még nem értem a végére, de ezt a topikot elkezdtem szétszedni, mert a multimédia nagyon tág fogalom. Külön fórumot kapott, azért van most ennyi topik. (Könyv, zene, stb.) Tehát ide már nem kéne írni. Le is zárom.
Ákos

HozzászólásSzerző: Viktor24 » 2009. szept. 28. 7:09

Ezt áthozom ide:

maxilos írta:hát eleve alaphiba mindegyik filmnél:túl rövid a történet meg a film is.Ha egy sorozat lenne,sokkal jobban meg lehetne ismertetni pl:Bara Magnát,a Skrallokat meg minden mást.Szerepelhetne benne mindenki,minden falu,meg megmagyaráznánnak olyan dolgokat,amik hasznosak lehetnek(mint az,hogy Bara Magnán nem is robotok élnek,hanem rendes,szerves lények....)Persze ehhez olyan kell,aki valamennyit ért is hozzá....nem úgy,mint a mostani folm készítői.

És a nagyközönség számára is hozzáférhetőbb lenne, ha rendszeres TV sorozatként vetítenék, míg ellenben a DVD-t külön meg kéne venniük (vagy letölteniük). Szerintem egy ilyen alapból jó kis műsor ki lehetne kerekíteni, a gond csak az, hogy mivel már kifutott játékok szerepelnének benne, talán nem is érdekelné a TLG-t. Meg biztosan van még más akadály is (a pénzen kívül is), máskülönben már hozzáláttak volna.
Viktor24

Tartózkodási hely: Folyton változik, ha csak nem körülöttem forog az univerzum

HozzászólásSzerző: cardas » 2009. szept. 27. 16:02

Nagy Bionicle rajongó vagyok, most léptem be, úgyhogy mindenkit üdvözlök először! Nagy rajongója vagyok Viktor24-nek. Most szerkesztek egy bionicle enciklopédiát, és nélküle, meg az ő általa lefordított történetek nélkül nem lenne az igazi!
Kedvenc BIONICLEim:
- Takanuva
- Jaller (minden készletbe jól fest)
- Botar
cardas

Re: 2009 -2. félévi készletek

HozzászólásSzerző: kalmah05 » 2009. júl. 27. 13:24

Nem tudom hogy észrevettétek-e már de a bionicle.com-on a stroy-->bios-->agori-knál fent van a Cendox V1-es(Crotesius),Kaxium V3-mas(Scodonius & Kirbaz) és Baranus V7-es(Sahmad) bios-ai!
http://bionicle.lego.com/en-gb/story/bios/agori/Crotesius.aspx
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kalmah05 2009. júl. 27. 14:59-kor.
kalmah05

HozzászólásSzerző: Viktor24 » 2008. dec. 27. 13:18

Viktor24

Tartózkodási hely: Folyton változik, ha csak nem körülöttem forog az univerzum

HozzászólásSzerző: Vamprah » 2008. dec. 4. 13:57

Vamprah

Multimédia

HozzászólásSzerző: wertuias » 2008. nov. 22. 15:41

Nicsak, mit találtam. Egy Kraata-tervező(előfordulhat,hogy scrollozni kell egy kicsit lefelé).Egy kicsit régi, de ha valaki meg akarja tanulni a 42 Kraata erőt, akkor ezzel megteheti. :ty23:
A fentiek kizárólag a saját véleményemet és mesterséges szinezéket tartalmaznak. Kivéve, ahol nem.

Eladó készleteim: http://www.bricklink.com/store.asp?p=wertuias
wertuias

Vissza: Multimédia