LEGO Batman - The Videogame

Várod?

A szavazás 2008. szept. 9. 11:57-kor befejeződött.

Naná!!!
6
40%
Mindenképp kipróbálom, amikor majd megjelenik, de nem vagyok bezsongva.
2
13%
Esetleg megnézem.
3
20%
Nem szeretem Batmant, ezt kihagyom.
3
20%
Nem szeretem a videojátékokat.
1
7%

Szavazatok száma : 15

Re: LEGO Batman - The Videogame

HozzászólásSzerző: wertuias » 2010. máj. 18. 17:41

Addig kell kergetni, amíg ki nem fárad, akkor megütni. Aztán újra.
A fentiek kizárólag a saját véleményemet és mesterséges szinezéket tartalmaznak. Kivéve, ahol nem.

Eladó készleteim: http://www.bricklink.com/store.asp?p=wertuias
wertuias

HozzászólásSzerző: matyi » 2010. máj. 18. 16:39

Valaki megtudja mondani, hogy hogy lehet legyőzni a piros sapkás bohócot a 3dik szint második pályáján?
matyi

HozzászólásSzerző: Kiss Karcsi » 2009. jún. 21. 21:37

Nagyon összetett játék, mindig valami újat fedezek fel benne. Ha elkezdem, nehezen tudom abbahagyni, főleg, ha egy feladat nem sikerül. Szerintem ketten jó igazán játszani, úgyhogy az öcsémmel folyamatosan tartaom a békét, ha játszani akarok. Persze játék közben folyton összeveszünk, hogy melyikőnk miatt nem sikerül a pályát átvinni. Már csak ezért is klassz! Jó ötlet, hogy a pályákon többször, de legalább készer is végig kell menni ahhoz, hogy kiakaszd a játékot. Nagyon szeretem!
Kiss Karcsi

HozzászólásSzerző: Gyurma77 » 2008. aug. 25. 21:17

Az tény, hogy minden ugrálós-mászkálós játék ugyanarra a sémára épül: menj, ugorj, vedd fel, használd, nyisd ki, stb. Azért a LEGO lentebb említett ilyen jellegű játékaiba beletettek néhány logikai feladato is, persze csak olyan szintűeket, hogy a célközönség is meg tudja oldani őket.

Azért a karakterek, a sztori, a hangulat, a zene, a pályák mind-mind újak lesznek, ill. a grafikai motoron is javítottak talán valamicskét. Én valószínűleg ezt sem PC-n fogom játszani, hanem Nintendo DS-en, ahol az érintőképernyőt kihasználva még külön mini-game-eket is tesznek a játékokba, egyedi játékmenetet kölcsönözve nekik.

Jó lesz, már várom. :)
"Minden sikeres férfi mögött áll egy nő. ...aki jól járt."
Gyurma77

HozzászólásSzerző: MAtor » 2008. júl. 31. 12:12

Nekem 1általán nem unalmas.Végigvittem már az LSW1-et,2-őt,meg a LIJ-ot is.Lehet hogy majd ezt is. :D
MAtor

HozzászólásSzerző: Opi » 2008. júl. 30. 18:56

Nem értem... ha eddig bevált a játékmenet, miért rontsák el valami vacak maszlaggal? Egyébként szó ami szó úgy 90% után unalmas lehet, viszont mindegyik epizódba, legye akár SW, akár Indiana, raktak újításokat, hacsak nem akkorát, mintha megdobták volna egy OFF idéző grafikai engine-nel.
Amugy meg Ákosnak teljesen igaza is van :) Ezen felül meg is cáfolnám a hozzászólásodat.

olyan unalmas,hogy az összes lego játék ugyanazonazon az alapon alapszik

ez csak 3 játékra vonatkozik, ráfoghatjuk, hogy négyre. Gondoljunk az ősrégi Loco-re a Land-re vagy akár a két racer-re. :D
Ilyen formán az összes OFF, OFF, meg hasonló nagy nevek is lehetnek unalmasak (főleg a OFF) mivel ugyanaz a játékmenet és néhol a grafikán kívül minimális az újítás.

De lényegtelen. Ha neked nem tetszik, te dolgod.
Opi

HozzászólásSzerző: Ákos » 2008. júl. 30. 12:21

Ilyen alapon az összes LEGO készlet is unalmas :D Amugy mindig vannak "eltérések", amik csökkentik az egyhangúságot, a BM-ben is lesz biztos vmi egyedi.

Akos
Ákos

HozzászólásSzerző: zoltan_varadi » 2008. júl. 30. 12:07

egyáltalán nem érdekes,olyan unalmas,hogy az összes lego játék ugyanazonazon az alapon alapszik(plfelrobbantható elemek stb
zoltan_varadi

HozzászólásSzerző: Opi » 2008. júl. 29. 11:32

Szerintem is írtó mókás lesz. Már a LegoSW1-2 és a Lego Indiana-t is végigtoltam, és ha hozza a mindőséget a Batman, akkor hasonlóan fog aratni :D
A trailer-ekben olyan "nemtudom hovalépjek" terep látszódik. Remélem nemlesz annyira áthatolhatatlan, meg bonyolult pályarendszer. Mondjuk eddig se volt olyan a régi SW és Indiana Lego játékokban. Reméljük a legjobbakat.
Összegezve, mindenféleképpen kipróbálom :)
Opi

HozzászólásSzerző: Ákos » 2008. júl. 29. 10:22

áthelyezve

Trumpkin írta:A video game- ben lesznek új "gonoszok": Kalapos(Mad Hatter), Agyagpofa(clayface), Gyilkos Moly(Killer Moth) és Ember denevér (Man-Bat)
Remélem a jövő évi settekben is viszont láthatjuk őket.

Greedo írta:Meg FireFly is lesz :D
Ákos

HozzászólásSzerző: Gyurma77 » 2008. júl. 28. 17:02

Furcsamód nem voltam oda az ötletért, hogy Batman-nel rohangáljak, de amióta láttam A Sötét Lovag-ot, ismét elõjött belõlem a Batman fan. :)
Gyurma77

LEGO Batman - The Videogame

HozzászólásSzerző: Gyurma77 » 2008. júl. 11. 11:57

Szeptemberben újabb népszerű hőst köszönthetünk monitorjainkon, mégpedig LEGO köntösben (ez nem egy új alkatrész, ne keressétek Bricklinken). Ez a játék is követni fogja a hagyományokat, és hozza a megszokott színvonalat.

Trailer:
http://www.pcdome.hu/hirek/14679/lego_batman_trailer

A LEGO Batmanben külön érdekesség, hogy nem csak a denevérembert, hanem időnként főellenségét, Jokert is irányíthatjuk:
http://www.pcdome.hu/hirek/15071/lego_batman_pillantsunk_bele
Gyurma77

Vissza: Videojátékok