gyenko23 is back :)

Saját alkotások bejelentése

Re: gyenko23 is back :)

HozzászólásSzerző: Mnarko » 2019. júl. 31. 19:35

Esetleg közös bl rendelésbe beszállnék, ha hirdetsz, mert van néhány wanted listám, persze sok függ az ártól.
Mnarko

HozzászólásSzerző: gyenko23 » 2019. júl. 30. 19:01

Nem akartam első körben elárulni, csak gondoltam felmérem, hogy a régi klub mennyire aktív még, várhatok-e egyáltalán bármit is innen, de úgy néz ki még léteztek/létezünk. Szóval erről lenne szó, az eredeti műszer fejlesztésében is részt vettem, így eléggé belsőséges dolog számomra az ügy:

http://greenlab.hu/adem-2002-automata-emulziosjellemzo-meghatarozo.html

Az LDD terv nagyjából megvan, az alkatrészbeszerzésben kérnék segítséget, ugyanis sosem csináltam még ilyet, mindig saját anyagból dolgoztam. Ez, most nem ilyen...
gyenko23

HozzászólásSzerző: Konyvtaroslany » 2019. júl. 30. 13:05

Csak még azt nem árultad el, hogy konkrétan MIT is kéne megépíteni?

:D
Konyvtaroslany

gyenko23 is back :)

HozzászólásSzerző: gyenko23 » 2019. júl. 29. 18:12

Sziasztok! Nem tudom mennyire él még a közösség, én elég régen jártam itt sajnos, talán néhányan még emlékeztek rám.

A lényeg: jelenlegi munkahelyemnek kellene egy makett egy termékünkről, amit kiállításokra lehetne vinni és én könnyelműen azt mondtam, hogy megépítem legóból... Lehet nem kellett volna, mert ráharaptak. :)

Szóval LDD terv készült a dologról és kb. 2000db-ból állna a makett ami eléggé izgalmasra sikeredett.

Kérdés: valaki tudna segíteni a beszerzésben? Zömmel fehér és zöld alapkockák, néhány egzotikus alkatrész és határozottan nem baj ha van róla számla.
Bricklinken elég sok boltból kéne rendelni, hogy összejöjjön...

Ha bárkinek bármi ötlete van és/vagy segíteni tud, örök hála...

Üdv: gyenko23
gyenko23

Vissza: MOC