Hot Dog

Saját alkotások bejelentése

Szerintetek milyen?

Egész Jó
2
14%
4
29%
Van még mit javítani
6
43%
Hát...
0
0 szavazat
Rossz
2
14%

Szavazatok száma : 14

Re: Hot Dog

HozzászólásSzerző: kereszteslovag » 2009. júl. 15. 18:45

Jó mozgalmas az biztos, de pont ezért tetszik.
De kell még egy kicsit fejlődnöd, erre is szavaztam, mármint a van még mit javítanira.
Egyedül talán a repülő nem tetszik.
Ilyen felfüggesztésre én is gondoltam már, csak én sárkányokat akartam.
Csak így tovább.
Ja és tényleg jó a fotók minősége, amint már írták.
kereszteslovag

Re: Hot Dog

HozzászólásSzerző: f293xw » 2009. júl. 15. 18:26

Ügyes! Nagyon jó a fotók minősége! Így kell egy MOC-ot bemutatni. A kavarodás tényleg elég nagy ebben a városban. Szinte nehéz megtalálni a szökött kundsaftot. Szerintem a város egy része legalább a normális kerékvágásban kellene hogy haladjon. Az üldözést jól kiemelné, ha néhány a sétáló vagy a napi teendőit intéző figura rácsodálkozna a szaladó emberekre. Így szökött fegyencekkel, kisikló vonattal gázolással együtt valószerűtlen a dolog.
Nagyon kifejezően használod a figurákat, jó a dinamikájuk látszik, hogy mit csinálnak. Próbálj meg ilyen kifejező erővel több hétköznapi dolgot megjeleníteni! Söprögető utcaseprő, telefonáló üzletember, indián utcai zenészek és hallgatóikat, vak bácsit utcán átkísérő kisgyereket, parkolóőrt, füvet nyíró gondnokot, stb.
A repülő még egy kicsit szellős, de a felfüggesztés nagyon jó! Régebben én is kísérleteztem ilyennel, de sose sikerült ilyen jól.
Tetszenek az épületek. A rendőr poszt meg a kisbolt különösen. Ügyes alakítottad ki a nagyobb házakat is.
Remélem folytatod még!
f293xw

Hot Dog

HozzászólásSzerző: fejes.mark » 2009. jún. 28. 14:34

Hello
Itt láthatod amint egy hot dog-os pasi üldözi a nemfizető vendéget, de megriad az egész város mert a pasi idegbeteg!

Légyszi Szavazzatok!

Pár LEGO embert felállítottam mintha futnának. A repülőgép pedig 2 zsínóron lóg.

Képek:

http://picasaweb.google.hu/fejes.mark/LEGODisaster
Napster

MS Train Simulator forever
fejes.mark

Vissza: MOC