MALUG

Magyar LEGO Users Group
Pontos idő: 2018. dec. 13. 2:54

Időzóna: UTC

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Hírek
HozzászólásElküldve: 2018. júl. 17. 19:42 

1. az akciós árakat én mindig S@H árból számolom, mert az az etalon. MErt hogy nem mindegy, hogy miből -30%... :)
2. nekem tetszik az előzetes alapján, gondolom a tesórendszer a Friends figurákat akarja menősíteni, azonban elég látványosan gagyi, ahogy ugrál a figura, mert nem hajlik a lába... (Szuper lesz az új hajlós miniláb!)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Hírek
HozzászólásElküldve: 2018. júl. 15. 18:13 

Pontosan azt írja a katalógus,hogy a kereskedők árai eltérhetnek ettől, külföldön évek óta bevett szokás...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Hírek
HozzászólásElküldve: 2018. júl. 15. 10:33 

Üdv!

Rég írtam ide, ezért gondoltam pont itt az ideje annak apprópójából hogy nemrég felfedeztem valamit amit korábban meg akartam osztani, csak az oldal volt offline.

Érdekelne, hogy ti is észrevettétek-e a 2018-as katalógusokban van egy kis újítás, névszerint minden feltüntetett szett alá ott van egy "Javasolt Fogyasztói Ár" szöveg. Ez az ár nem különbözik semmben a S@H áraitól, mivel pont egyeznek. Én személyszerint nem egészen értem miért kell feltüntetni a létező egyik legdrágább szett árakat, mikor a valós szettek általában jóval olcsóbbak, főleg ha jó helyen keresi őket az ember. Kb. 5000Ft különséggel mutatják drágábbnak őket, ami a szülőknek nem biztos hogy tetszhet. Én nem tartom jó ötletlek egy másik ország valuta árfolymához mért, "Javasolt" összeget feltüntetni a katalógusokban, érdekel a ti véleményetek is.
Ti mit gondoltok erről?

A másik dolog pedig, hogy nemrég, Lego bemutatta a Lego Kaland 2 első előzetesét és tegnapelőtt, bemutatott 3 új szettet a filmből amik láthatóak lesznek a SDCC-on is.
Nektek hogy tetszenek a szettek?

Továbbá még az a hír járja, hogy 2019 első felében "feljavított" 2012-es szetteket fog újra gyártani a Ninjago szériából. Ha igaz, ez egy új előrelépés lehet a Lego szériák részére.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC