LEGO Service, garancia

Re: Lego garancia

HozzászólásSzerző: kvp » 2012. szept. 19. 2:41

Egy aktualis szerias zsakbamacskat adnak. Szerintem nem biztos, hogy megeri.
kvp

HozzászólásSzerző: piratefan » 2012. szept. 18. 21:39

Sziasztok!
Vettem egy gyűjhetős minifiget, azték volt benne, de a dárda hiányzott. Mit tudok tenni? Ha becserélem a Legonál, akkor aztékot kapok érte vagy csak simán egy másik gyűjthetőst, bontatlanlu (zsákbamacska)?
Szabolcs
piratefan

HozzászólásSzerző: Stiel » 2012. jan. 11. 7:08

Írj a Lego-nak, ilyenekben nagyon jó fejek, a hibás/hiányzó alkatrészeket elküldik neked ingyen.

Esetleg még:

http://kockagyar.blog.hu/2011/06/23/az_ ... t_akcioban
Stiel

HozzászólásSzerző: Ákos » 2012. jan. 10. 9:04

Egy klasszikust idéznék: :D

ROB írta:http://www.lego.com - customer service

Akos
Ákos

Re: Alkatrész beazonosítás

HozzászólásSzerző: 01zaza » 2012. jan. 10. 8:49

Sziasztok.Én egy új "fertőzött" vagyok(Egyelöre arégi készleteim pótlásával,illetve újabb készletekkel foglalkozom.)A prob léma,amiben a segítségeteket kérem,hogy a NINCS INGYEN REKLÁM megvettem a 3658-as készletet(Limited nagy rendörhelikopter).Gyárilag egy másik elemet csomagoltak a propeller felső része helyett(247926-os számu alkatrész).Ha valaki tud Budapesten olyan üzletet,ahol betudom szerezni, boldog lennék,ha segítene nekem(olyan helyek is érdekelnek,ahol használt(régi) legókat,alkatrészeket is tudok beszerezni.Elöre is köszönöm a segítséget! Üdv mindenkinek!
01zaza

Re: 8043 - Motorized Excavator

HozzászólásSzerző: obota666 » 2011. jún. 18. 19:19

Üdv

Ha nekem van egy 8043as készletem de a régi aktuátorokkal , hol tudnám hozzá beszerezni a legegyszerűbben az ujjakat úgy hogy nem külföldről rendelem és használtan vettem a készletet!

Tom

Megfogadtam a tanácsot, és írtam emailt a Lego .comra ! Kb 3 órán belül vissza igazolták a rendelésemet, és 6 munkanapon belül elküldték a service packot .Pont most kaptam meg.:)))
obota666

HozzászólásSzerző: xxtruck » 2011. feb. 20. 8:52

Ahonnan vásárolva lett, onnan kell kérni a szerviz csomagot!
Nekem is most jött meg , pedig tavaly vettem.Próbálkoztam helyi boltban
de csak a náluk eladott készletekhez tudnak intézni...
Technic Zsolti

Képgalériám
xxtruck

HozzászólásSzerző: O-zone » 2011. feb. 17. 17:01

szerintem még kapni, és biztos hogy SEHOGY nem kell bizonyítani, kérni kell egyet és küldik... de ez boltfüggő sztem
O-zone

HozzászólásSzerző: biker » 2011. feb. 15. 19:39

Tudja valaki, hogy a szervíz csomagot lehet-e még kérni a 8043 - Motorized Excavator készlethez? Ill. ha veszek egy első szériásat használtan, amihez még nem volt kérve szervíz csomag (mondjuk ezt én nehezen tudom persze leellenőrizni) akkor kérhetek hozzá? Mivel kell bizonyítani, hogy az enyém a készlet?
biker

Re: TLC/LEGO hírek és érdekességek (nem MOC/SEOC)

HozzászólásSzerző: Kiss Karcsi » 2011. feb. 14. 23:38

Nem tudtam, hova tegyem. Talán valakit érdekel a téma, tekintve, hogy idehaza több NXT csapat és szakkör is létezik.

Unfortunately, some of the NXT Intelligent Bricks manufactured in-between 2006 and early 2008, may have a faulty display, resulting in a flickering or non-working display.
LEGO Corporate Management has decided that any NXT Intelligent Brick manufactured with this malfunction of the display will have an extended guarantee beyond the standard guarantee. The LEGO Group offers to replace NXT Intelligent Bricks with the above-mentioned faulty display.
The NXT Intelligent Bricks would be found in:
Retail set 8527 (version 1.0 and 1.1)
LEGO Education set 9797
Item 9841 NXT Intelligent Brick (or similar sold through LEGO Education distribution)
If a user wants to have a NXT Intelligent Brick replaced based on this quality issue, please ask to contact LEGO Consumer Service, contact information available on the web for your country. Please note that the display needs to be defect.
Kiss Karcsi

Mindstorms javítás

HozzászólásSzerző: Nico_71 » 2010. júl. 18. 22:47

Hello!

Elnézést, hogy csak így közbeszólok!
Hozzájutottunk egy Mindstorms NXT 1-es készlethez, amely vezérlőjének kijelzője hibás. Lego üzletekben érdeklődtünk hol lehet ezt javíttatni, de nem tudták (ill. akarták) megmondani. Azt a választ kaptuk, hogy a Lego cég garanciálisan javítja ezeket a kereskedőkön keresztül. Ha még garanciális a készlet vigyük vissza az üzletbe, ahol vásároltuk és majd ők intézkednek. Kérdésemre, hogy a már nem garanciális készülékeket miként lehet javíttatni nem kaptam választ. :(

Tudna nekem valaki ötletet adni erre vonatkozólag???

Megoldás lehetne pl. ha valakitől vásárolhatnék egy hibás vezérlőegységet, aminek a kijelzője jó. (vagy egy másik készletet, amiben jó a vezérlőegység) De lehet, hogy inkább eladnám a készletet így, ahogy van.
Nico_71

HozzászólásSzerző: biker » 2009. máj. 9. 9:11

stal írta:sziasztok.

nemrég vásároltam, egy Lego Twin X-treme RC (8184) autót, amely irányítása (első futómű) működésképtelen.
Sajnos a számla már nincs meg.
Mit tehetnék?
Segítsetek.

köszi.

Én a 8183-assal vagyok így. :( Pedig olyan jónak tűnt, de a kormányzás azt hiszem motor nélkül van megoldva, valami sima elektromágnessel, mert iszonyat gyenge. Még menet közben sem igen bírja elfordítani a kerekeket, nemhogy álló helyzetben. Hétul meg nincs diffi, megy egyenesen állandóan mint a MODERÁLVA!. Nem értem miért kellett ilyen gagyira megcsinálni. :evil:
biker

HozzászólásSzerző: emelné » 2009. máj. 6. 19:12

stal írta:sziasztok.

nemrég vásároltam, egy Lego Twin X-treme RC (8184) autót, amely irányítása (első futómű) működésképtelen.
Mit tehetnék?
Segítsetek.

köszi.

Írj ide:

http://us.service.lego.com/en-US/replac ... fault.aspx
emelné

HozzászólásSzerző: talbi » 2009. máj. 6. 18:36

Örömmel közlöm, hogy a LEGO korrekt módon 1 héten belül elküldte a hiányzó alkatrészeket. A mellékelt levelüket -szerény angoltudásom melett- olvasva az derült ki, hogy nagyon sajnálják de értsem meg ez néha előfordul és persze szeretnék ha továbbrais vásárolnám a termékeket rájuk mindíg számíthatok... kedvesek, mondjuk feladhatták volna ajánlott levélként mert a postásunk csak úgy félválról benyomta a ládába... Na mindegy szóval ez mególdódott mindenkinek ajánlom ez járható út. Nekem akkoris a playmobil a JÁTÉK ;) na jó SW-t nem nyom ;)
makett makett makett
talbi

HozzászólásSzerző: stal » 2009. máj. 3. 20:03

sziasztok.

Mit tehetnék?
Segítsetek.

köszi.
stal

ElőzőKövetkező

Vissza: TLC