Régi, már nem használt alkatrészek

Re: Régi, már nem használt alkatrészek

HozzászólásSzerző: donfabiano9724 » 2013. jan. 13. 11:09

A nyári versenyautós készletben meg nagyobb kocsi lesz, amiatt nem fogják beletenni... :?
"We work in the dark to serve the light. We are Assassins. Nothing is true, everything is permitted."- Ezio Auditore da Firenze.
donfabiano9724

HozzászólásSzerző: kvp » 2013. jan. 13. 5:23

A kis kek autoemelot azert nem nagyon gyartjak, mert konnyen torik/hajlik ha kisgyerek kezeli. Felnott keszletekben meg elmenne, de nem eleg gyerekbiztos, mint ahogy a vekonyfulu hinge-ek sem voltak azok. Viszont 2003-ban meg gyartottak, tehat akar ujra elo is kerulhet. Igazabol nem nagyon volt az utobbi idoben olyan keszlet amibe passzolna. (az autojavito muhelyben komplett emelopad van)

Az a sarga amin a kis kek kocsi all:
http://www.bricklink.com/SL/7642-1.jpg
kvp

HozzászólásSzerző: Konyvtaroslany » 2013. jan. 12. 21:42

Ööö, az a piros eszköz nem kifejezetten kocsiemelő, hanem elsősorban molnárkocsi, amin tologatni lehet dolgokat. Liszteszsákot, kisebb páncélszekrényt, disszugáz-palackokat, Hannibált - muszálykabátban. Az egy dolog, hogy alakja miatt jó kocsiemelőnek is, de szerintem nem az az alapvető funkciója.
Konyvtaroslany

Régi, már nem használt alkatrészek

HozzászólásSzerző: donfabiano9724 » 2013. jan. 12. 21:30

Azért nyitottam ezt a topikot, mert nem értem, hogy sok, régebbi elemet miért nem gyártanak most is. Sok olyan alkatrész van, ami nagyon jó volt, de mostanság mégsem lehet megtalálni a készletekben. Itt van például ez:
Kép
Ezt miért vonták ki a forgalomból? Az utódja (ha jól tudom ez: Kép) sokkal gyengébb, előbbi simán megtart egy nehezebb kocsit, míg utóbbi simán összeesik a súly alatt. Ezt miért cserélték le?
"We work in the dark to serve the light. We are Assassins. Nothing is true, everything is permitted."- Ezio Auditore da Firenze.
donfabiano9724

Vissza: Alkatrészek