Klauzálház 2009. november 14.-15.

Re: aktuális kiállítás

HozzászólásSzerző: varadyg » 2009. nov. 15. 13:32

Jómagam is jártam kint, sajnos csak 2 órán át tudtam bámészkodni, így a részleteket nem tudtam tökéletesen megfigyelni :).
Pár képet kitettem én is: http://picasaweb.google.hu/varadygeza/K ... Kiallitas#

Nagyon tetszett a kiállítás. Pécsen mikor lesz? Segítek leszervezni/helyet keríteni, ha kell.
varadyg

HozzászólásSzerző: Anak » 2009. nov. 15. 12:20

Én kint jártam a kiállításon. Készítettem néhány képet. Megosztanám azokkal akik nem tudtak eljutni.
http://indafoto.hu/anak/alap_album/slid ... 9-d6a4fe03

UI:
Mivel nem vagyok profi fotós és a gépem sem egy profi készülék, így a képek olyan minőségűek amilyenek.
Anak

HozzászólásSzerző: Yellow » 2009. nov. 14. 21:06

Tényleg fantasztikus a kiállítás, lenyűgöző volt a város, a prímet a New York kávéház vitte.
Klassz volt a meghzott viking falu is és a Star Wars gyűjtemény sem semmi! Gratulálok mindenkinek, aki résztvett benne.
...and may the BRICK be with you!
Yellow

HozzászólásSzerző: benoce » 2009. nov. 14. 17:25

remélem sokan eljönnek, élvezet volt építeni, és ma is jó volt ott lenni, eligazítani az embereket, meg mutatni melyik jármű mit tud. jó hallgatni a véleményüket a legoinkról. :P :P
benoce

HozzászólásSzerző: a-hun » 2009. nov. 14. 14:00

Röviden megjegyezném, hogy elképesztő jó a kiállítás! A város kb. kétszer akkora, mint legutóbb volt, rengeteg új részlettel, a SW gyűjtemény óriási, Schau viking diorámája pedig élőben egyszerűen shokkolt ( :shock: ) a méretével és a számtalan apró, vicces ötlettel! :D

Simán nemzetközi szintű kiállítás jött össze, ráadásul ezúttal kizárólag a Malugosok cuccából. Csak így tovább! :ty109:
a-hun

Klauzálház 2009. november 14.-15.

HozzászólásSzerző: Ákos » 2009. nov. 13. 23:44

Nagyjából kész van, reggel nyitás előtt még 1-2 ember fog építgetni apróságokat. :D Azt kell mondjam, hogy - bár én is ott szoktam lenni a kiállításokon - DÖBBENETES, mennyi LEGO-t kicuccoltunk. A minőség és a kidolgozottság is elfogadható (remélem :oops:), de ennyi LEGO-t ritkán látni egy helyen. Aki tud, az mindenképpen jöjjön ki, mert lesznek eddig még nem látott MOC-ok is. (Sajnos nem az enyéim, én nem érek rá LEGO-zni kb. 1/2 éve, amit előtte építettem az mind befejezetlen. :cry:)

Képeket majd rakok fel.

Akos
Ákos

Előző

Vissza: Koc-ka-land