HUNLTC kiállítás a Kökiben 2015. november 20. - december 6.

Re: HUNLTC kiállítás a Kökiben 2015. november 20. - december

HozzászólásSzerző: Vazul » 2015. dec. 14. 8:31

Reagálnék Rixman felvetéseire, legalábbis azokra a részekre, amikben magam is érintve voltam.
rixman írta:Nagyszerű „nyalánkságok is megjelentek, mint a középkori városi jelenet (én talán mégsem raktam volna bele „sütögetést” talán elég lenne egy kaloda is a gyerekkorú látogatók miatt) csodálatos katedrális….Nagyszerűen lehet fejleszteni ezt a vonalat tovább.
Mindig elismeréssel adózom az „apró” dolgok, mint útszéli kereszt, gyerekjáték megépítőjének (ez teszi egyedien élethűvé). Nagyszerű a jelző tárcsás madár!!!

A középkori diorámát öten dobtuk össze: Stiel (bal oldali városrész, „sütögetés”), Frigyestesó (jobb oldali városrész a katedrális előtt egészen a "nagy" folyóig, "útszéli kereszt", stb.), Tibicsoki (katedrális), Matyo (a jobb oldali, picit "különálló" rész :) (más volt a terület mélysége pl.) és jómagam, a maradék részekkel. A gyerekjátékhoz, mint ahogy a kápolnához és az új templomhoz is a Stronghold nevű PC-játék adta az ötletet, a tárcsás madárhoz meg a Brickshelf. :D A sütögetésről - mint hallottam - azt mondták a gyerekeknek, hogy a többi bácsi éppen rohan, hogy eloltsa a bajba jutott hölgyet. :lol:
rixman írta:Nagyon szívesen olvasnék mind ama futurisztikus űrhajóról, mind a római gályákról.

A római jelenet az utóbbi két év termése, a gályák közül a kibontott vitorlájú a régebbi, a másik idén tavasszal a kikötővel együtt készült el. Az én személyes kedvencem egyébként a kis latin vitorlás halászhajó. :P Itt az újdonság most a fekete tetős templom volt a Pantheon előtt, no meg a Circus Maximus is elérte legnagyobb kiterjedését (asszem, most bővítettem másodjára vagy harmadjára).
Kép Kép Képlegolegolegolegolego
Vazul

Re: HUNLTC kiállítás a Kökiben 2015. november 20. - december

HozzászólásSzerző: Vazul » 2015. nov. 13. 7:25

Aki esetleg nem látná a lenti képet:
https://www.facebook.com/HUNLTC/photos/gm.487566724756085/1014588225258772/?type=3&theater
(Nálam látszik a kép, bocsi... :) )
Vazul

HUNLTC kiállítás a Kökiben 2015. november 20. - december 6.

HozzászólásSzerző: Vazul » 2015. nov. 13. 6:16

Kép
Vazul

Vissza: HUNLTC