KLIKK - KOCKAFESZT az Erzsébetligeti színházban, okt. 5-7.

Re: KLIKK - KOCKAFESZT az Erzsébetligeti színházban, okt. 5-

HozzászólásSzerző: ZOlien » 2012. okt. 10. 18:47

Látszik már, köszi szépen.
ZOlien

HozzászólásSzerző: Potyka » 2012. okt. 10. 18:45

off: koszi a segitseget(vegul a flickr-re raktam) remelem most mar mas is latja :roll: enjoy! 8)
es gyertek a most hetvegire is!
"Mindenki azt szeretné, hogy az igazság az ő pártján álljon, de nem mindenki kíván az igazság oldalán állni"
Richard Whately
Potyka

HozzászólásSzerző: Potyka » 2012. okt. 8. 22:47

A feny lehetett volna tobb, ez vitathatatlan de egyebkent nagyon szep kiallitas lett.
amikre szavaztam:
-spartai csatajelenet
-vikinges taj
-vonatos varos

Par fotomat feltoltom a teljesseg igenye nelkul:

Kép Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép
Kép Kép Kép
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Potyka 2012. okt. 10. 18:52-kor.
"Mindenki azt szeretné, hogy az igazság az ő pártján álljon, de nem mindenki kíván az igazság oldalán állni"
Richard Whately
Potyka

HozzászólásSzerző: Kiss Karcsi » 2012. okt. 8. 12:45

Igen, hamarosan készen vannak a képek, s töltjük fel őket indafotóra (KLIKK blog), facebook oldalra.
Kiss Karcsi

HozzászólásSzerző: apd » 2012. okt. 8. 12:41

Lehet majd találni valahol képeket a kiállításról?
apd

HozzászólásSzerző: kit_fisto » 2012. okt. 8. 12:09

Örülök, hogy tetszett a székem, nem ez volt az első alkalom, hogy használtam.

Ez a kiállítás tulajdonképpen próba volt számunkra, hogy kiderüljön, mire vagyunk képesek. Ezért is vesszük figyelembe a visszajelzéseket, és az építő jellegű kritikát, ismétlem, csak az építő jellegűt! :D A kiállítás időtartama alatt szavazni is lehetett, nemcsak a vendégkiállítók alkotásaira, de a mi építményeinkre is. Ezeknek a pontoknak az összesítése után persze magunkat nem díjaztuk, ez is azt a célt szolgálta, hogy tisztább képet kapjunk a látogatók véleményéről.
Építek, de hogy mit, arról gőzöm van!

"We work in the dark to serve the light. We are Assassins." (Az orgyilkos krédója - testvériség)
"You shall not pass" (Gandalf)
kit_fisto

HozzászólásSzerző: rixman » 2012. okt. 8. 11:09

Én örültem hogy volt! :ty109:
Egy két észrevétel: a helyszín sajátosságából adódott, hogy az áramszünet esetén sötét volt, bár azért előtte is kellett szólni, a hogy a folyosón (ahol a börze volt) kapcsoljanak még lámpát.
Nem tudom, hogy a belépő kié lett, remélem a szervezőké, hiszen a díszítéstől elkezdve tényleg profi volt minden.
Azért én kiemelném, azokat az újításokat(számomra legalább is), mint Pl. az Indy-féle ostor-kerekes szék kombinációt, hiszen ezek azok az ötletek amit szívesen megvalósítok otthon.
És hogy stílus szerű legyek: előre a megkezdett úton. :D
Szívesen látnák Győrben is hasonló kiállítást
Primum non nocere
rixman

HozzászólásSzerző: ZOlien » 2012. okt. 8. 8:24

Szia Yellow!

Én is reagálnék Emil után.

Köszönjük a kritikát, véleményt.
A megvilágítással mi sem voltunk elégedettek, a terem színház jelleggel folytán ennyi volt a maximum.
A délelőtti tömeg minket is meglepett, volt is dolgunk rendesen.
Szombaton belefuthattál még az áramszünetbe is ( környéken egy építkezésen elvágtak egy kábelt ), arra az 1 órás időtartamra még annyi fény sem volt.
A visszajelzések után, én a saját asztalom bővítése ( dupla méret) és szellősítése mellett döntöttem, a többi témáról nem tudok nyilatkozni.

Üdvözlettel:
Lecsek Zoltán - Fabuland
ZOlien

HozzászólásSzerző: Mile » 2012. okt. 8. 8:18

Köszönjük minden, kedves Látogatónknak a megjelenést!

Szívesen fogadjuk a dicséreteket és a kritikákat is. Örülök, hogy Yellow leírta, amit a helyszínen tapasztalt. :D
Természetesen nem vesszük sértésnek, amikor a szubjektív véleményeteket megfogalmazzátok.

Számunkra a legfontosabb, hogy ilyen sokan voltak kíváncsiak ránk, ill. a vendégkiállítóink munkáira!

A világítás egy színházteremben valóban egy kicsit erőtlen, ami nem minősítheti az alkotásokat! Itt mi vendégek voltunk a saját rendezvényünkkel.
Az asztalok zsúfoltsága vagy számunkra inkább "részletgazdagsága" szubjektív vélemény.

Remélem sokatoknak élményt jelentett az a kiállítás, amit hamarosan továbbiak követnek majd.
Mile

HozzászólásSzerző: Yellow » 2012. okt. 7. 20:04

Sziasztok,

Először is gratulálok a szervezőknek a jó marketinghez, rengeteg látogató volt ott ma délelőtt, köztük mi is.
Sajnos ami jó a szervezőknek, az nem annyira jó a látogatóknak, nekem kicsit sok volt a közönség. Talán ez is az oka, meg a rettentő rossz világítás, hogy nem élveztem annyira ezt a kiállítást.
Volt rengeteg jó ötlet és jó poén, de az összkép annyira nem fogott meg.
Több jelenet is túlzsúfolt volt, mintha a kiállítóknak nem állt volna elég tér a rendelkezésükre, igyekeztek minél többmindent elhelyezni egy kis területen. Ha a jelenetek kicsit "szellősebbek" lettek volna, szerintem (és ez a család egybehangzó véleménye) nagyobbat ütött volna.
Talán túl nagy volt a várakozásom, de hiányérzettel jöttünk ki a kiállításról.
Remélem, nem sértődik meg senki ezen a kritikán, tényleg építő jellegűnek szántam.

Yellow
...and may the BRICK be with you!
Yellow

KLIKK - KOCKAFESZT az Erzsébetligeti színházban, okt. 5-7.

HozzászólásSzerző: Mile » 2012. szept. 13. 9:23

A KLIKK és az Erzsébetligeti Színház közös rendezésében bemutatjuk a KOCKAFESZT nevű LEGO rendezvényünket.

A helyszínen több mint 70 m2 összterületű LEGO terepasztallal várunk minden érdeklődőt.
LEGO vásár, börze és játszóház (érdekes vetélkedőkkel és versenyekkel) vár kicsiket és nagyokat.

Helyszín: Erzsébetligeti Színház, 1165 Budapest, Hunyadvár u. 43/b. http://www.corvin16.hu/index.php?conten ... &amid=1#ct
Nyitva tartás: 2012. október 5-7-ig, minden nap 10:00 - 19:00-ig

Kapcsolódó linkek:
http://www.klikk.info.hu/forum/index.ph ... ,99.0.html
http://klikk.info.hu/tudnivalok
http://www.corvin16.hu/index.php?conten ... tid=672#ct
http://www.klikk.info.hu/forum/index.ph ... ml#msg6736
Mile

Vissza: Klikk