Trial Truck verseny 2009. nyár

Re: Trial Truck verseny

HozzászólásSzerző: Tomi » 2009. jún. 6. 10:39

Kacsa ötletét támogatom, de nem hiszem, hogy engedni fogják a szőrösszívű rendezők :twisted: :) .
Engem érdekelne. Tehát csak teherautó, kamion indulhat arányos kinézettel. Ez nem lesz egyszerű a nagy méretek és a súly miatt. Javaslom, hogy indulhasson Unimog is, ahogy a lengyeleknél. Az Unimog se olyan kicsi, PP vagy 8297 kerékkel egyenlő esélyei lennének egy 6x6 Tatrahoz pl. :) Ugyanúgy TT verseny lenne, mert az Unimog teherautó.
Mikorra várható az időpont? Nekem csak Július 15-e után jó.

A nem lego motorhoz még annyit, hogy pl. az én motorom kisebb teljesítményű, mint 2 db PF Xl együtt.

A max. szélesség és hosszúság kerékmérettől függően külön lesz meghatározva, vagy mindenkét méretre egy behatárolás érvényes?
Tomi

Re: Trial Truck verseny

HozzászólásSzerző: Kacsa » 2009. jún. 6. 10:19

Engem érdekelne a dolog de annyival módosítanám hogy lehessen nem lego motort használni. Aki pedig ezt bevállalja a tengelyek számától függetlenül csak 1 motort használhatna.Szerintem reális lenne az 1 db nem legó motor a 3-mal szemben.Sött...Ha ez a feltétel is belekerülne a szabályzatba én indulnék.

Üdv:. Kacsa
Kacsa

Trial Truck verseny 2009. nyár

HozzászólásSzerző: biker » 2009. jún. 5. 20:12

Sziasztok!

Egyenlőre puhatolózom, hogy kiket érdekelne egy nyári TT verseny. Budapest lenne a helyszín, az időpont egy szombat. A 8297-es kerekeivel és PP kerekekkel lehetne indulni lengyel mintára, egy kategóriában. A max szélesség és a min. hosszúság meg lenne adva, 4x4 és 6x6 két motorral 8x8 hárommal indul. Persze csak LEGO motor + áramforrás játszik. Unimogok, aránytalan, óriáskerekű minikamionok kizárva. Ezzel a kerékmérettel egy 4x4-es, 6x6-os minimum akkora kelle legyen, mint amekkora Kacsa gépe volt a talin. Valamelyik parkban rendeznénk meg, jó lenne egy olyan hely, ahol lazább, kavicsos, homokos terep is van. Első 3 vagy 4 lehetne díjazott a jelentkezők számától függően. Várom a jelentkezőket, ötleteket.
biker

Előző

Vissza: MALUG TT