6278 - Enchanted Island

Értékelés

Kiváló
17
77%
5
23%
Közepes
0
0 szavazat
Gyenge
0
0 szavazat
Rossz
0
0 szavazat

Szavazatok száma : 22

Re: 6278 - Enchanted Island

HozzászólásSzerző: KRONOS » 2018. jan. 10. 13:21

Na, egy kis nosztalgiázás során nálam is újra megépült. Szerintem az egyik legjobb Lego készlet, amit valaha kiadtak, noha erősen szubjektív a véleményem, alighanem a gyerekkori emlékek miatt.

Szerintem a készlet kíváló, az alattam megszólaló kollégák nagyon kis szigorúak voltak, de a lelkük mélyén tudják, hogy pontozásnak itt nincs értelme. :D

Sajnos az újévi rendrakás során szét is szedtem, de kísérleti jelleggel egyesítettem a két nagy islander készletet egy pseudo-MOC erejéig:

Kép
Kép
KRONOS

HozzászólásSzerző: parancsnok01 » 2010. dec. 31. 16:58

Ez a készlet nekem is megvan. Méretéhez képest tényleg tartalmazhatna több elemet, de az se lenne jó, ha túlzsúfolt lenne, az 5 bennszülött + 2 kalóz figura szerintem ehhez ok. Nálam 5 pont. Kár hogy ezt a szigetlakós témát nem vitték tovább.
parancsnok01

HozzászólásSzerző: Gourmand » 2009. márc. 23. 17:10

Én úgy írok, hogy nekem megvan, tehát könnyebb észrevenni a hibákat. Első ránézésre nem látszik, de rendkívül kevés anyagot tartalmaz. Nagy baseplate, de rajta alig van valami. Abból persze jó hangulatosra kihozták az épületeket, köztük a szobrok, ami egy figura búvóhelyéhez is szolgál. ( de én inkább börtön cellának hívnám. )
Ezen kívül, van egy rejtekhely a kincsesládának, és egy csapda is, ami igazából a híd, csak alá van támasztva egy stud-os technic axle-val. Ha kihúzzuk, elvileg a hídnak félre kéne billennie, de amikor összeépítettem, a híd kissé hosszabb volt, így keményen odaszorította magát. :?
A figurák annyira nem extrák, king Kahuka meg már sok másik készletben szerepelt. Ami viszonylag ritka volt, az a nő bennszülött ( ami ezen kívül csak a catamaran-ban volt ). Növeli a játszhatóságot, a két kalóz, majom és krokodil.
A színvilág kitűnő, de mint írtam anyag szempontjából szegény a szett, én adok neki egy "jó" :!: 4-es osztályzatot.
Gourmand

6278 - Enchanted Island

HozzászólásSzerző: MARTIN2 » 2007. máj. 2. 17:31

http://www.brickset.com/detail/?Set=6278-1
http://www.1000steine.com/brickset/images/6278-1.jpg

Az Islanders altéma legnagyob készlete.
Nekem nagyon tetszik! 8)
MARTIN2

Vissza: Pirates