SW battlepack javaslatok

Re: SW battlepack javaslatok

HozzászólásSzerző: RIC7 » 2010. nov. 6. 20:20

212-es Utapau katonáknak örülnék ami kidolgozottabb. Vagy valami olyat kiadhatnának amiben egy klón csapat szerepel valamilyen színnel ellátva(zöld,bordó stb...). Szerintem egy kicsit unalmasak ezek a nagyon hagyományos klónok. :ty45:
RIC7

HozzászólásSzerző: RIC7 » 2010. nov. 6. 19:45

Star Wars Republic Commando Battlepack lehetne vagy egy nagy készlet amiben a Republic Commando Delta Squad szerepelne. Na ha lenne ilyen szerintem azt kapkodnák a népek. :D :D
RIC7

HozzászólásSzerző: RIC7 » 2010. nov. 4. 19:34

Lehetne egy régi Battlepack. Vagyis arra gondolok, hogy voltak régebbi kiadások értem rajta a régi klónokat és azokat kiadhatnák Battlepackba. Az olyan gyűjtők mint én örülnének neki, szerintem. Vagy lehetne Wookie kiadás is mondjuk egy Chewbacca és 3 db hagyományos Wokkie. Vagy valami ilyesmi.
OFF:De én inkább a régebbi dolgokra hajazok. :D
RIC7

HozzászólásSzerző: Pit » 2010. szept. 17. 12:28

Lehetne egy újabb droid battlepack:
A jármű:
Egy kis zárt tank. két figgel. A tetején egy elforgatható rakétavető egység kb mint a Halfire droid rakétavetői csak egybeépítve nem pedig külön külön. Elöl a pilótafülke mellett kapna helyet két duplacsövű lézerágyú olyasmi, mint a Droid battlepackban. A tank tetején enne egy ajtó, az pedig az Echo base toronyágyújának tetőnyitását másolná. Persze lehet, hogy ez így kicsit túllőne egy battlepack keretein, de talán bele lehetne gyömöszölni valahogy.

A figek:
5-7 droidot képzeltem el. 1 pilótadroid, 2 sima harcidroid vagy testőr, esetleg egy parancsnok droid. Ezen kívül 1-2 super harcidroid a gránátvető karral. És végül a készlet gyöngyszeme egy új kialakítású droid tábornok.
:D
Jó napot! Erős nyakat!
Brickshelf galériám
Pit

HozzászólásSzerző: Marus » 2010. júl. 17. 15:41

Genosisi (jól írtam?) Battle Pack 2 szárnyatlan, 1 szárnyas Genosisi légyel és 2 Genosisi battle droid. Én nem vagyok SW gyüjtő, de ebből biztos vennék, ha lenne :P
Marus

HozzászólásSzerző: Sampii » 2010. júl. 17. 7:35

Én tuti adnék ki episode I. bp-ket.
1. BP: 2 db. Naboo Royal Guard, Amidala hercegnő, Panaka kapitány, a jármű vagy az elem részlet egy kapu lenne.
2. BP: Battle Droid Commander, Battle Droid Security, 2 db. Battle Droid elem részlet hát az nem jut eszembe. :ty102:
A droidoknak lenne hátizsákuk, mint a lego sw the video game-ben. 8) Ha már a video game-nél tartunk, abban mindegyik karakter szépen meg van csinálva. :ty109: De ezeket a 7662, 7665, 7660 szettekkel együtt adtam volna ki. :twisted: Hiszen ezek nagyon jó BP-k lettek volna és az összes 2008-as ep.1-es szett az lett, szerintem.
Sampii

HozzászólásSzerző: Alibabo » 2010. júl. 16. 21:02

Wookie pack :idea: , Ewok pack, Bounty hunter pack (bár mágnesben jobb volna.)
Tényleg: jó lenne, ha kiadnának egy óriás Bounty hunter gyűjteményt... :ty83:
brickshelf: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Alibabo
Alibabo

HozzászólásSzerző: Clone-Commander-Cody » 2009. dec. 2. 19:07

mondjuk olyanok tényleg lehetnének hogy 41st Elite Corps Trooper, 212th Attack Balion Trooper, 501st Legion Trooper, 327th Star Corps Trooper
A Halálcsillag a Birodalom fegyveres harcbázisa volt; majdnem kétszer akkora, mint elődje, amelyet a felkelők erői sok évvel ezelőtt elpusztítottal - majdnem kétszer akkora, de ereje több, mint a kétszerese. Pedig még csak félig készült el.
Clone-Commander-Cody

HozzászólásSzerző: benoce » 2009. dec. 2. 17:47

akkor már lehetnének gree katonái, cody katonái, stb... mi alapján választanák ki, melyik osztagból. elég egy fajta, egy fajta "páncélból".
benoce

HozzászólásSzerző: Clone-Commander-Cody » 2009. dec. 2. 15:41

Nem jó, nekik van nevük.
A Halálcsillag a Birodalom fegyveres harcbázisa volt; majdnem kétszer akkora, mint elődje, amelyet a felkelők erői sok évvel ezelőtt elpusztítottal - majdnem kétszer akkora, de ereje több, mint a kétszerese. Pedig még csak félig készült el.
Clone-Commander-Cody

HozzászólásSzerző: Roham Droid » 2009. dec. 2. 14:56

Lehetne még olyan battle pack is mint az amit most írok-mondok: a clone wars évvvadnak a legelső epizódjából a 4 klón! Nem főbb szereplők, hisz csak ebben a részben szerepeltek! Tehát a négy vörös festésű klón egy siklóval! Természetesen arra a siklóra gondolok, ami a gunshipes készletben is van. Tudom, hogy ez a battlepack nem lenne valami nagy szám, de nemkem kifejezetten tetszene.
Vettem-vettem!
Roham Droid

HozzászólásSzerző: forestman » 2009. nov. 30. 10:51

Kiadhatnának végre egy Császári testőrséget is battlepackban.

Lenne benne 4 testőr meg valami droidféleség vagy a Császár trónja.

Aki SW-s moc-ot csinál, annak is jó lenne, lehetne csinálni birodalmi díszszemlét.

Nekem a havasi rohamosztagos battlepack kifejezetten tetszik. A szürkeruhás tisztből lehet Wehrmachtos tisztet csinálni :D
Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel!

Brickshelf: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=bencecsoma
forestman

HozzászólásSzerző: Roham Droid » 2009. nov. 28. 13:24

Battlepack javaslatok? Én nekem nagyon tetszene (és jól is jönne) egy clone warsos lego. Orto Plutónia (tudjátok, ha láttátok azt a részt) battlepack! Ergo, lenne benne (kicsit hasonlítana a Clone Walkerhez) 4 klón, persze új darabokat kell készíteni a havasi páncélzatnak+sisaknak, tehát 3 sima klón havasiban+rex havasiban. Sánc az tényleg jól jönne ehhez a készlethez is.
Apropó, díjazom azt, aki ezt a topikot készítette ( mert egy ilyen témájú topik nekem nem igazán jutott volna eszembe!

Nos, ez az én elképzelésem.
Vettem-vettem!
Roham Droid

HozzászólásSzerző: Clone-Commander-Cody » 2009. nov. 25. 19:46

endori bp kettős:
Endor Rebel Commando bp: kétfajta endoros lázadóból kettő meg egy lövegállás.
Imperial Battlepack bp: 3 scout trooper, 1 stormtrooper, 1 vagy 2 speeder.
meg még egy jedi és egy sith bp(TOR)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Clone-Commander-Cody 2009. nov. 27. 22:15-kor.
Clone-Commander-Cody

HozzászólásSzerző: forestman » 2009. nov. 10. 9:28

Ilyen battlepackok kellenek:
ewok
császári testőrség
imperial trooper
hoth rebel
hoth trooper
endor rebel trooper
Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel!

Brickshelf: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=bencecsoma
forestman

Következő

Vissza: LEGO Ambassador