LEGO StarCraft

Re: LEGO StarCraft

HozzászólásSzerző: Stiel » 2009. júl. 8. 21:51

Azok a MOC-ok nagyon jók! A vulture és a wraith is pont olyan, mint az eredeti. Még a vulture sofőr feje is jól lett megválasztva, jól visszaadja az eredetinek a flegmaságát.

A sima gyalogosok viszont abban a formában ormótlanok, nyugodtan lehetnének sima minifigek páncéllal vagy egyéb (akár új, de régiből is összerakható) testre aggatható elemekkel.

Van viszont vele olyan gond, ami szerintem erősen ellene szól annak, hogy egy ilyen témát kiadjanak. Egyrészt óhatatlanul rivalizálna az SW-vel, másrészt azt hiszem, hogy a StarCraft játékosok tipikusan kevésbé érdeklődnének iránta. StarCraft és Lego is időigényes, addiktív hobbi, és a számítógép előtt napi több órát töltő fanatikusok talán kevésbé fogékonyak Legora. Legalábbis én így képzelem. Persze marad a saját alkotás, akár az olyanoknak (mint én), aki már jó sok éve túl van ezen a játékon. :) Majd idővel összerakok valami minifig méretű Firebat-et és megosztom.

Szerk.: bár ki tudja, Mars Mission is van...
Stiel

HozzászólásSzerző: Pit » 2009. jún. 20. 14:58

Szerintem sima készletek is lehetnek. még ha nem is játszott soha a játékkal, érdekesnek találhatja. A zerg lényeket én creator készlet szerűen képzelem el. A fejlesztésre azolgáló épületekből is sokat ki lehetne hozni. Raktárként, irányítóközpontként. Ezeket az épületeket én szétnyithatóként képzelem el, sok funkcióval.
:D
Jó napot! Erős nyakat!
Brickshelf galériám
Pit

HozzászólásSzerző: Morgomir » 2009. jún. 19. 6:45

Miért csak Starcraft?Valszeg ezek után azonnal beindulna más játékok meglegosítása...

Mindenesetre a játék remek,nagyon örülnék ha legoban is megjelenenne,de ha lehet mégnagyobb liszence lenne mint az sw-nek és nem lenne nagy az érdeklődés sem iránta,nem az a gyerek téma...de azért kár érte!
Morgomir

Re: MOC Témák (Álmodozz velünk!)

HozzászólásSzerző: Pit » 2009. jún. 18. 14:34

Nem is rossz ötlet. A játék nekem is nagyon bejön. A brickshelfen van pár moc a témában:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=158733
Aktualitása is lenne, mivel most fejlesztik a játék második részét:
http://starcraft2.hu/
Megnéznék egy Terrán, egy Zerg és egy Protoss battlepackot.
:D
Jó napot! Erős nyakat!
Brickshelf galériám
Pit

Vissza: LEGO Ambassador