Csak 2x2-es kocka vagy mindenféle építőelem?

Re: Csak 2x2-es kocka vagy mindenféle építőelem?

HozzászólásSzerző: Ákos » 2010. márc. 1. 15:48

A "végtelen" számú alkatrész az már PlayMobil. :D Nekem mindig is az volt a LEGO-ban a szimpi, hogy primitívekből építeni kell valami komplexebbet. Ha az érdekelne, hogy vmi nagyon "valós" legyen, akkor nem LEGO-t vennék, hanem mittudomén modelleznék. Persze nem zavar, hogy sokféle alkatrész van, meg van folyamatosan bővülés, de a nagyon speciális (értsd másra használhatatlan) alkatrészeket nem kedvelem. Ilyenekből is lehet 1-2, de ha túl sok van belőlük, azzal pont a LEGO lelke vész el.

Akos
Ákos

Csak 2x2-es kocka vagy mindenféle építőelem?

HozzászólásSzerző: kereszteslovag » 2010. márc. 1. 15:34

Valahol nemrég olvastam (csak nem találom hol), hogy valaki mérges volt itt a fórumon amiatt, hogy egyre több új építőelem jelenik meg.
Két véglet lehetséges:az egyik, hogy mindent 2x2-es kockákból építünk meg és csak ilyeneket gyártanának különböző színekben (a színek megérnek egy külön témát, de azt hiszem ilyen topik már van)
a másik véglet meg, hogy végtelen féle és formájú alkatrész lenne, amiből szinte mindent lemodellezhetnénk.

Arra vagyok itt kíváncsi, hogy ki hol húzná meg a határt, ami szerintem nem is olyan könnyű.
kereszteslovag

Előző

Vissza: LEGO Ambassador