MALUG

Magyar LEGO Users Group
Pontos idő: 2018. dec. 19. 10:28

Időzóna: UTC

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 

Értékelés
Kiváló 38%  38%  [ 3 ]
38%  38%  [ 3 ]
Közepes 13%  13%  [ 1 ]
Gyenge 13%  13%  [ 1 ]
Rossz 0%  0%  [ 0 ]
Szavazatok száma : 8
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: 5882 - Ambush Attack
HozzászólásElküldve: 2012. feb. 29. 19:44 

En megvetem,ami furcsa hogy a dino gumibol van,a kocsi hat ... nem tul szuper,az emberke jo es 2 arca van es az a noveny tetszik :mrgreen:

Megeri szerintem.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. feb. 29. 19:35 

Ma vettem egy ilyet. :D
Na, akkor nézzük:

Figura:
Alapjában véve jó. A sisak tetszetős, a ruhájának szép a festése. A ruhán egy tölténysor van elől, hátul pedig egy D betűs embléma. A fickó arcán van egy karmolás. Tetszik. Bár tényleg kicsit furcsa, hogy mosolyog... De van másik arca is, ami elég ijedt. Nem tökéletes ugyan, de elmegy.
A puska is tetszik. Egyébként át lehet alakítani sniperré, ha fekete "kalóztávcsövet" rakunk be a szuri helyére.

Dínó:
Jól néz ki. Nekem kicsit fájó pont a rövid nyaka, ugyanis a Coelophysiseknek hosszú volt. Ez a szerencsétlen pedig egy raptor nyakával megegyező hosszút kapott... Egyébként szép. A színe és a festése is rendben van. A képpel elentétben a láb nem üreges, ami nekem plussz pont. Egyébként félig gumis műanyagból van, így minimálisan, az ésszerűség keretein belül lehet mozgatni. Szerintem jó ötlet volt ennek az anyagnak a bevetése, ugyanis így valamivel valósághűbb, mert kicsit bőrszerű a tapintása.

Növényzet:
Kis kiegészítő. Semmi extra, de nem baj, hogy van. Azt a narancssárga tüskét nem értem a növény tetején. Mi akar az lenni? Virágbimbó?

Dzsipp:
Nekem tetszik. Pofás kis járgány. Szép sárga, zömök, mintás (ráadásul festetten, nem matrica!). A rakétákat is dobnak rajta így ugyanis tényleg egy harci járgánynak tűnik a gép. A puskatartó jó kis plussz, mint ahogy a két oldali fellépő is.

Összegzés:
Ha elvonatkoztatunk attól, hogy a dínó igazából máshogy nézne ki, akkor tökéletes. Tuti vétel. Csak ajánlani tudom.
5/5

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Marus 2012. aug. 15. 14:39-kor.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. okt. 16. 20:15 

Nekem a fegyver tetszik, pontosabban az, hogy a fegyverhez adnak 1 ZÖLD szurit. :D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Dino
HozzászólásElküldve: 2011. okt. 16. 14:38 

A gyerekeknek tényleg bejöhet, és úgy is most megy a TV-ben (hazaiban egyelőre nem) a Terra Nova című dínós sorozat. Lehet újrajátszani.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Dino
HozzászólásElküldve: 2011. okt. 16. 12:38 

A doboz színvilága nekem nagyon bejön. A tartalma már kevésbé. Úgy értem a készlet méretéhez képest tartalmas, ám ami benne van az nem túl esztétikus. Elég gnóm lett ez a jármű. A Coelophysis sajnos nem igazán hasonlít azokra az elképzelésekre az állatról, amikkel én találkoztam a korábbiakban (ahogyan az a linkeden is látszik), úgy tűnik ennyit tudtak kihozni belőle. Végül is egynek elmegy. A jármű színei jók amúgy. A figura meg tényleg nem nagy szám. A növényzet hasznos plusz.
A kiskölykök zabálni fogják, mert olcsó és tartalmas készletnek ígérkezik.

Vajon valami történetet is kerekítenek a téma mellé?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: 5882 - Ambush Attack
HozzászólásElküldve: 2011. okt. 16. 11:11 

http://www.brickset.com/detail/?Set=5882-1
Kép

Nekem a dinó nagyon tetszik, ez lesz a legkisebb amit kiadnak 2012-ben.
Nagyon vérszomjas feje van és nagyon jók a színei. Én még azt is elnézem, hogy a végtagjai és a nyaka valamint az állkapcsa nem mozgatható.
Pontos neve: coelophysis
És a valóságban így nézett ki (mármint ahogy a tudósok elképzelik) : http://www.google.hu/search?q=coelophys ... d=0CDcQsAQ
Az a kis bokorszerűség is jó, ami mögül előbukkan.
A jármű viszont elég béna, de ilyen kis őslény befogására megfelel szerintem, de így se tetszik.
A minifig-et mikor megpillantottam, akkor kicsit elszontyolodtam, mert elég nevetséges. Nekem egy 2. vh-s szovjet harckocsizót juttat eszembe (főképp a sisakja miatt). Az arca ráadásul mosolygós is, ááááááááá :wink: . Jobb lenne mérgesebb arc, vagy ennyire mókás egy ilyen dinó befogása :D :?: Az öltözéke se valami jó :(
Összességében nekem tetszik a készlet, hármat tervezek belőle megvenni, úgyse lesz nagyon drága.

LEGO alkotásaim

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC