Föld

Re: Földtípusú Bioniclek

HozzászólásSzerző: kopaka » 2009. feb. 14. 2:40

Emberek a Po-falu jó bár nem az a kedvencem de mivel én magam is szeretek művészkedni(nem csak legoval) ezért a po-falut is imádom. Itt a matoranok nap mint nap kőtömbökkel footballoznak vagy mit csinálnak. A falu másik része vésővel szerzi a dolgokat. Maga a föld igazából a mahrinál tetszett amikor hewkii volt iszonya jól nézett ki. A föld jó de vagyis boccs ezt kőnek hívják a történet szerint a barna a kő és a fekete a föld akkor mi most a bányászós matoranokról vagy a vésős matoranokról beszélünk.

Ja egyébként soha nem értettem egyet az elnevezéssel a kő fekete mert szilárdabb mint a föld a föld pedig barna mert ilyen sivatagos.
kopaka

HozzászólásSzerző: wertuias » 2008. okt. 31. 17:14

Takutanuva írta:A sivatagi szikla a homoktól barna, ha lemossák szürke! És engem nem érdekel, hogy milyen, nekem akkor a kő a fekete!

Nana! :ty18: A legtöbb sivatagi szikla homokkőből van,és a homokkő bizony barnássárga,illetve néha vöröses.
A fentiek kizárólag a saját véleményemet és mesterséges szinezéket tartalmaznak. Kivéve, ahol nem.

Eladó készleteim: http://www.bricklink.com/store.asp?p=wertuias
wertuias

HozzászólásSzerző: bioexofan » 2008. okt. 31. 14:17

visszatérve a "-ki a kedvenced?" témához nekem: whenua metru (mint személyiség és mint figura), onua mata és mistika (mint bölcs és mint figura), nuparu tohunga :) (mint aranyos feltaláló), onepu (mint figura) a kedvenceim. ja és nuhvok és nuvok va is..
bioexofan

HozzászólásSzerző: Surel-Nuva » 2008. okt. 16. 11:38

nekem megvan ebből:wehnua hordika bomonga rahaga, reidak, mantax, inika nuparu mahri nuparu,
ami még fekete:kirop,
"Personally, I always find my comments and observations most interesting. You haven't truly lived until you have seen the world through the eyes of madness."
— Vezon, Federation of Fear
Surel-Nuva

HozzászólásSzerző: Takutanuva » 2008. aug. 20. 19:59

A föld elemből megvan Nuparu Inika és Nuparu Mahri csak ez a kettő ja meg Reidak és Mantax de ez nem hiszem, hogy az. Szerintem ha a barna lenne a föld, a fekete pedig a kő, sokkal értelmesebb lenne.
Takutanuva

HozzászólásSzerző: Vamprah » 2008. júl. 8. 14:00

Toa Mata Onua,Toa Nuva Akamai,Garan,Reidak,Inika/Mahri Nuparu
Vamprah

HozzászólásSzerző: antroz97 » 2008. júl. 8. 13:47

toa hordika whenua
garan
mantax
nuparu
antroz97

HozzászólásSzerző: Viktor24 » 2008. márc. 27. 17:50

Megvan és föld: Onua Mata/Nuva, Whenua Turaga/Metru/Hordika, Bomonga, Garan, Reidak.

Fekete és megvan: Nuhvok-Kal, Vorahk, Rorzakh, Oohnorak, Mantax, Roodaka (:P).
Viktor24

Tartózkodási hely: Folyton változik, ha csak nem körülöttem forog az univerzum

HozzászólásSzerző: Cyborg » 2008. márc. 26. 16:56

A Boxor nekem is a kedvencem :D ! Kár, hogy annyira eltűnt a történetből :( . Bár mondjuk más matoranon nehezen tudnám elképzelni. Nuparu 4ever (na és persze Tahu :mrgreen: ).
Cyborg

HozzászólásSzerző: Z » 2008. márc. 25. 20:44

Nemrosszak valóban; a földalatt elbányászgatós, ussalversenyeket rendező onu-matoranok nagyon jól ki voltak találva; metru-ba meg ott az archívum.

Egy kis incifinci beleszólás: They rock. többesszám nemszükséges. :roll:
Z

Föld

HozzászólásSzerző: rederic » 2008. márc. 25. 20:21

Szerintem ők a legjobbak. Kiskorom óta mindig föld tipusú dolgokat veszem meg először.

They rock! 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rederic 2008. márc. 26. 6:14-kor.
Broww is an assassin, who traitored his friends, and ganged up with the Makuta. He wants to kill Ignika.
rederic

Vissza: Elemek