70784 - Lewa, Master of Jungle

Milyenre értékeled?

Kiváló
1
20%
4
80%
Közepes
0
0 szavazat
Elmegy
0
0 szavazat
Rossz
0
0 szavazat

Szavazatok száma : 5

Re: 70784 - Lewa, Master of Jungle

HozzászólásSzerző: Everspark » 2015. ápr. 6. 12:00

Jobb, mint vártam, de a háta nagyon üres (HF szindróma)és a feje pózolhatatlansága is zavar. Bár kellemesen csalódtam, hogy a pengepáncél izéket el lehet mozdítani, így nagyobb teret biztosítva a fejnek. A fegyverzete jól mutat, a színkombináció pedig kellemes.
Everspark

HozzászólásSzerző: Omega Tahu » 2015. feb. 23. 12:19

Lewa Nagyon jól néz ki a retro poszteren:

https://www.youtube.com/watch?v=aIFXrxmeikk
Bionicle Will Never Die!
Omega Tahu

HozzászólásSzerző: Z » 2015. feb. 23. 12:02

Lewa jópofa, bár a korlátozott nyakmozgása nekem nagyon nem tetszett - szerencsére minimális modifikációval orvosolható volt a probléma. Nagyon jó újra "natúr" zöldet látni egy évtizednyi méregzöld/lime után.
Z

HozzászólásSzerző: Viktor24 » 2015. feb. 22. 15:48

Bár a maszkja új dizájnja kissé zavarja a bennem lévő eredeti-Bio fant, azért azt mondom, a figura kinézetével nincs különösebb bajom. Nekem bejönnek a színei, a magas váll és azok a válltövisek.

De ha a funkcionalitást nézzük, ott már akadnak bajok a felépítés miatt. Irritáló, hogy a magasra helyezett gearbox és a tövisek, na meg a hátranyúló "agynyúlvány" miatt a fej be van szorítva középre és csak nehezen mozgatható. A nagyon könnyen lejövő maszk miatt meg nemigen van mit fogni rajta, ha a fejét akarjuk állítgatni. Ez azért is zavaró szerintem, mert Lewához pont illene, hogy siklás közben fel tudjon nézni. Talán ha legalább azok a tüskék állíthatóbbak lennének.

Ez már szőrszálhasogatás-gyanús, de még hozzáteszem, hogy az elmozduló hasi és háti páncélja is tud zavaró lenni, de az alkatrészek és a CCBS miatt ezeket nehéz lett volna máshogy megoldani.

Szóval nálam nem kitűnő a készlet, enyhe csalódás, de azért nem utálom.
Viktor24

Tartózkodási hely: Folyton változik, ha csak nem körülöttem forog az univerzum

HozzászólásSzerző: Omega Tahu » 2015. feb. 18. 21:48

Mostmár a legtöbb webáruházban is ajándék Hero Pack-el adják.
Bionicle Will Never Die!
Omega Tahu

HozzászólásSzerző: Surel-Nuva » 2015. feb. 18. 21:04

Ha jól tudom Budatétényben a Camponában árulták 6000 Ft-ért ajándék Hero Pack-el.
"Personally, I always find my comments and observations most interesting. You haven't truly lived until you have seen the world through the eyes of madness."
— Vezon, Federation of Fear
Surel-Nuva

HozzászólásSzerző: Omega Tahu » 2015. feb. 18. 20:54

Toa nuva írta:Az ebay olyan mint az olx...

Hát annál azért egy picit nagyobb, de hasonló. :)
Amúgy mostmár nincs igazán olx mivel a Jófogás megvette.

http://www.origo.hu/gazdasag/20150213-a-jofogas-megveszi-az-olx-et.html

Vadonatúj készleteket nem érdemes ilyen helyekről beszerezni, amikor lego üzletből is lehet olcsóbban. Csak keresgélni kell, főleg a webáruházakban.
Bionicle Will Never Die!
Omega Tahu

HozzászólásSzerző: Surel-Nuva » 2015. feb. 18. 20:33

Az ebay olyan mint az olx...
Olx-en szülinapom előtt a 2015-ös Tahut 3000 Ft-ért, Onuát és Kopakát pedig 3500 Ft-ért láttam, és az a Kopaka, amit kaptam pedig kb 6000 Ft volt (5990), csak onnan tudom, hogy rajta maradt az árcédula. :)
"Personally, I always find my comments and observations most interesting. You haven't truly lived until you have seen the world through the eyes of madness."
Surel-Nuva

HozzászólásSzerző: Omega Tahu » 2015. feb. 18. 1:14

ghost írta:OFF
Az eBay és társai egy dolog, az ún. ajánlott fogyasztói ár meg egy másik. Ha mutatok olyan eBay hirdetéseket, ahol egy Protector annyiba kerül, mint máshol Tahu, akkor azokat is vehetjük nagy készleteknek?
OFF vége

Az eBay Amerika egyik legnagyobb kereskedelmi üzletága.

Továbbá a többi üzleteknek van saját "ajánlata" mennyiért adják oda.
Így van ez Magyarországon is. Nem mindegy hogy a Tesco-ban veszed meg vagy egy rendes lego üzletben, ahol kaphatsz kedvezményt is. Meg aztán még a euro árfolyama is ami számít.
Bionicle Will Never Die!
Omega Tahu

HozzászólásSzerző: ghost » 2015. feb. 18. 1:03

OFF
Omega Tahu írta:Azért nézd csak meg a brickset linket amit küldtél hogy az első 5 helyen mennyiért adják az eBay-n. :lol:
Ezt hivják terméken belüli árkülömbségnek.
Az eBay és társai egy dolog, az ún. ajánlott fogyasztói ár meg egy másik. Ha mutatok olyan eBay hirdetéseket, ahol egy Protector annyiba kerül, mint máshol Tahu, akkor azokat is vehetjük nagy készleteknek?
OFF vége
ghost

HozzászólásSzerző: Omega Tahu » 2015. feb. 18. 0:48

ghost írta:Nem ledorongolni akarlak, csak ez így nem állja meg a helyét: Tahu 19.99 USD, a pók meg 14.99.

Azért nézd csak meg a brickset linket amit küldtél hogy az első 5 helyen mennyiért adják az eBay-n. :lol:
Ezt hivják terméken belüli árkülömbségnek.
Bionicle Will Never Die!
Omega Tahu

HozzászólásSzerző: ghost » 2015. feb. 17. 23:36

Omega Tahu írta:USA-ban pl egy árban van a Tahu-val.
Nem ledorongolni akarlak, csak ez így nem állja meg a helyét: Tahu 19.99 USD, a pók meg 14.99.
ghost

HozzászólásSzerző: Omega Tahu » 2015. feb. 9. 12:25

Toa nuva írta:Omega Tahu, attól, hogy Lewáról van szó még össze lehet hasonlítani a Koponyapókok Lordjával. Továbbá a LoSS is közepes méretű, így egy árkategóriában vannak, egyszóval értelmetlen vitatkoznod.

Toa nuva, látom nem érted. Az ár egy dolog, de nem csak az alapján kell megítélni a figurát. Ott van például az alkatrészszám. USA-ban pl egy árban van a Tahu-val. Én nem vitatkozom, de valahogy valakinek mindig bele kell kötni a hozzászólásomba. Nem tudom hogy van-e a malug-ok kívül olyan felület, ahogy tulajdonképpen értelmesen lehet beszélni, nem csak folyton ledorombolni a másikat. :roll:
Bionicle Will Never Die!
Omega Tahu

HozzászólásSzerző: Surel-Nuva » 2015. feb. 9. 11:40

Keetongu írta:Ő a négy közepes méretű készlet egyike

Omega Tahu írta:Mivel toárol készült ez a topic ezért jogos volt a feltételezés hogy csak róluk van szó.

Omega Tahu, attól, hogy Lewáról van szó még össze lehet hasonlítani a Koponyapókok Lordjával. Továbbá a LoSS is közepes méretű, így egy árkategóriában vannak, egyszóval értelmetlen vitatkoznod.
Surel-Nuva

HozzászólásSzerző: Omega Tahu » 2015. feb. 9. 10:04

Mivel toárol készült ez a topic ezért jogos volt a feltételezés hogy csak róluk van szó. A koponyapókok lordja egy külön készlet, mégis neki van a legtöbb alkatrésze. Továbbá tartalmaz hagyományos technik részeket is.
Bionicle Will Never Die!
Omega Tahu

Következő

Vissza: Készletek